Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

niech piszą, że ja to jakakolwiek pomarańcz mi też to zwosa, ale te posty z alkoholowego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co masz zamiar zrobic z tymi postami? i co Cie w nich tak boli? przeciez napisalas prawde, my to przeczytalismy i ok, a co Cie obchodzi zdanie innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz Asiu-myślałam,że jesteś dorosłą babeczką i jesteś mądrzejsza...Każdy ma jakieś problemy.Napisałaś o mężu i niestety mogłaś pomyśleć,że ktoś to wykorzysta.A skoro już to się stało to należy olać.to jest zawsze najlepsza metoda na złośliwe chochliki.No ale Wy wolicie się już któryś dzień taplać w ...Przykro mi to pisać ale jesteś Asiu bardzo naiwna jeśli myślisz,że ktoś Cię będzie przepraszał,zwłaszcza,że jako pomarańczki też byłaś nie w porządku.Taka prawda...Odechciało mi się już pisać.Miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna, ja osobiscie nawet o tym nie rozmylalam, jest mi to obojetne czy Ty czy nie Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu :) i prosze Cie abys kompletnie nie reagowala na wpisy... co dzis gotujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kupiłam ładny gruby kawałek schabu i robię zrazy :) i naleśniki z twarogiem :) uwielbiam je na słodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak robisz te zrazy? mi zawsze jakies twarde wychodza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze schabu są bardzo kruche :) sos jest jaśniejszy niż z karkówki jak robisz :) rozbijam cienko solę, pieprzę i smaruje musztardą i wkładam po kawałku boczku wędzonego, cebulki, papryki i ogórka konserwowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli chodzi o tamten topik to wykasowałam , żeby mnie przypadkiem nie korciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to roladki takie_ ja mzslalm o cyzms innzm ok papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, pareycie jak sie fajnie literki pryestawilzŁ=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) wkurzyłam się bo w piątek zamówiłam drugą farbę koniak i wyobraź sobie , że dopiero teraz mi odpisali że tego koloru nie mają od ręki i muszę czekać, ale nie wiedzą ile :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomoglo, chzba mi sie x y z popryestawialz, jak moj wroci to mi to ymieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, a teraz zadzialo :) dzieki a mi sie zrazy pomylily z bitkami, a ja robie baaaardzo rzadko rolady, ale to chyba nie to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINKAXX
Hej:) Czy ktoś robił zupę cebulową ,ja się właśnie za nią biorę ciekawe co wyjdzie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malinkaxx nigdy nie robiłam , daj znać jak wyszła :) a robisz tą z paczki czy sama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINKAXX
Wyszła pyszna :) sama robiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodajesz kminek do cebulowej ? i gotowałaś na mięsie czy warzywkach ? kurcze może i bym zjadła , ale nie ugotuję bo u mnie nikt takiej nie zje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINKAXX
Ja zrobiłam na kostkach dodałam serków topionych i Jest bardzo kremowa a jak pachnie :) zaraz idę robią grzanki i będę podawać z grzankami .A dla mojego robię Ladagne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×