Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

ja na obiad mam buraczkową z fasolką i na drugie ziemniaczki , surówka, ogórki korniszone i kotlety z kurczaka :) kupiłam wafle andruty i przełożę je z bitą smietaną z galaretką i zrobię polewę czekoladową :) deserek na dziś i jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja dziś mam ta osiemnastke. Nie mam siły na nic, nie chce mi się wstawać z łóżka. Niedługo przyjdzie do mnie była żona mojego męża, będziemy się czesac, to znaczy ona czesac a ja Nas malować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelko super,że macie dobre relacje :).U mnie na obiad "szpagnati" jak mówi córeczka mojej kuzynki na spaghetti :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelko rzadko się zdarzają takie dobre relacje między byłymi a teraźniejszymi hha :) podziwiać :) jade do mojej babci na kawkę :) miłego popołudnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililulali
Witam . Mam pytanie mógłby mi ktoś doradzić jaki jest do zrbienia najłatwiejszy tort. Chce zrobić niespodzianke na urodziny-pieke ciasta ale tortu jeszcze nigdy nie robiłamn i chciałabym taki przepis łatwy do wykonania. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobota mija biegajaco :-) czasem sie zastanawiam, czy aby boginia kalie nie jestem (to ta z ramionami jak osmiornica). a tort to po prostu biszkopt i go przekladasz czym sie da :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzień mija na walczeniu z zamuleniem(z powodu porannej pobudki przez ekipę remontową i pogodę)oraz na sprzątaniu pomału już na Wielkanoc aby nie robić wszystkiego na raz :).Tomek pojechał do swojego brata walczyć z samochodem,więc mam wolny wieczór. Torcik można zrobić bardzo łatwo.Najłatwiejszy biszkopt,przełożyć go kremem budyniowym,maślanym lub kupnym,wlepić do niego na przykład brzoskwinie z puszki pokrojone w kostkę.Całość pokryć bitą śmietaną i udekorować według swojego pomysłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziś było już takie pierwsze organizacyjne spotkanie dotyczące Komunii św. zdobienie kościoła, prezent dla księży i cała reszta !! przygotowania jak do ślubu i muszą być zaplanowane i dopracowane we wszystkich szczegółach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Z pewnością jest dużo przygotowań.A kiedy uroczystość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi sama uroczystość 4 maja :) ale teraz tych spotkań będzie full :) już tak niewiele czasu zostało :) teraz muszę mu kupić szatkę i buty , tak na początek:) buty białe czy czarne ? takie mam na razie dylematy, ale jak przyjdzie już codo czego to na pewno będzie stres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalove tak bedzie mieć garnitur , ale większość rodziców mówi ze daje białe buty , ale potem gdzie w takich pódzie ? i chyba kupię czarne to takie będą uniwersalne bo do jeansów ubierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie lepiej kupic cos co potem jeszcze posluzy, bo takie buciki dla 8 latka to ceny wcale nie sa specjalnie niskie, wychodzi niemal tak samo jak dla doroslych czasmi, U mnie w moich stronach od kilku lat sa alby, moj bratjak szedl do komuni to jakos tak bylo to niezorganizowane i kazdy chlopiec mial w sumieinna bo rodzice kupowali w swojej gestii i mial ja nalozona na garnitur. Pozniej dopuero wporwadzili jednakowe dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś miałam wolne od kuchni :) obiadek u mamusi pyszniutki, gołąbki i pulpeciki :) w piątek dostałam zawiadomienie o szczepieniu hahah idę 20 ze starszym synem :) jak na swoje 9 lat to twardziel :) z resztą tyle już przeszedł , że ukłucie nie robi na nim większego wrażenia :) ja pamiętam jak chodziłam na zastrzyki anty... dla karmiących i niby tak bardzo się nie boję, ale miałam taki unik przed tą igłą :) :) z młodszym jak będę miała iść to zapewne wyślę męża , bo ten będzię uciekał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryśka z monopolowego
Anitka wraca do męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markenka35
Witam serdecznie :)Niedawno powstał świetny portal, dla ludzi wrażliwych, którzy chcą od życia czegoś więcej niż przeciętność - Chciałam Cię do nas zaprosić, licząc że przyjmiesz moje zaproszenie i odnajdziesz tutaj miejsce dla siebie. Pozdrawiam i dobrego dnia życzę . http://www.profifile.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poprosze rozpuszczalna z mleczkiem, i do tego kawalek serniczka. A co dzis stawiasz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Joanna lubisz kawę rozpuszalna? Bo ja nienawidzę. Dla mnie kawa musi być czarna i mocna:) bardzo mocna. Teraz już nie pije niestety takiej:) ja po weekendzie mam mega lenia, zresztą nawet nie mogę nic robić. Dobija mnie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×