Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

U nas z zareczynowym byla nie ala batalia bo ja chcialam bardzo srebrny a mam zloty a za zlotem nie orzepadam szczerze mowiac praktycznie cala moja bizuteria jest srebrna, jedynie mam kilka wisiorow w a'la zlotym kolorze ale sporadycznie nosze do tunik, czy gladkich bluzek jako element ozodobny. Kotka poes a gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladny zapach:-) ja w listopadzie podmwpkywem impulsu zamowilam z avonu perfumy co bylo kilka josmetykow z serii taniec z gwiazdami chyba i taki dosc fajny zapach troszke slodki, musze przyznac ze przyjemny:-) Ja mam kilka zapachow ulubionych takie starsze sa juz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w ogóle kuzynka poleciła mi fajną stronkę z domowymi kosmetykami.Można zrobić samej musujący puder do kąpieli lub kulę,sól,peelingi.Świetna sprawa.Kiedyś zrobiłam mojej Mamie domowe mydełko cynamonowo-różane.Była zachwycona :).Idę się zaraz pobawić bo te kule trzeba pozostawić na noc do wyschnięcia :) http://lawendowydom.com.pl/100-natural-czyli-domowe-kosmetyki/ a tutaj na kulki musujące: http://mallene.blogspot.com/2012/09/musujace-kule-do-kapieli-domowej-roboty.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zauwazylam ze na kafeterii wiekszosc to bogaczki z wieeelkim domem albo w trakcie jego budowy, z zarobkami po kiljanascie miesiecznie itd nie wiem chyba niejtorzy chca podbudowac swoje ego. Bo nie wiem jak inaczej nazwac takie dowartosciowywanie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kraj obok Holandia:-) w wakacje odwiedzilismy mini europe:-) i ten budynek z kul nie wiem jak sie nazywa caljiem zaoomnialam. Kiedys jak jechalismy do pl zabralismy ze soba parke ktora zjezdzala z holandii do polski na urlop a poz iem wracali do belgii bo pracowali jakis czas i bardzo sobie chwalili ten kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ma cierpliwosci do takich rzeczy to raz a dwa ze leniwa jestem:-D a slyszalam ze peeling z fusow po kawie jest fajnym pomyslem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w ogóle lubię domowe kosmetyki i co jakiś czas próbuje maseczek na włosy,do twarzy.Kocham do twarzy peeling cukrowy a na ciało właśnie z fusów po kawie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super , nawet nie wiedziałam , że można samemu w domu przygotować kule do kąpieli :) jutro spróbuje zrobić :) a tymczasem dobranoc wszystkim pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również uciekam.Dobranoc Dziewczyny a za Kocura będę trzymała mocno kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraczek055
Lala najpierw drwilas i wyzywalas laski razem z taka sobie , a teraz w dupe wlazisz , jaka ty jestes falszywa ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvjjjjjjjjjjj
zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Bankier Ktoś, kto pożyczy ci swój parasol podczas pięknej pogody, natomiast kiedy zaczyna padać, natychmiast go odbierze. 2.Harcerz Dziecko ubrane jak kretyn pod przywództwem kretyna ubranego jak dziecko. 3.Konsultant Ktoś, kto weźmie zegarek od twojej żony, powie ci która godzina, po czym każe zapłacić za informacje. 4.Dyplomata Ktoś, kto potrafi powiedzieć \"spie**alaj\" w taki sposób, ze poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawa. 5. Ekonomista Ekspert, który potrafi dzisiaj dokładnie wyjaśnić, czemu jego wczorajsza prognoza na dziś się nie sprawdziła. 6.Koleżanka Osoba przeciwnej płci, która ma \"to cos\" co powoduje, ze absolutnie nie masz ochoty się z nią przespać. 7.Pesymista Optymista z bagażem doświadczeń. 8.Informatyk Ktoś kto naprawi problem o którym nie wiedziałeś w sposób którego nie rozumiesz. 9.Psycholog Ktoś, kto gapi się jedynie na innych ludzi kiedy atrakcyjna kobieta wchodzi do pokoju. 10.Statystyk Ktoś, kto jest niezły z liczbami, ale brakuje mu charakteru aby zostać inżynierem. 11.Ksiądz Osoba, do której wszyscy ludzie zwracają się \"ojcze\" oprócz jego własnych dzieci, które używają zwrotu \"wujku\". 12.Taniec Wertykalna frustracja horyzontalnego pożądania. 13.Ból głowy Szeroko stosowana przez kobiety metoda antykoncepcji. 14.Intelektualista Ktoś, kto jest zdolny przez ponad 2 godziny myśleć o czymś innym niż seks. 15.Język Organ seksualny, przez niektórych zdegradowany jedynie do funkcji mowy. 16.Monogamia Zrepresjonowana poligamia. 17.Nanosekunda Odcinek czasu jaki upływa pomiędzy zapaleniem się zielonego światła a facetem za tobą zaczynającym trąbić klaksonem. 18.Nimfoman Termin używany w stosunku do każdej osoby która chciałaby mięć więcej seksu niż ma obecnie. 19.Praca grupowa Możliwość zwalenia winy na inne osoby. 20.Wieczność Czas jaki upływa od momentu kiedy skończyłeś, do momentu kiedy możesz wyjść od niej z mieszkania. 21.Łatwa Termin używany w stosunku do każdej kobiety która traktuje sprawy seksu jak mężczyzna. 22.Piłka nożna To, za co wychodzą za maż kobiety, zupełnie nieświadomie. 23.Hardware Ta cześć komputera, którą można kopnąć kiedy software przestanie funkcjonować. 24.Inflacja Powód, dla którego musisz przeżyć ten rok za pieniądze jakie zarabiałeś w zeszłym. 25.Fizyka Kwantowa Murzyn w ciemnym pokoju szukający czarnego kota, którego tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta budzi się rano po Sylwestrze, patrzy w lustro i szturcha w bok wymęczonego imprezą męża: - Wiesz kochanie... jaka ja już jestem stara! Twarz mam całą pomarszczoną, biust obwisły, oczy sine i podkrążone, fałdy na brzuchu, grube nogi i tłuste ramiona... Kochanie! Proszę cię, powiedz mi coś miłego, żebym się lepiej poczuła w nowym roku... - Eee... no... za to wzrok masz jak najbardziej w porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczycielka pyta Jasia na lekcji: - Jasiu, jakie jest najszybsze zwierzę na świecie? - Gepard, proszę pani. - A najszybszy ptak? - Ptak geparda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoi dwóch górali po dwóch brzegach Dunajca. Jeden krzyczy do drugiego: - Głęboka?! A że było słabo słychać bo szum wody i w ogóle, drugi sie drze: - To nie Oka, to Dunajec Tamten wchodzi i po chwili wpada po szyje i porywa go nurt wody. Jakimś cudem sie ratuje, przepływa na drugi brzeg, podchodzi do tamtego: - Ja ci k**wa dam "do jajec"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczycielka pierwszej klasy, miała kłopoty z jednym z uczniów. -Jasiu, o co ci chodzi? -Jestem za mądry do pierwszej klasy. Moja siostra jest w trzeciej klasie a ja jestem mądrzejszy od niej! Myślę, że też powinienem być w trzeciej klasie! Nauczycielka zabrała Jasia do gabinetu dyrektora, wyjaśniła dyrektorowi całą sytuację. Dyrektor postanowił zrobić chłopcu test i jeśli nie odpowie na pytania to będzie musiał wrócić do pierwszej klasy i nie sprawiać więcej żadnych kłopotów. Nauczycielka się zgodziła. Jasiowi wytłumaczono wszystkie warunki i zgodził się na przeprowadzenie testu. Dyrektor pyta: -Ile jest 3 x 3? -9. -Ile jest 6 x 6? -36. I Jasiu odpowiadał na każde pytanie, które wymyślał dyrektor. -Myślę, że Jasiu może iść do trzeciej klasy. Nauczycielka spytała czy i ona może zadać Jasiowi kilka pytań? Zarówno dyrektor jak i Jasiu zgodzili się. -Co krowa ma cztery, czego ja mam tylko dwa? -Nogi. -Co ty masz w spodniach, a ja tego nie mam ? -Kieszenie. -Co zaczyna się na "K" kończy na "S", jest owłosione, zaokrąglone, smakowite i zawiera białawy płyn? -Kokos -Co wchodzi twarde i różowe a wychodzi miękkie i klejące? Oczy dyrektora otworzyły się naprawdę szeroko ale zanim zdążył powstrzymać odpowiedź Jasia, Jasiu powiedział. -Guma do żucia. -Co robi mężczyzna stojąc, kobieta siedząc, a pies na trzech nogach? Dyrektor ponownie otworzył szeroko oczy ale zanim zdążył się odezwać... Jasiu: -Podaje dłoń. -Teraz zadam kilka pyta z serii "Kim jestem?". -OK - powiedział Jasiu -Wkładasz we mnie swój drąg. Przywiązujesz mnie. Jest mi mokro wcześniej niż tobie. -Namiot -Palec wchodzi we mnie. Bawisz się mną, kiedy się nudzisz. Dróżba zawsze ma mnie pierwszą. Dyrektor patrzy niespokojnie i widać, że jest nieco spięty. -Obrączka ślubna -Mam różne rozmiary. Gdy nie czuję się dobrze, kapię. Kiedy mnie dmuchasz, czujesz się dobrze. -Nos -Mam twardy drążek. Mój szpic zagłębia się. Wchodzę z drżeniem. -Strzała Dyrektor odetchnął z ulgą i mówi: -Wyślijcie Jasia od razu na studia! Ja sam na ostatnie dziesięć pytań źle odpowiedziałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tej co nie lubi kawałów (lecz nie tylko) Mój ukochany Placek ze śliwkami: 40 dag mąki 4 jaja 2 szkl cukru 1/2 szkl śmietany 1/2 kostki margaryny płaska łyżka proszku do pieczenia 1 kg utrzeć margarynę z cukrem dodając po jednym żółtku. potem dodać śmietanę i mąkę wymieszaną z proszkiem. Na końcu na sztywno ubitą pianę. Lekko wymieszać . Wyłożyć na blachę wysmarowaną tłuszczem lub wyłożoną papierem do pieczenia. Na cieście ułożyć wypestkowane śliwki ciasno jedna przy drugiej na płasko . piec 45 minut po ostygnięciu posypać cukrem pudrem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytałem częśc was lubi dobry żart więc aby nie przeszkadzać w rozmowie pozwoliłem sobię parę wkleić.😘)0 caluje rączki i spokojnych,kolorowych snów -------------------DOBRANOC---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja ja
Haha z jasiem dobre mam kosmate mysli.. :-) hihi ---> szaraczek własnego nosa pilnuj, ty prawdomowny jestes? Kto bez winy niechaj pierwszy rzuci kamien... Zal.pl niektorzy sa tacy zazdrośni i zawistni ze ta żółć uszami wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzień dobry wszystkim :) duchu w końcu jesteś :) a ta śmietana to słodka ile procent tłuszczu ? bo w przepisach tego typu są różne podane :) dziś na obiad pomidorowa z ryżem i brak pomysłu na drugie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja mam jeszcze tydzień zwolnienia,więc wygrzewam swoje kości i odsypiam przeważnie do 10 :).Zima do mnie wróciła,biało na dworze ku wielkiej uciesze mojej psiny.Dzieci sąsiadki od rana już śmiejąc się radośnie lepią bałwany.Jeden to "pan Bałwan" w gustownym meloniku po dziadku na głowie a drugi to "pani Bałwanowa" z chustką babuni na swych lokach ;) Na obiad planuję ugotować rosół,żeby trochę się wzmocnić i nabrać sił.W chorobie ta zupka jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znam ducha (a my sie dlugo juz znamy), to smietana bedzie zwykla kremowka 30%. u mnie dzis indycze chlapy z sosem pieczarkowym i jakim warzywem, albo w sosie curry z ananasem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×