Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość MALINKAAXX
hej:) Jakie macie plany na Walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
Ja rozumiem, że to forum i każdy może wyrażać swoją opinię w poruszanych tu kwestiach, ale dlaczego zaraz w tak niekulturalny sposób??? A co u Was? Ja walentynek nie świętuję w żaden sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ligi
A ja zrobię romantyczną kolacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CyŚka
joanna topik ktory tworzysz to dno i wodorosty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślałam że ten doktorek
i małpy w cyrku musza poszpanować;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuskaO
Cyska a jednak cos Ciebie ciagnie na te dno i wodorosty! :-) inaczej bys nie pisala. Zalosna jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CyŚka
to tak jak Ty :D a ja coz zbieram skropulatnie informacje o naszej guru :D juz i tak za duzo o sobie wyspiewala ciapacka dziwka: mail, fb, nk zero prywatnosci wszystko pokazuje a jest i co ... troje dzieci kazde z innym to i normalne ze chce separacji co by alimenty od kazdego doic, tylko pytanie czy wie kogo szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spierdalać gnojowisko
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Nie wiem o co poszlo bo albo usunieto wpisy takiej-sobie-ja, albo ja nie rozumiem czegos. Co do takiej-sobie-ja- joanna, a co ja z nia mialam na Anity watku?Olej ja, ja jakos nie moge sie doczekac tej policji w sprawie rzekomego rozp. fotek lalalove, czy co to tam bylo :O siedze z farba na wlosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co kogo to obchodzi? nie ma nikt tutaj obowiazku byc anonimowym, nie ma takiego wymogu. Kazdy swiadomie zaklada konta na portalach int, zamieszcza tam fotki i poniekad zgadza sie na to ze inni je ogladaja. Ciekawe ile z osob tutaj KŁAPIACYCH geba dalo by linka do swojego profilu, he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna srannna
usowa wpisy , ktore jej niepasuja ahahaha no boi sie widocznie zeby cos na swiatlo dzienne nie wyszlo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
boona jaki kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie jestem adminem i usuwam haahha a co mialoby wyjsc na swiatlo, ze poda ktos moje nk, sama wie co za to grozi, trzeba miec tupet , a zreszra po co to komentowac, Boona i w koncu jaka masz farbe, mi moja doszla, ale sie boje co wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska0
Jednak to jest super forum ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna srannna
joanna zglaszasz wybrane posty do usuniecia u gory przy wpisie po lewej stronie , jakbys nie wiedzialaheheh dobrze wiesz o tym , dziwne ze tylko wpisy jednej osoby znikaja a reszta zostaje, nie rozsmieszaj tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa, to ja tu dalam nawet link do forum rowerowego z galeria :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej drugiej przy czarnych wlosach ma wyjsc tylko poswiata, zastanawiam sie czy nie dodac mniej utleniacza aby nie wyszla mi jakas porazka, w sumie nie wiem bo nigdy tak nie eksperymentowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kazdy moze zglosic i jesli ci sie nie podoba to tez sobie zglos, czy trzeba to komentowac, z reszta zaloz sobie swoj i badz w nim adminem, nikt cie tu nie trzyma a jednak jestes czytasz i komentujesz , ciekawe nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
boona to nieźle wykombinowałaś, ja bym sie bała tak mieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boona nie wyjdzie ci malinka bo na czarne farbujesz , nie boj sie , ale tak dwie od razu chcesz nakladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CyŚka
joanna ciapacki brudasie, co mi niby grozi za ujawnienie twojego fb? nic skoro jest ogolno dostepny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez mam opory, no ale zawsze moge wyslac mojego po czarna jak cos nie bedzie tak, no ale to 3 farbowania w jeden dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna srannna
ogarnij sie babo, uwazasz sie za pepek swiata, pozatym sory ale czytac i pisac moge gdzie mi sie tylko podoba Bona, nie obawiaj sie taki kolor ci nie wyjdzie, ale ja na twoim miejscu joanny bym nie nakladala juz moga ci wyjsc plamy na wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna, poustawiaj sobie zabezpieczenia na fb. Ja juz jakis czas temu to zrobilam. Dobra, ide zmyc ta czarna i nakladam czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×