Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Nie,mój jest kawalerem :).Butelka wina ma męża Tomasza i jego syn ma 18 lat :).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest właśnie jak ktoś nie czyta wszystkiego tylko po łebkach :) i wychodzi zupełnie nowa historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) ja dzis racuchy, jak co piatek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona nawet mi nie przypominaj racuchów :( ręka mnie boli jak onich pomyślę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czemu ale jakos nie mam ochoty ich jesc, robie dla chlopakow :) dzisiaj od mlodego dostalam w przedszkolu wlasnorecznie robione wafle na samodzielnie ozdobionym tekturowym talerzyku, a od Zielonookiego bukiet frezji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna, dobrze wiesz kiedy tutaj zawitalam. niestety nie mam ani czasu ani ochoty czytac tapiku/topikow od poczatku. jest jeszcze real.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka- moim zdaniem ta uwaga nie byla skierowana do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie mea culpa. jestem tak ostatnio przewrazliwiona, w koncu to nie pikus, jezeli w ciagu miesiaca trzech czlonkow rodziny laduje w szpitalu na stole operacyjnym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka przepraszam, ale nawet nie widziałam twojego postu :) nigdy bym Ci uwagi w taki sposób nie zwróciła :) to było do jakiejś viiii czy coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasiok
:o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kotko bardzo się cieszę :).Rzeczywiście ostatnio masz dużo stresów.Ja to dziś bojowo nastawiona bo w tygodniu to jeszcze zrozumiem,że sąsiedzi robią remont i cały dzień wiercą,stukają,pukają ale dziś jest sobota i obudzili cały blok cholera jasna o 5.45 :O.I to dziś robią chyba podłogi...Tak walą,że mało żyrandol nie spadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam u lekarza po receptę na euthyrox 175 i 150 :) przez ostatnie 2 tyg nie brałam i już się kiepsko czułam :( mam nadzieję, że będzie szybka poprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×