Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość sztefi graff
jedyny kurs na jaki trzeba zapisywać sie na egzamin to prawko, kazdy to wie. Inne kursy mają okreslona liczbę godzin wraz z egzaminem i na aniego nie trzeba sie zapisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowo
Witam, Joanna piszesz codziennie na temat tego kursu na publicznym forum więc się nie dziw, że coś nam do tego. Skoro to nieważne i ściśle tajne to nie wspominaj o tym. Poza tym dawno mnie tu nie było, ale widać dużo nie straciłam bo większość stron to kłótnie. Boona zazdroszczę kotka, ja nie mogę z uwagi na alergika w domu.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaa
jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztefi graff
Żeby prowadzić księgowość trzeba mieć działalnośc gospodarczą. A zresztą księgowa po wieczorówce? No wybacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie jak szybko sepy sie rzucily. Wlasnie taaaaa jasne. Nawet wieczorowo 4 letni ekonomik. W dzien pracowalam, popoludniami chodzilam do szkoly. Mozna mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Aska znowu zmieniasz strategie?teraz jestes pracujaca bizneslumen? Zajmuje sie domem,gotuje,pracuje,idealna! Juz nie stac was na to by maz was utrzymywal? Dobree.ciekawe co za pare dni wym?yslisz.okaze sie ze piszesz z pracy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
z Majorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie brak sloneczka ,mam nadzieje ze wyjdzie. Nie wiem co na obiad zrobic , wczoraj kupilam piekne pieczarki i moze je nafaszeruje mielonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ooooooooooooo tydzien mnie nie bylo, ale widze ,iz duzo nie stracilam, same przepychanki i klotnie, hmm jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehe taka sobie ja
Tak sie zastanawialam kiedy pekniesz,bo widzialam ze piszesz z joanna normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor a raczej deszczowy wieczor:) mam pytanko zna ktoras dobry sposob na regeneracje wlosow.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, troche sobie wlosy zalatwilam rozjasniaczem. Teraz strasznie sie lamia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Gramma jałotoL(tylko kasa w b też mialam zniszczone wlosy od rozjasniacza bo od kilku lat rozjasniam , a mam dlugie to strasznie zrobily sie suche, takie matowe i zaczely wypadac. Wyprówbowałam chyba kazdy szampon odzywki , maseczki i tylko kasa w bloto poszła:) dla mnie najlepszy jest olej rycynowy, żółtko i nafta kosmetyczna:) włoski sa mięciutkie i nie takie przesuszone :) ja jeszcze płukam w piwie , też fajne miękkie. Tu ktoś napisał o tych szmaponach z rzepy, też probowalam tylko nie moglam potem rozczesac za nic w swiecie tych wlosów , takie splątane , ale niektorzy chwalą , wiadomo nie ma reguly:) Jednemu coś odpowiada drugiemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabb
A i dziewczyny odgapilam od jednej dziewczyny z innego topiku i kupilam drewniany grzebien z bambusa.cuuudo! Wlosow zero wyrwanych! Rozczesuje bosko,a zawsze mialam problemy Olejki z khadi na przyklad. Poczytaj w guglach,ale ja jestem na etapie poszukiwania idealnego olejku. Nakladam na wlosy,dokladnie na koncowki,wcieram w skore,rozczesuje za pomoca tego grzebyka i zostawiam talk na 2,3 godzinki. Potem dokladnie myje wlosy Nie wierzylam w naturalna pielegnacje,zawsze uwazalam ze markowe szampony sa dobre.okazalo sie ze wiekszosc ma w sobie silikony ktore powodujaobciazenie wlosow. Kupilam szampon w rosmanie dla dzieci,odzywke alterra,olejuje wlosy co sobote i powiem tak - zawsze mialam szope,takie ni krecone ni prodste.wlosy zaczely mi sie ladnie krecic,kolor dluzej utrzymuje sie na wlosach. Licze ze za pare miesiecy beda efekty w zdrowych.lsniacych wloskach polecan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Justyna używasz olejku rycynowego i nakładasz go na włosy to jest właśnie olejowanie.Polega po prostu na rozprowadzeniu na włosach odpowiedniej ilości wybranego olejku. Osoby o włosach tłustych u nasady mogą nakładać olej jedynie na końcówki. Po nałożeniu specyfiku wkładamy na głowę foliowy czepek, a następnie owijamy ręcznikiem. Trzymamy ok. 3 godz. lub na całą noc, jeżeli możemy sobie na to pozwolić ;) Tuż przed zdjęciem ręcznika oraz czepka warto chwilę podgrzać włosy ciepłym nawiewem z suszarki, gdyż ciepło potęguje działanie olejku. Po zdjęciu naszego cudownego turbanu należy dokładnie umyć włosy delikatnym szamponem, najlepiej bez silikonów, czyli np. takim, który jest przeznaczony dla niemowląt, a następnie nałożyć odżywkę, tę którą stosujemy na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dzieki dziewczyny :) Ja na te wloski to i tabletki bralam, ale efektow nie widzialam, a kasy szlo. Jednak domowe sposoby najlepsze:) może z innej beczki, ale jak już o pielęgnacji mowimy hehe :)to powiem Wam ze ostatnio kupiłam odzywke do paznokci z Eveline 8w1, rewelacja , uzywam przeszlo tydz, a nie mogę uwierzyc co sie dzieje z paznokciami:) Asia i jak przygotowania do komunii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna dobrze :) ja na kurs a mąż z synem do kościoła :) syn siedzi w pierwszym rzędzie i ma zadanie zapalania świec :) Bardzo chciał czytać ale ksiądz mu powiedział że czytać będzie Prałat :( zdawał dziś przysięgę i tak się stremował że 30 min po jeszcze mu serce waliło haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosze opisałaś siebie ?????? współczucia, już wiadomo dlaczego mnie tak negatywnie opisałaś :) :) dowartościowujesz się !! oki jedź po mnie ,jak nie masz po kim hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja tą szarlotke od lat robie, tylko nie mroze ciasta :) i fakt pycha jest. Nie ma sie co dziwić , że synka stres dopadl , takie wydarzenie to przeżywa:) Ostatnio był program w tv , że dziewczynki jak idą do komunii to jak panny młode , profesjonalny makijaż u kosmetyczki, włoski, paznokcie, solarium hehe. Z chłopcami mniej zachodu:) Weronka to mnie pocieszylaś z tą odzywka, a juz taka zadowolona bylam :) no zobaczymy, na razie podziwiam efekt hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och kochana musi być z tobą bardzo źle skoro się dowartościowujesz innymi osobami, może jakiś psycholog???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Justyna , u nas są całe szczęście jednakowe szatki a nie jakieś suknie ślubne :) zobaczymy jak dziewczynki będą szalały z makijażem :) fakt z chłopcami mniej takiego zachodu :) garnitur, koszula, musznik i buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×