Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Wszystko jest do opanowania.Pamiętam jak się moja koleżanka uczyła jeździć i nowiutkim autem faceta skasowała mu ogrodzenie przed domem bo zamiast hamulca nacisnęła gaz do dechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia moje pierwsze jazdy to był horror , pamietam i dla mnie i dla Pana instruktora:D a też szłam na kurs bez żadnego jako takiego przygotowania:) ale z godziny na godzine było lepiej i potem nie mogłam sie doczekac kolejnej jazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Justyna :) Tak-dziś mają mi ściągnąć gips.Boję się bo mój pies to diablica na spacerach i martwię się,że mnie pociągnie i znów coś się stanie a sytuacja tej chwili jest taka,że nie ma mi kto pomóc na spacerze.Chyba sąsiada poproszę albo coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się na motorze uczyłam jeździć to dopiero ludzie mieli ubaw jak wjechałam prosto do stawu i razem z motorem zrobiłam" bul,bul,bul " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi mam nadzieje ze nie pomyle. Chce sie dobrze nauczyc bo bede dzieci wozic. Hej justyna. Wybralas juz piosenke i taniec. Twoj facet i tak przystanie na twoim i nie bedzie sie upierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh na motor nie wsiade, kiedys kiedys z kumplem pojechalismy do lesniczowki pojedzic i nauczyc mial mnie jezdzic , moj pierwszy zakret to drzewo, wiecej nie wsiadlam . Cale szczescie ze motor byl caly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia wiesz jak to jest z facetami... czuje, że jest juz przekonany do mojego pomysłu, ale ta męska duma nie pozwala mu sie przyznać do tego :D ale pracuje nad nim hehe, a piosenka nadal nie wybrana :) całe zycie wszystko na ostatnią chwilę , także teraz nie może być inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
ale oczywsnie smialam powiadomic ty glupia suko. Nie masz znajomych w realu ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fanie już za kobitkę się przebierasz? tak się bawisz? a jak tureczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
johanna to jaka pogoda dzisiaj w torunu zagryzam palce zeby sie dowiedziec ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem,,..,/
a ja napiszę,że to taka sobie ja ,,nie wytrzymała,bo spokoj na topiku i musiala miesem rzucić. Aśka,nie daj się,czytam ten topik i nie mogę strawić,ze takie mendy żyją po to,aby podnosić swoją wartość ubliżając innym. Co do prawka,to zazdroszczę Ci tej radości z kursu.Ja zrobilam 10 lat temu i ,,dupa,, boję się jezdzić!Może się przełamię i wykupię parę godzin. A tak na marginesie ,to też mam na imię Aska....hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kobiety, mam problem- dostalam dzisiaj paczuszke, nie rejestrowana, z maszynka firmy Infinty. Nic nie zamawialam, moje dane maja pewnie z innych zamowien, ale o co chodzi - w srodku byla maszynka i faktura 19,90 za przesylke -regulamin ze od teraz staje sie ich abonentem i bede dostawac jakies nozyki za 60 zl - a jak chce zrezygnowac to odeslac paczuszke do HOLANDII !!!!!!!! za 50 zl..... zaraz wkleje artykul o nich, a nie wiem co robic teraz, dzwonic tam? to jakbym potwierdzila ze odebralam cokolwiek, a wyslali zwyklym, nie poleconym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej powysyłać rezygnacje - poleconym itd, podejrzewam że telefon nic nie da czytałam artykuł o tych maszynkach jakiś czas temu, nie pamiętam szczegółów, ale telefony nic nie dały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie za bardzo wiem z czego rezygnacje jak nie zamawialam niczego, nawet telefonicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tak mi przyszło do głowy że ludzie pisali że oni dzwonią najpierw, podchwytliwie zawierają potwierdzenie zgody na wysyłkę, itd przez telefon na nic się nie iezgadzałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 30 lat. Boona do mojej koleżanki też to wysłali i wyobraź sobie,że płaci im tą kasę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, wiem ze dzwonia z takimi propozycjami bo dwa razy odebralam- raz proponowali jakas gre dla dziecka, a drugi raz bizuterie. Teraz nawet jak widze kierunkowy 22 lub numer prywatny to nie odbieram. A o maszynce pierwsze slysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. nic nie zamawilam 2.nic nie dostalam, a jak beda twierdzic ze dostalam to niech to udowodnia. Nawet numeru mieszkania nie wpisali, listonoszka z pamieci mi to wrzucila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli dzisiaj robie domowe SPA :P Teqi, a czemu ona placi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia.Przysyłają jej te nożyki do tych maszynek i ona używa chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona - pamiętasz jak kiedyś pisałaś tutaj, że zamawiałaś na jakichś stronach jakieś darmowe próbki? Nawet jakiś link tu wklejałaś... Nie pamiętam kiedy to było dokładnie, ale nie wyraziłaś na coś za dużo przypadkiem zgody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie, to nie dzwoń, nie przyznawaj się, że coś masz. Nie ma umowy kupna - sprzedaży, nie wyrażałaś zgody na wysłanie Ci czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyrazilam, sprawdzilam dokladnie historie na komp i skrzynke. Sadze ze moje dane mogly pojsc w obieg wlasnie przez te probki. I tez sadze ze lepiej siedziec cicho bo umowy nie ma, nawet ustnej, a jak sie odezwe to potwierdze ze odebralam przesylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) boona no to masz dobrze :) ja od kilku lat używam wosku i przypomniałaś mi , musze już sobie zrobić depilację :P ciepło to coś krótkiego już trzeba :P a ja mam pytanie z innej beczki mianowicie, chcemy kupić komputer stancjonarny dla chłopaków bo ich już coś powolny się zrobił. Vobisu już u nas nie ma , w euro agd są raczej na zamówienie , na sklepie nie mają. W media markt są ale pojemnościowo za duże bo aż 1 TB, a my chcemy raczej 4GB im starczy . Czy któraś mi poleci jakiś dobry? Ja się kompletnie na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
teqi za mat to ty juz nie wyjdziesz najwyzej sie ozenisz jak legalne bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fairy płyn
Aska to ty czekałas az ciepło sie zrobi? dla swojego starego sie nie depilujesz? fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×