Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sedirka

Co na stres?

Polecane posty

Jakie są najlepsze ziółka, tabletki, preparaty na stres? Chodzi mi o naturalne, ale skuteczne specyfiki, które sprawią, że nie będę panikowała za każdym razem, jak coś idzie niezgodnie z planem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz się nauczyć panować nad stresem, zawsze,jak poczujesz, że skacze Ci ciśnienie,weź kilkagłebokich oddechów,przewietrz się, dotleń. Kup sobie Stabliss,on bardzo dobrze stabilizuje organizm,usuwa napięcia, sprawia, że nie tracisz równowagi w stresowych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po.prostu_ja
kup se lepiej wiśniówkę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pakila, a Ty sama brałaś ten Stabliss? Chciałam zapytać, jak reaguje w połączeniu z alkoholem, czy tak samo działa? Czy alkohol jest niewskazany podczas zażywania tego leku, czy też jest to obojętne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ogólnie zbyt duże ilości alhokolu nie są wskazanie dla ludzkiego zdrowia, ale jak ja brałam Stabliss to nie zmieniłam swoich nawyków co do picia alko i nic niepokojącego się nie działo, nie ma chyba żadnych zastrzeżeń co tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam sobie na stroną Stablissa i bardzo ładnie tam są opisane przyczyny, skutki i sposoby walki ze stresem, wcześniej jakoś do mnie nie docierało na przykład, że pozytywne wydarzenia też powodują stres, a rzeczywiście tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam sobie na stroną Stablissa i bardzo ładnie tam są opisane przyczyny, skutki i sposoby walki ze stresem, wcześniej jakoś do mnie nie docierało na przykład, że pozytywne wydarzenia też powodują stres, a rzeczywiście tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy można brać Stabliss z innymi tabletkami czy lekarstwami? Czy są jakieś przeciwwskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak brałam Stabliss to brałam też inne leki (np. antykoncepcję) i nic się nie działo, zreszta na ulotce zawsze masz takie informacje, żeby przeczytać przed zazyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dlatego pytam o ten Stabliss, bo niektóre leki ziołowe mają cośtam w składzie i mogą szkodzić na tabletki anty. Kojarzycie, o jakim składniku mówię? Wyleciało mi z głowy, jak się nazywa to zielę... :P Ale jak mówisz, że tu tego nie ma, to może się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ziele to chyba
dziurawiec,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bank chodzi jej o dziurawiec :) W Stabliss'ie na pewno go nie ma, a w jakich innych lekach na stres on występuje? Ciekawa jestem, czego unikać... Nie chciałabym miec teraz bejbi ;) Choć w sumie moje tabletki się dobrze sprawują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, tak, dziurawiec! Czarna dziura, macie tak czasem, że myślicie czasem o czymś, a za cholerę nie możecie wydukać z siebie nazwy? :/ Może powinnam kupić nie tylko Stabliss, ale też jaieś tabletki na pamięć czy koncentrację, ech... :P Chociaż aktualnie nerwy to mój najgorszy problem, wczoraj wybuchłam na poczcie, bo pani zaczęła coś marudzić, że ma kupę roboty, a musi mi paczki szukać. Sorry, na awizo było, że odbiór tego samego dnia po 17, ja byłam o 17;30 i po prostu mnie wnerwiła, że marudzi... :/ Ale chyba czasem przesadzam i przydałoby się co.ś łykać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziurawiec, melisa - o innych nie słyszałam. Przy okazji odradzam tabletki na stres - wcale nie pomagają. Z preparatów ziołowych dobry jest Nervosol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdeee, teraz poczytałam o tym dziurawcu: Hiperycyna zawarta w dziurawcu działa uspokajająco i przeciwdepresyjne. Korzystny wpływ dziurawca na samopoczucie wykorzystywany jest w leczeniu zaburzeń nastroju typu depresyjnego, zmian nastroju związanych z przekwitaniem, niepokoju nerwowego, stanów lękowych, bezsenność a także w stanach wyczerpania nerwowego. I ogólnie on wystepuje w sporej liczbie tabletek na stres :/ Czyli może się gryźć z tabletkami anty... A w tym Nervosolu jest w składzie? Ogólnie Stabliss też jest ziołowy, a jakie inne tabletki na stres masz ba myśli? Pewnie jakieś synettyczne, prawda? Wiadomo, że lepsze ziołowe, gdybym umiała, to bym sobie sama naprawy w domu robiła, hehe, no, ale... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka skorkkakaaaa
slyszalam ze dobry jest kefir. jakies dzialanie ma odpowiedzilane za uklad nerwowy. od dzis zaczne pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia543216
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia543216
Witam. Jestem tu po raz pierwszy i nie wiem czy dobrze trafiłam. Ale od pewnego czasu strasznie dokucza mi stres. Jest to związane z awansem w pracy i nowymi obowiązkami z którymi sobie po prostu nie radzę ;( Najchętniej wróciłabym do swoich poprzednich zajęć ale odwrotu nie ma. Codziennie chodzę ze stresowana. Ciężko mi funkcjonować. Każdego dnia boję się, że dostanę wypowiedzenie przez to, że coś źle zrobiłam. Czy może znacie jakieś sposoby na stres? Please, help....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdsz
pije melise spacer nie mysl za duzo o pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia543216
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia543216
Staram się naprawdę. Ale nie mogę przestać. Po pracy mam inne zajęcia, ale nie mogę się na nich skupić, bo ciągle myślę co będzie jutro na dywaniku u prezesa ;( Sama myślę o rozwiązaniu umowy, ale w dobie kryzysu, byłaby to głupota ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz znaleźć swój własny sposób na odprężenie i łapanie dystansu, sport, praca w ogrodzie, jakieś hobby. Mi do równowagi pomógł wrócić właśnie sport, brałam też destresan max żeby wyciszyć organizm, same wyciągi z ziół, magnez. Nie uzależnia i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma kiedys poszla do psychologa z www.psychologguglas.pl konkretnie to chyba byla Natalia Guglas i chodzi dalej na terapie, podobno juz jest lepiej z tego co widze, ale musi duzo cwiczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinusiaaaa
Kiedy mam urwanie w domu i nie daję rady, wszystko mnie denerwuje to czasem wezmę suplement diety Nervocalm. Ma różnorodny skład zapewniający dwukierunkowe działanie. Działa dość szybko, uspokajam się i mam siłę do działania. Nie tracę dzięki temu głowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynkazielona
Z suplementów to biorę nervomix control na uspokojenie, albo czasami nervomix sen, bo stres ma u mnie duży wpływ na bezsenność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ListekZieelony
Takie suplementy na bazie melisy z pewnością są lepsze niż nic nie robienie. Jak człowiek sobie nie potrafi poradzić w stresujących sytuacjach, to sam sobie szkodzi, a stres może doprowadzić do innych chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAgDa34
Można iść na terapię, ale to kosztuje dużo pieniędzy i jest czasochłonne. Ja swoją dietę zawsze wzbogacam składnikami, które pomogą mi złagodzić skutki stresu, bo nie jestem go w stanie uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×