Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość DesperadosKa
Hej.Jestem pierwszy raz na tym forum,szukałam strony na której mogłabym popisać sobie z innymi kobietkami i zabić nudę w domku:) Dzisiaj obiadku nie było bo dopiero wróciłam z pracy ale na jutro szykuje się pyszne spagetti:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DesperadosKa
Witam:)Ja również tylko z pomidorowym:) nie ma nic lepszego,do tego starty ser żółty i kolacja gotowa. Dziewczyny od jak dawna udzielacie się na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osla
Nie przypadl,bo jest tak denny,daremny,plytki ,ze az brak slow. Zenada to czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzesc dziewczyny Ja kiedys robilam z Fixem do spagetti. teraz kupuje albo pomidory w puszcze, albo ten sos pomidorowy z czosnkiem i bazylia w kartoniku. I dodoaje duzo warzyw-marchewke, piertruszke, seler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , też lubię pomidory w puszce :) na dziś ogórkowa i placki ziemniaczane :) ciasteczka z ciasta francuskiego z jabłkiem , pranie, sprzątanie, palenie, odbiór dzieci ze szkoły, zakupy, lekcje, zabawa w między czasie, kolacja i spać :) to jest mój plan na dziś :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc joanna- to nie zly masz "grafik" ;) moj wyjechal o 6 rano, juz dojechal na miejsce, pewnie wroci wieczorem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona taki mam codziennie :) nic nowego dziś nie wymyśliłam :) wczorajsze pranie zdjęte , pralka wstawiona :) dobrze, że dziś nie mam do prasowania , bo tego bardzo nie lubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje prasowanie lezy juz ponad tydzien, takze rozumiem hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj z moim starszym u lekarza i chyba w końcu trafiłam na dobrą lekarkę :) :) przez całe 9 lat jeździłam po tych lekarzach i mieliśmy dużo prowadzących , jeździliśmy nawet do Łodzi , chodziliśmy prywatnie i dopiero, ktoś nam włączył leczenie farmakologiczne :) i może niektóre problemy zniknął :) czas pokaże :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby bylo dobrze.... :) ja ogladam ciagle ten serial, znalazlam strone online gdzie leci w dobrej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi ja trzymam w piekarniku na 180 żeby ta skórka się spiekła i była chrupiąca tylko trzeba uważać żeby nie przypalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy kto przejdzie :) to już drugi nasz topik i drugi raz uciekamy stamtąd , ale i tak zawsze tam wracali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypróbuję w najbliższym czasie, szkoda bo na tamtym wątku jest wiele fajnych osób miejmy nadzieję że też tu dołączą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna jak każdego :) dobra powiem tak jak mój syn Zapodaje temat :) haah szukam dobrej patelni !!!! głównie do smażenia !! tylko nie piszcie o Tefalu , bo od kilku lat się popsuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorrrset
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że jeśli w tamtym wątku - stałe - czarne grono przestanie jej odpisywać a ona jest prawdziwa to też tu zajrzy ja pewnie pierogi - gotowe :) chyba że zjem w pracy ale to zależy co w menu będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×