Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Asiu za mną też ostatnio chodził :).Domowego makaronu nie chce mi się niestety robić ale kupuję w takim naszym małym osiedlowym sklepiku pod domem pyszny makaron,który jako jeden z nielicznych naprawdę smakuje prawie jak domowy :).Lecę troszkę ogarnąć chatkę.Miłego dnia i do później.Kotka cały czas wiszę uwieszona u Twojej nogi przytulając Cię do mojej kibici 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czytałam na Wirtualnej i jestem w szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety:) u mnie też biało. Pisałam wczoraj że przygarnelam kota. To kotka. Chodziła taka biedna, mój mąż ja przyniósł do domu i już została. Dziś pojedzie z nia do weterynarza by ja zaszczepić i sprawdzić bo podejrzewam , że biedna ma coś z kręgosłupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super,że chcecie ją zatrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie co u was? :) ja dziś siedziałam rano na kafe i tak jakoś weszłam na bardzo stary wątek Anitki i wychodzą jej kolejne kłamstwa min. to że ma siostre i mature...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAlINkAAXX
Hejka:D Ale dzisiaj nic mi się nie chcę miałam nakładać farbę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i jeszcze dalej ktoś ją zdemaskował to kłamała dalej,że skończyła liceum a nie szkołę zawodową. Już nie wiadomo co było prawdą w przypadku tej dziewczyny a co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurowy pobyt pod narkoza, zakonczyl sie pomyslnie :-) jasnie pan jest glodny i wkurwia pielegniarki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotko-nawet nie wiesz jak bardzo się ciesze :)Super!Dzięki,że dałaś znać co z Nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie was wywilalo? joanna, matwilas sie chociaz troche o mnie? hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem :-) siedze na dupie i tv ogladam jednym okiem, drugim kociaki na tablecie cenzuruje, a okiem cyklopa reszte ogarniam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Boona :).Już miałam pisać co Cię tak długo nie ma na naszym temacie.Jak wyjazd?T.pomaga dziś bratu przy remoncie,więc siedzę i oglądam "Chłopca w pasiastej piżamie" i beczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Teqi, Ty to masz zdrowie do takich filmow :O nie pojechalismy bo moj w nocy sie rozchowrowal, dzisiaj ma urlop, do lekarza sie nie zalapal, jutro pojdzie- jakas jelitowka czy niestrawnosc.... w sumie ja i maly ok, cos mnie tylko kreci w brzuchu troche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to współczuję.Mam nadzieję,że to nie grypa żołądkowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
Cześć Jest ktoś? Ja wróciłam do domu po pracy i fryzjerze, dostałam burę sama nie wiem za co i sobie siedzę gapiąc się jednym okiem w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolczykowo- to jak ja dzisiaj, tez nie za bardzo wiem za co kotka- ja temat znam, ale unikam ogladania tego typu materialow, jestem za wrazliwa, przezywam to potem tygodniami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
poza tym jestem na siebie zła, bo nie zrobiłam ćwiczeń, ale z drugiej str na prawdę nie mam siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
normalnie chyba zaraz pójde pod prysznic, w piżamę i do łóżka. Muszę tylko sałatkę na jutro do pracy naszykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Boona a już myslałam ,że nas opuściłaś :( cieszę się , że jesteś Kotka supcio , że się udała operacja :) zdrówka dla kocurka :) Teqi w końcu wieczór przeznaczysz na pisanie z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×