Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Teqi bo włóczykij ma taką dobrą tonację głosu :) ja też go lubiłam , a za to wkurzała mnie ta mała Mimi :) taki piskliwy głosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Włóczykija :D Mała mi ma głosik okropny ale za to miała "jaja" ;).A też się tak bardzo bałyście Buki i Hatifnatów jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi ja uwielbiałam Bukę :D Joanna przynajmniej tyle dobrego, że Twój najmłodszy nie wstaje ze skowronkami. Jakby tak jeszcze zrywał się o 6 na nogi to dopiero byłabyś wykończona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka1987r.
Spotkać się z chłopakiem poznanym na kafe ? Pomóżcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko jeśli przez jakiś czas rozmawialiście to co Ci szkodzi?To tylko spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka1987r.
Tylko zawsze jest obawa co to za człowiek. Ale jak to się mówi kto nie ryzykuje nie pije szampana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie dziś sobie oglądam na YouTube odcinki od pierwszego i mmm super wrócić do dzieciństwa i poprawić sobie humor :).Ale zaraz się kładę bo łamie mnie w kościach i chyba mam gorączkę.czytałam na necie,że już 52 osoby zmarły na grypę i jest bardzo wredna w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka1987r. spotkaj się w jakimś neutralnym miejscu, gdzie kręci się sporo ludzi. Zawsze będziesz mogła zakończyć spotkanie i zniknąć w tłumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sallinek strasi wstają o 7 i zawsze wołają ; mama wstawaj głodny jestem i tak w kółko aż nie wstanę , mało śpię i jakoś żyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna oj to faktycznie za wiele czasu na sen Ci nie zostawiają. No ale kiedyś z tego wyrosną i będą mamie śniadanie do łóżka przynosić :) Ja już kończę na dzisiaj, bo nie wstanę do pracy. A raczej trzeciego dnia w nowej nie byłoby wskazane się spóźnić. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna, a pamietasz te żelki Haribo- takie rozne rodzaje wymieszane w jednej paczuszce? tam wlasnie z reguly byly takie czarne zelki pozwijane w "slimaka"- to lukrecja. Albo takie waleczki kolorowe z czarnym srodkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie przepadam za takimi słodyczami. Lubię ciasto lecz najbardziej domowe np sernik n kruchym cieście lub drożdzowym . Dzisiaj wybieram się na zakupy bo lodówka pusta. Poszło by się też gdzieś na spacer ale pogoda jak się to potocznie mówi Pod psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz fajnie jak mąż gotuje.Gotuje dziś czy tylko On gotuje?? Ja też często chodzę na basen a raczej do Sauny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz fajnie jak mąż gotuje.Gotuje dziś czy tylko On gotuje?? Ja też często chodzę na basen a raczej do Sauny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) boona jak ja nie lubię żelków żadnych a tych haribo to już w ogóle ble one są bez smaku i zęby bolą :( bitelka poszłaby sovbie na basen , chodziłam z dzieciakami [ oprócz najmłodszego ] ale w zimę jakoś nie mogę się przemóc :) jarek ja też uwielbiam sernik , ale najbardziej Krople Rosy :) ałaśnie na kruchym cieście :) , no nie ale mi smaka narobił :) słuchajcie przyszły mi foremki do babeczek i szukam dobrego przepisu :) wiem, że jest na necie pełno, ale nie chce mi się sprawdzać metodą prób i błędów, które sa pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) boona nie lubię żadnych żelków , tym bardziej te haribo , one są bez smaku :( butelka poszłabym sobie na basen :) och zazdroszczę ci :) jarek też uwielbiam sernik szczególnie jeden Krople Rosy na kruchym cieście, no wiesz jakiego mi smaka narobiłeś ? pieczesz i nas częstujesz :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sołownie to mam w domu :) mój mąż się do kuchni nie zbliża :( i woli zamówić pizze niż coś samemu zrobić, chociaż z zamówieniem też się mną wyręcza :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×