Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

justyna - a moim zdaniem mix mógłby być całkiem fajny. Nie jakiś oklepany utwór, który wszyscy znają i którego wszyscy się spodziewają w tym momencie, ale jakieś odpowiednio dobrane, nie przypadkowe, utwory. Albo jakiś inny utwór, też sytuacyjny, ale nie taki oklepany jak na 90% wesel. Utwór, o którym Ci wcześniej wspomniałam zagrali na weselu mego dobrego kumpla i nikt się nie dziwił, że to nie klasyka, a większości się podobał: http://www.youtube.com/watch?v=Tip5ribrbs8 a od tradycyjnych oczepin w moich stronach coraz częściej młodzi odchodzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia też tak myśle własnie. Ale jak sie uprze na coś to musi pomarudzić :) a z tym pomysłem przed oczepinami masz racje , własnie o tym myślałam.Tyle zamieszania z tym wszystkim , że czasem człowiek marzy o cichym ślubie na końcu świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ona- ja ten jego mix analizuje hehe,tylko z mojego narzeczonego to taki powiedzmy" jajcarz" i boje sie , że cyrk odwali :D dlatego mówie, ze ta jedna piosenka to taka wersja bezpieczniejsza.. a ta piosenka Farby śliczna : pamietam , że bardzo czesto na pierwsze tańce znajomi ją biorą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam . Ja jako pierwsza piosenke wybralam Wspomnienie Czeslawa Milosza. Tekst odnosil sie do naszego poznania, pory roku i ogolnie kochamy ten utwor. Bylam na weselu gdzie para mloda tanczyla do piosenki Za Milosc twa-zespol Weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki mix zwariowany musi być wtedy ciągnięty do końca wesela, bo do oczepin każdy wyczekuje jakiegoś WOW :) jeżeli wystrzelicie już na początku z grubej rury potem trzeba by było ten poziom ciągnąć :) moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Justyna ja tez raczej jestem z tych tradycyjnych osob:) Wole spokojny taniec, teraz wiele par robi wlasnie miksy swietnie to wyglada jak jest zgranie , ale czasem i spotka sie pary ktore hmmm, kazda robi swoje i nie fajnie to wyglada. Ale ile ludzi tyle pogladow:) Butelka dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie zastanawiałam sie o którym Czesławie mówi Butelka :) Dziekuje dziewczyny za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zastanawiałam się o którym Czesławie mówi Butelka hehe :D można sie przejęzyczyć :) Dziękuje dziewczyny za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Dziewczyny dzis mam egz. Wew. Trzymajcie kciuki hah i jesli zdam to juz popoludniu pierwsza jazda. Odezwe sie popoludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
obys tylko nikogo nie zabila. jak tobie dadza prawko to bedzie ewenement i beda musieli dawac innym z zakladow psychiatrycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aska! widzę że wkleilas przysłowie na którym się wczoraj oparłaś. ale przyznaj że wczoraj je ,lekko' zmodyfikowałas, dzisiaj ma ono nieco inna formę. powodzenia na egzaminie, jak nie będziesz myślała o pierdołach i kafeterii i się skupisz to może nawet zdasz. gorzej z praktyka ale jak poćwiczysz na swojej furze to dasz radę:P tylko na Boga-na początku spróbuj na pustym parkingu żebyś zadymy już na wstępie nie narobiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mnie zawsze rozbraja jak ludzie biorą piosenkę "Windą do nieba" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Teqi, a zauwazylas ze w drugiej zwrotce jest "moj piekny Panie, ja go nie kocham?" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi bo ludzie chyba nie rozumieją tej piosenki Windą do nieba :D Co tam słychać u Ciebie? Samopoczucie już lepiej ?:) Ostatnio tak rzadko coś piszesz ... Boona i jak synek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co teraz będzie
Oglądajcie teraz TV TRWAM - Braun sprzedajny PO leży. Komisja z USA stwierdziła, że odmówienie koncesji TV TRWAM jest ewidentnie niezgodne z prawem. Braun się wykręca - ale mu to nie wychodzi. Leży, nie ma jak się bronić, PO przegina równo, ale już przestało dawać wytyczne co mówić na komisjach i ich przedstawiciele w tym Braun - leżą i kwiczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boona-no właśnie o to mi chodzi,że nie rozumieją.Usłuszą tylko refren i już się niby nadaje ;) Samopoczucie takie sobie,dopiero kwiecień a u mnie tyle się wydarzyło.W ostatnich tygodniach byłam w szpitalu a gdy wyszłam to na drugi dzień zmarła moja ukochana Babcia,która mnie wychowywała a tuż po pogrzebie złamałam nogę jakbym miała mało zmartwień.Boję się co mi się jeszcze przydarzy....Jakieś fatum chyba :O. Teraz musiałam wrócić do rodzinnego miasta na jakiś czas zająć się domem rodzinnym i ukochanym Dziadkiem,który został sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, przykro mi.... :( moja babcia ktora tez mnie wlasciwie wychowywala do 5 roku zycia juz tyle razy mnie prosila abym przyjechala, obiecuje jej i obiecuje tylko... :( musze mojego namowic w koncu, ale ciezko bedzie bo jest lekko ciety na moja rodzine z tego powodu ze jak bylam chora i poprosil ich o pomoc w opiece to ciotka sie wypieła. No ale babcia.... Maly ok, jest teraz u taty, jutro i w pojutrze mamy wystepy -jeden na tancach a drugi z przedszkola w Domu Kultury.... Wlasnie zobaczylam na FB zdjecie mojej kolezanki z osiedla ktora robi kariere (nie wiem gdzie pracuje, chyba w Ministerstwie, duuuzo lata po swiecie) no i pstryknela sobie sweet focie w samolocie (wlasnie byla w USA) z Mike Taysonem... :P nie ze zazdroszcze, ale jakbym mogla przezyc jeszcze raz swoje zycie...eh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boona-ja właśnie też mojej Babci obiecywałam,prosiła mnie abym przyjechała..nawet ostatnio się pokłóciłyśmy lekko o to.Miałam pojechać na długi weekend...Pojechałam ale na pogrzeb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dziewczyny zdałam !!!!!!!!!! popołudniu pierwsze 2 godziny jazdy :) :) :) Jeśli chodzi o rodzinę to czasem dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu :P z braćmi trzymamy się razem , spotykamy się na urodzinach naszych dzieci :) a dziadki najukochańsi na świeci żyją i mieszkają tylko kilka kilometrów od nas. i nie wiem jak przeżyję jak ich zabraknie :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mi czasem szkoda że tak mało czasu mogę bliskim poświęcić tym bardziej że wszyscy Jesteśmy coraz starsi ale niestety najbardzej uświadamiamy sobie to kiedy ktoś odchodzi. Jest takie przysłowie/ powiedzenie żeby śpieszyć się kochać ludzi. Jest w tym dużo prawdy. My na pierwszy taniec mieliśmy wodeckiego oczarowanie. Z ta piosenka o której pisałyscie to zgadzam się że ludzie tekst nie biorą re uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka a siostra? a jak radzisz sobie z tym kursem, który zaczęłas przed prawem jazdy, bo nie miałaś wyjścia, za który jak pisałaś zapłaciłaś i który miał trwać 2 albo 3 miesiące i zakończyć się egzaminem państwowym? jak udaje ci się to łączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję mimi :) :) było kilka podchwytliwych pytań :) ale dałam radę :) pytania np Czy w dzień tylko jeździmy na światłach mijania ? albo na skrzyżowaniu czy ustępuje tylko jednemu pojazdowi ? :) Nie mam problemu z łączeniem tych obowiązków :) :) tym bardziej że tamten w części też mam zaliczony :) siostry nie wspomniałam bo pisałam o dzieciach a ona dzieci jeszcze nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×