Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

joanna - jakbuś czytała ze zrozumieniem, to byś wiedziała, że nie na własnych doświadczeniach. Mam nadzieję, że nigdy takich doświadczeń nie zdobędę. Ale ja z moim męzem również rozmawiam. A nie tylko wymagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaka sobie ja
trudno sobie ciebie wyobrazic "nie wymagajaca", pewnie masz w domu pejcz,co? a jak maz do ciebie mowi- herr helga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś Ty albo Twój mąż się wyprowadzili to jeszcze mogłoby się coś zmienić a tak?No ale Ty wiesz najlepiej jak to na co dzień wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrrrr helga
lo matko hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy w życiu ma swoje priorytety :) jesteśmy katolikami i rozwód czy życie w jakimś trójkącie w grę nie wchodzi :) w tym roku minie nam 10 lat pożycia :) będzie mieć czas żeby sobie ustawić nowe priorytety :) nowe cele :) stare już wygasły i błądzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaka sobie ja
czyli udajmy ze ciebie tu nie ma bo jestes szczesliwa mezatka hipokrytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaka sobie ja
pani dohtorowa napisala co wiedziala i poszla won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.na pewno Asiu próbowałas z nim porozmawiać i nic tak?To niestety obawiam się,że tak postawiona sprawa również nie przemówi mu do rozumu.faceci są mało domyślni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w życiu trzeba wymagać i dążyć do lepszości :) ja od moich dzieci też wymagam :) znam dużo takich ludzi , którzy właśnie niczego nie chcą , do niczego nie dążą i nie wymagają i wiecie jakie są te dzieci ?? niegrzeczne , nieposłuszne takie bezstresowe wychowanie , bez obowiązków , same przyjemności :) a ekonomik kończyłam wieczorowo bo zaszłam w ciąże i byłam męzatka już jakiś czas i nie po drodze mi było żeby chodzić codziennie do szkoły , a wcześniej już jedną skończyłam z zawodem i mam dwa , więc jestem jakby co taka sobie ... zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujuka
a wiecie co?? ja oglądam csi kryminalne zagadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie.... widze, że cały czas dajesz rady na miare siebie i swoich doświadczeń , jeżeli piszę nie jestem za kasą tzn że nie jestem, a moja dupa to moja , się nie sprzedaje :) a z twoim poświęceniem udzielaniu rad kim jesteś ?? lepsza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jujuka a ja nie :( ale lubię czasem coś takiego obejrzeć :) a i bardzo lubię też taki na podobę serial Kości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujuka
kości też oglądam... troche taka seriolomanka jestem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej mam :) a widać zazdrością kipisz , że znasz mój FB i jak dobrze się czujesz ? to jak znasz fb to powinnaś znać też nk , gdzie jest szczegółowo opisane jaką się kończy szkołę :) :) ale to ponad twoje możliwości :) nigdy nie mówiłam , że mam studia czy coś takiego , jestem szczera w przeciwieństwie do mnie , ja mam dużo a ty aż kipisz i się wyżalasz , masakra !! i nie kończyłam OHP jak ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!! mierzysz wszystkich swoją miarą !! i swoimi doświadczeniami, ja rozumiem, że można tu pisać swoje żale , ale bez przesady !! szanuj się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to oznacza, że
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lat temu !! a co myślałaś , że jestem twoją rówieśniczką z gimnazjum ??? jakbyś miała odrobinę oleju i rozumu to byś się słowem nie odezwała, ale tak to jest jak chłop w robocie i nie ma sie co z czasem zrobić , najlepsza frajda to chodzić po topikach i obrażać innych , sama się reprezentujesz ! nikt tego nie zrobi za ciebie , taki szpan na miarę gimnazjum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no tak to moje masz na a boon fb pomylliło mi się :) ale jak byś tak dobrze poczytała mój profil to byś bez problemu znalazła jaką ja jeszcze szkołę kończyłam , ale twoje możliwości się wyczerpały , żenada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz , że jest coś takiego jak sprawdzenie odwiedzin ? haahha pewnie nie :) i peniw nie wiesz co oznacza przejęzyczyć się !!! ale co tak na ten OHP ci wybaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfrklii
Chętnie bym pooglądała :) Można miasto i wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do połowy obcasów mu nie dorastasz hahahah transwestyta jakiś ??? mój nie nosi obcasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraczek055
Nie przejmujcie sie ta taka sobi ja . Ona jest zalosna, chodxi po topikach i opisuje swoje zycie, niestety jej maz pije i juz udaje przed rodzina sxczesliwej rodxinnki i ze jej facet nie lubi jej malego biustu, a i jeszcze dzieciaka nie splodzila natralnie hah no jak trans na obcasach to co mu sie dziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraczek055
jestem zwykłym kundlem co lubi popierdywać.Beke mam jak sie wkurviają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja nie wiem po co ktoś czyta ten topik i tylko czeka aż się komuś coś nie uda lub ma kłopot i wtedy już jazda na całego po tej osobie.Jakby każdy nie miał własnego życia i własnych problemów.Dziś nie można być niczego pewnym,więc nie cieszcie się z czyjegoś potknięcia bo samemu również można bardzo łatwo spaść i potłuc sobie siedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komediaaa
Ucieklyscie z tematu Anitki, bo Was wkurzyla i co chwile jakies klotnie wybuchaly. A tu co zas to samo, wczesniej tylko zerklam o czym piszecie i wialo nuda, a wczoraj znowu klotnia. Wychodzi na to, ze nie wazne ile tamtow pozakladacie i tak zawsze na tym samym sie skonczy. Co do szaraczek055...piszesz, ze taka-sobie-ja, to wariatka i lekow nie wziela, a co powiedziec o tobie, ty to dopiero dno, ale co sie dziwic skoro pisalas to na innym topiku : szaraczek055 Mam 3 dzievi, nie pracuje ,maz w prqcy, nie uklada sie nam wcale, popija, nie mam hobby, nie czasu, starsi ida do szkoly mlodszy zostajec w domu i tak czas leci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ligi
Joanna POWODZENIA NA PEWNO BĘDZIE DOBRZE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewentuaIna
Tylko do niedzieli i gimbusie znów będą wkurviac nauczycieli.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie komentuje jaki trzeba miec rozum zeby cieszyc sie z czyjegos upadku. Ale co tam to tylko kafe... tu same bogate i szczesliwe komentuja. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asawasa213
poszly w pisssdoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Co ja paczem i oczom nie wieżam - som jeszcze ohapy i ichnejsze absolwenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×