Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość macie nasrane
Nie jestem taka jak ona zeby tu sypac linkami, potrafila pisac komus ze jeszcze nie urodzilo sie zdrowych dzieci to jest wporzadku tak, swaiadczy o trosce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D macie nasrane - no a coś na potwierdzenie twoich wizji?:P Bo póki co jesteś słabo przekonująca, a ja mogę zagrać w podobny sposób: Asiu te gadżety, których zdjęcia twój mężuś wkleił na swojego FB to na sprzedaż, czy też akcesoria w grach hmmm...? Odpowiesz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
Postow nnie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to pordzewiałe TICO za którego kierownicą siedzi to ta szumna "osobówka", którą będziesz woziła dzieci "na jeziorko"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
A twoj konkubent juz nie dotyka synka, spisz z nim caly czas. Te rysunki z fb znowu dodalas , wstydz sie. Znowu grom ci kolezanki zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
A ten sztuczny kutas na zdjeciu co trzyma twoj syn to jego zabawka czy ty sie z synem tak zabawiasz a to jednak nie konkubent zle dotyka pasierba tylko wlasna matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
Masz tico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo looosie
Taka sobie ja skoncz juz , sama sie pograzasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha - czyli to jednak Aśka:D No dobra Asiu - na tym poziomie porozmawiaj sobie co najwyżej ze swoimi pomarańczowymi wcieleniami! byebyebye zboczona kretynko!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo looosie
Macie nasrane daj linka, chce zobaczc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
Jutro wam podam musze je przelopiowac na Zapodaj do zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o losie - najpierw ty wklej linka na potwierdzenie swoich tez;) Asia - nie wstyd ci, że na 67 zdjęć na FB twojego męża na ani jednym cię nie umieścił? Wszędzie z kolegami, na kilku z dziećmi, w ciężarówce i w tym nieszczęsnym bordowym TICO - masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
Taka sobie ja bralas juz tabsy bo znowu masz jakies zwidy i nie potrafisz przyjac do wiadomosci ze nie tylko asia tu pisze. Ciezko ci sie z tym pogodzic co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
Ten sztuczny niebieski to twoj ulubiony kolor, syn tez lubi, nie bolu go.laski to trzeba gdzies zglosic , biedbe dziecko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jaka extra bordowa koszulka (pod kolor) - "8 cud świata" - faktycznie "cud" - zaraz Wam wkleję linka ze wzorem, tylko niech znajdę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
Ten sztuczny niebieski to twoj ulubiony kolor, syn tez lubi, nie bolu go.laski to trzeba gdzies zglosic , biedbe dziecko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo looosie
Macie nasrane dam ci moja poczte i mi przeslesz, ja wiem gdzie to zglosic ze dzieci sie molestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
Jest jedno zdjecie z piecioma facetami a jej syn trzyma wlasnie ten niebieski wibrstorek boze na yo nie mozna juz patrzec jutro zglaszqm to na policje, ale sie wkurzylam, jak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nieeeeee - przepraszam - jest i fotka Asi - w fartuszku w kuchni przy garach (kuchnia pewnie też przed remontem:P )z tekstem... a nie tekstu nie przytoczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
Bluzke dalas, podaj jak siedzi w tym tico, vhce zobaczyc a ja ci podam jak twoj syn sie bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie nasrane - najpierw ty wklej choćby moje inicjały na potwierdzenie, że nie zmyślasz Pani J.P. i choć jedno zdjęcie kłamczucho. Co drażni cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
Podawalas linki zdjecia teraz nie masz nic na swoja wiarygodnosc juz nie jesyes chetna do puszczania linkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
Widzisz daleko mi do ciebie i nie vhce ci dorownac w glupocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
Pokopiowalam sobie twoje zdjecia, nawet ich niezqbezpieczylas, zalosne, tylke osob na fb pod zdjeciammi sie wypowiada a ty nic na to , jak mozna byc tak zimna dla swojego dziecka, pewnie go to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo looosie
Kurcze nie moge wejsc w poczte znowu cos grzebia spadam spac jutro z ranca sie odezwe i licze na jakies sensacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×