Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

szczerze mowiac- do ani- ulamamlam sobie zeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINKAXX
boona bardzo ładny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jestem zaskoczona ze czarny nie musi byc wcale czarny ;) nastepnym razem poeksperymentuje z jakas inna czerwienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINKAXX
A jak się czujesz w nowym kolorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, boona - kolor świetny:) aż żałiję że dla mnie za ciemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny przepis :) ja zrobilam tak jak napisalam, ale srednio dobre....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Muszę przyznać , że ten temat niestety umiera :( mało która tu pisze , brak tematu zaczepienia. Za to Anita wróciła, kącik wspólnej adoracji otwarty :) Joanna wracaj tutaj :) wróć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj butelka, wcale nie umiera... jak tam samopoczucie? kjurcze, zazdrosze Ci..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć butelka, ja niestety w ciągu dnia nie bardzo mam czas i możliwość pisania, boona w sumie to zmielić można każde mięso, a niektórzy do 'zwykłych' mielonych bułkę tartą dodają, może przez mąkę smak nie bradzo? Albo mięso za mało tłuste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje bulke tarta wlasnie, ale zle je zrobilam bo z lenistwa zamiast obtoczyc pieczarki i cebulke miesem to ja to wszystko wymieszalam i tak upieklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
Cześć dziewczyny! Bona ja dzisiaj byłam u dentysty na rozległym leczeniu. Prawie dwie godz. na fotelu. Powoli puszcza mnie znieczulenie i zaczyna boleć dziąsło....Masakra z tym dentystą. Poza tym przebrnęłam przez te kłótnie i wierzyć się nie chce, że ktoś ma czas i chęci żeby się bawić w detektywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenistwo - znam :) Oglądacie może na bbc lifestyle i entertainment take progamy zapraszam do stołu, kuchenne wyzwania, kolacja dla dwojga? Ja się wciagnełam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja tego nie widzialam, obejrze, poki co wlaczylam sobie Operacje Argo, wiec pisac bede jak co z doskoku :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teqi podziwiam cie
Juz temat anitki spadl , pierwsz plan joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu sie juz uspokoilo... ide spac, milej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa boona, jak tak czytam to dochodzę do wniosku że forum nie jest dla mnie, zamiast rozmawiać, wymieniać opinie, z ludźmi z którymi w 'realu' nie mielibyśmy szansy się spotkać ważniejsze są kłótnie, obrażanie siebie nawzajem i udowadnianie kto kim jest a kim nie jest; nie popieram obrażania czy dokuczania sobie z drugiej strony nie jest ważne że ktoś pisze w innym wątku, ważne jest że tu sobie o czymś piszemy i ze sobą rozmawiamy; każdy ma prawo wybrać gdzie i co o swoim życiu chciałby napisać //nie czuję się oszukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja się nie zamierzam z nikim kłócić.Nie lubię tego a poza tym nie ma żadnych powodów ku temu.No ale niektórzy tylko czekają aż drugiej osobie podwinie się noga.Z własnego życia wiem,że im ktoś bardziej gnoił innych tym później życie "piękniej "mu się odpłacało.Los jest sprawiedliwy.Mnie też skrzywdziło trochę osób i mam obecnie (cenzura)satysfakcję z tego,że potrafią na chwilę dzisiejszą niemal na kolanach przyjść po chwilę rozmowy z kimkolwiek bo stracili wszystko i wszystkich.Nie rozumiem pogoni za coraz to nowszymi faktami,szukaniem zdarzeń z czyjegoś życia i karmienia się tym bezustannie.Problemy ma każdy.Dziś ich nie ma ale jutro czy za tydzień też jest dzień.Bum i są..I powiem Wam szczerze,że spoglądając na wpisy na temacie Anity chce mi się już tylko śmiać.Bo to jest śmieszne i zarazem żałosne,że dorośli ludzie się tak zachowują.Bla,bla,bla aby tylko "szczekać" za przeproszeniem.Mnie już mdli,że im się nie znudzi ;).Jak małe koguciki na podwórku. No ale dość na ten temat.Za oknem znów sypie śnieg i mam ochotę krzyczeć głośno "zimo (cenzura) " :P.Czekam na wiosnę,na więcej słońca i zielone listki oraz na bardzo zadowoloną minę mojej psinki biegającej po zielonej trawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Teqi :) ja ostatnio z mlodym zrywalam paczki z galazek , rozłupywalam je i pokazywalam mu jasnozielone zalazki :) na znak ze idzie wiosna. a w Czechach jak zwylke o tej porze roku bylo z 1,5 metra sniegu (w zeszlym roku byla ogloszona kleska zywiołowa w tamtym regionie)to tez cienkiutk, cieniutko w tym roku.... Moze juz ta zima odpuszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ja tez nie chce klotni. Ale zobaczcie co wyprawia Wasza kolezanka. Juz nawet nie kryje sie z tym, ze te wszystkie chamskie pomaranczki to ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem i przyznam szczerze,że mnie tym rozczarowała.Myślałam,że po prostu to oleje...Cóż.Mnie się już rzygać chce za przeproszeniem tym wszystkim.Nie chce mi się nawet tego badziewia całego czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja tego nie zaczęłam i nie skończę dopóki mnie nie przeprosi, że wyciągnęła moje brudy :( nie życzę nikomu mieć męża alkoholika :( i wbrew temu co pisze taka sobie ja nie ma codziennych awantur , możecie wejść na alkoholowy i sobie poczytać co takiego napisałam , i mimo moich próśb i gróźb moderatorzy tego nie usunęli i nawet szaraczek pisała kiedyś, żebym to usunęła bo ktoś to wyciągnie na światło dzienne i faktycznie długo nie musiałam czekać :( a teraz jest najłatwiej podkreślać, że ja to wszystkie pomarańcze , tylko jak widać nimi może być każdy a nie tylko ja :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna- z cala sympatia-Ty liczysz na to ze ktos Cie przeprosi?????????? no sorki, ale w przedszkolu nie jestesmy, nie umiesz byc PONAD TO? ja wiem ze to trudne, wiesz ze tez mialam przypal z nimi, ale co mi by daly przeprosiny? a tak pograzasz siebie, bo z kazdym postem dajesz im pole do popisu, po co sie w ogole tlumaczysz, zalezy Ci na ich symaptii? Przeciez tu na tym watku jestesmy tez my, ja i Teqi i inne fajne dziewczyny, a wy jak w piaskownicy doslownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i olej to i nie usuwaj niczego bo po co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a naewt jesli piszesz na pomaranczowo to jakies przestepstwo? mi sie tez zdarza w kilku temat pisac na pomaranczowo, to moja sprawa, i nawet jakby ktos to wyciagnal to mi to zwiasa.... nie wiem po jaka cholere sie tak stresujesz, malo masz nerwow w zyciu juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona ja niczego nie usuwam chciałam usunąc tylko posty z alkoholowego, nic poza tym , nie chodzi o przeprosiny dosłowne , no ta to to raczej nikt tu nie liczy , ale dla mnie to był cios poniżej pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×