Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Pomaraczowym mamejom się nie dziwię,taka ich tchórzliwa natura lecz TY,zaczerniłaś się i co Ty soba reprezentujesz?.Na razie widze perfidną głupotę Twoją.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) no cóż odniosłam się do tego na tamtym topiku i nie będę tego dwa razy pisać :) :) w kazdym bądź razie miłej niedzieli, a ja chora w łóżku będę leżeć :) będę podczytywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto przestan
Przestan sie juz kompromitowac, przeciez kazdy kto choc odrobine mysli i potrafi laczyc fakty wie, ze ty i twoje pomaranczowe klony to ta sama osoba. Problem polega na tym, ze jako joanna piszesz kulturalnie a jako sxaracxek i pozostala banda uzywasz takich slow i epitetow ze szkoda gadac, a co najciekawsze probowalas jeszcze odwrocic uwage od siebie i zwalic to na twoja pseudokolezanke boone, to juz jest prawdziwe swinstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraczek055
Przeciex bona to przeczyta i ciekse gdxie tam jest o niej wxmisnka , po vo tersz msvisx suko zalosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraczek055
Przeciex bona to przeczyta i ciekse gdxie tam jest o niej wxmisnka , po vo tersz msvisx suko zalosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto przestan
Piszesz o niej na topiku Anity, wpis z godziny 00:46 ,, Hi a moze marto?,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraczek055
Hahaha sama pisalas z imienis kogo ty tu rozpracowalss , chodzjsz i die jskims sukcesem napawasx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto przestan
jakie rozpracowalas? same pisalyscie w trakcie trwania topiku Anity o tylu swoich prywatnych sprawach, ze mozna bylo was zidentyfikowac, a ty wez juz przestan pisac z tego szaraczka i pisz normalnie jako joanna, no tak tylko ze wtedy nie mozna uzyc tylu wyzwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraczek055
Jestes juz bexnadxiejna , ze szkoda z toba dyskutowac , pisx z vzarnego nika, nie mozesz , cos zes nsbroila, od tak sobie za nic nie blokuja czarnych nikow , wiec trzyn ryj zdziro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto przestan
a i nie pisz do mnie ,,sama pisalas.....,, ja tu nic nie pisalam, pisze na tym topiku jak i topiku anity od wczorajszego wieczora, wczorajsze piekne rownanie matematyczne to moje, bo juz sie na to patrzec nie dalo co ty wyprawiasz a widzialam, ze taka sobie ja czai sie zeby cie zdemaskowac, to jej pomoglam, za co dostalam podziekowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto przestan
ty jestes taka nieuwazna, ze nie widzisz ze tego nie pisze taka sobie ja? przeciez to zupelnie inny styl wypowiedzi! no tak ale pewnie ty nie wiesz, co to styl....jakikolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraczek055
A nievh vi bedzie ze my jestesmy w jednej osobie , to terz moze szampsna postawisx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto przestan
nie niech mi bedzie, tylko jest to pewne i w zwiazku z tym nie powinno podlegac juz jakiejkolwiek dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraczek055
Tylko jedns prosba podsj mi jefno ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto przestan
ip to ty powinnas miec w dowodzie jako drugie imie wpisane, tak czesto tego uzywasz, powtarzam po raz kolejny- dla mnie jest to pewne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraczek055
A nie wiesx xe w zyciu nie mozns byc niczego pewnym oj berdxo xgubne yo jrzt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraczek055
Hej a moxesx napisac cos wiecej , moze to tex jedna i ta sama odoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Chciałabym bardzo,żeby na tym topiku nie robić śmietnika.Dziękuję ;). Taka sobie ja-przeczytałam wszystkie Twoje powklejane linki do tematów i co z tego?Jakoś to nie zachwiało mojego życia i świat mi się nie zawalił niestety... Nie ma co się sprzeczać Dziewczyny-naprawdę.Po co to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie psychole
Tegi własnie na watku Anity wyrazilam szacun w Twoim kierunku,bo tam tez kiedys sie udzielałas.Od jakiegos czasu czytam to forum i przerazajacy jest fakt jak ludzie nie umieja ze soba rozmawiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto przestan
oczywiscie ze nie bede Wam wiecej zasmiecac topiku, nie taki byl moj cel wizyty na nim, nie pisalam nigdy z Wami, ale czytalam Wasz topik i byc moze jako bierny obserwator widze wiecej od Was. Piszcie spokojnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraczek055
Ta oczywiscie, taka dobie jaja robisx sobiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. :)mam taki jeden problem. Wynajmuje mieszkanie pewnej rodzinie, nie płacą mi już od listopada. Ojciec rodziny stracił pracę i ciągle niby nie może znaleźć. Nie płacą czynszu, nic. Nie chce by to się zadłużylo coraz bardziej. Kurcze poszłam im na rękę bo powiedziałam że rozumiem sytuację życiową, i daje im miesiąc na uregulowanie spraw. Tymczasem mamy luty a oni sobie tam mieszkają i nic. Kończy im się umowa w kwietniu. Byłam u nich wczoraj i oni do mnie że mogę poczekać jeszcze miesiąc, dwa. Zastanawiam się nad wyrzuceniem ich z mieszkania, mój mąż chce już to zrobić, tylko żal mi dzieci eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Ze wzgledu na strach ze uzytkowniczka nicka taka sobie ja grozi ujawnieniem moich danch osobowych i ujawnieniu moich stron nk i fb opuszcz forum. Ja nie mam tyle sil, zeby odeprzec jej ataki na moja osobe. W kazdym razie zycze wam wszystkiego najlepszego.Niech sie cieszy tez zycze jej zdrowia, bo przy takich nerwach trzeba je miec. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna spada
bo sie wydalo kim jest a teraz robi z siebie ofiare losu, zal mi jej naprawde powinna sie leczyc, ma rozdwojenie jazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×