Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

no, baaardzooo słabo matko 3 niedorobionych karłowatych downów, posiadaczko bordowego tico, pryszczy na mordzie, tłustej d**y i fryzury a'la lata 30-te/40-te ubiegłego wieku. Cały dzień czekałaś glistojadzie na mój wpis! Reakcja natychmiastowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy czeka az się pojawisz :classic_cool: i zaczniesz opowiadać o swoim życiu , wow masz tico - brawo a ogladalas film szklana pułapka 2 ? dzieci z probowki to rodzą się z jakimś uszkodeniem, może opowiesz tu wszystkim na forum co dolega twojemu szmatławcowi niedorobionemu, bo nie miało czym je dorobić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE ASIA CIE DRAZNI I DOBRZE głupia jestes pinda taka sobie na fb masz ciekawe zdjęcie syna, rzeczywiście ma twarz taką podłużną i jakby mu coś niepracowało w lewej połowie twarzy, co mu jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez pisze w twoim jezyku i nagle on ci nie pasuje? czy go już nierozumiesz? czy tylko tobie wolno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc proszony..b
po jaki huj prowokujesz pomarańcze taka sobie ja ? teraz widzę że to ty zaczepiasz asia sie tylko przywitała nic nie wspomniała już myślałam że będzie spokój ale ty musisz, bo ci żyłka pierdząca pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu jak zwykle syf. :P Asia, jeszcze raz gratuluje :D dopiero teraz po tym szkoleniu mialam czas siasc do kompa, ale najpierw odgruzowalam mieszkanie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szympanse wpuszczaja za kierownice ? Mam nadzieje ze nie zatluczesz wlasnych bachorow tylko siebie albo swego pijoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie, ja na sniadanie dwa jajka smazone na masle, na pol lekko zasmazone ze szczypta soli, do tego toast, kawa rozpuszczalna z mlekiem chudym, bez cukru. po pracy opowiem co zjem na obiad. aha pogoda sliczna, slonce, bezchmurnie, cisnienie baryczne ok 1000, temp 14 stopni. Pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boona jak tam twoj gach ? co je na sniadanie. a co pijok aski na kaca chleje ? cwiartke czy piwo ? czekam na szczegoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Czyxby fan wrocil. Ale mialam dzis okropny sen. Jeszcze mi po nim niedobrze. W klasie u syna jest pewien chlopiec, ktory ma jakies zaburzenia w zwiazku z tym moze skoczyc z okna albo kogos zrzucic, moze podpalic itd. Boimy sie juz o bezpieczenstwo nasxch pociech. Matka przyniosla tylko zaswiadczenie ze syn przyjmuje leki, nic na temat tej choroby. Pedagog zrzucila na nas pisanie wnioskow do kuratorium oswiaty o nauczanie indywidualne , dyrektor tez nie widzi problemu. Z matka to jakas pomylka jest, zero kontaktu, nir odbiera telefonow nic poprostu nic. Ja z ta matka juz mialam do czynienia w pierwszej klasie i nasza rozmowa niczgo nie przyniosla tylko jjej syn dostal w domu lanie. Wyobrazcie sobie, ze on na lekcji je cwiczenia. A po za tymi zachowaniami dobrze w miare dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy rzucalabym bym sie na to aby nauczac go indywidualnie. Ale to moje zdanie. Kazdy kij ma dwa konce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boona nie udawaj idiotki, zyjesz na kocia lape, widzzialam cie na FB, masz nazwisko panienskie, te samo co twoj brat, czyli dwoch chlopow cie bzyka jeden zaplodnil a zaden sie nie ozenil z toba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro "wyrocznia" FB tak Cie poinformowala to zyj i umrzyj z tym przekonaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tymi zaburzeniami w miare dobrze sie uczy. Mialo byc. W sumie to w syna grupie jest dwoch takich gagatkow. Tylko nierozumiem postawy pedagoga czy dyrektora niby wiedza ze nie moze chodzic ten chlopiec do sxkoly , kilka razy bylo nadzwyczane zebranie w szkole ale jak dotad nic sie nie ruszylo. Widac ze ta choroba od jakis kilku miesiecy postepuje i nie mamy zadnego wplywu na jego zachowanie. On tez pewnie nie ma. Wiemy ze to nie jego wina, ale strach jest co znowu odwali. Ostatnio pobil kolege tak dotkliwie ze matka pojechala z synem na obdukcje i zawiadomila policje. Narazie jest cisza. Takie zachwanie tez przemawiaja za nauczaniem indywidualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to skoro dochodzi do takich scen to sie nie dziwie wam....myslalam ze jest "inny", ale jak jest agresywny to juz cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej boona tak sie rozpisalam ze nie zauwazylam twoich postow. Moze wychowawczyni powinna przejsc na jakies konkretne szkolenie w zakresie postepowania z trudnym uczniem, ale w koncu to nie jest klasa integracyjna. On nawet na przerwy zadne nie wychdzi, nauczyciele sie boja ze nie zapanuja nad nim, juz nawet z dyrektorem sie bil, jak musial go rozdzielac z innym uczniem na przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadze ze niewiele da jej takie szkolenie. Moim zdaniem trzymaja go dlatego ze niestety takie pojedyncze "gwiazdy" zdarzaja sie w prawie kazdej szkole. A jesli go wydala to zapewne zrobi sie afera i beda miec kuratora i wsciekla matke na glowie. Wiec czekaja od zadymy do zadymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od dnia tygodnia hehehe ja dzisiaj chinskie, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fan fah tulipan, szczelaj dalej dzieweczko gacha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myslalam ze tylko fan jest takim analfabeta ze napisalby "szczelaj", no ale moge sie mylic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona zgadza się takie ananasy się zdarzają w każdej szkole, ale ich zachowanie jest powodem wychowania , a nie choroby. Ta rodzina dostanie zapewne kuratora, to jest samotna matka z 4 dzieci. i bardzo jej współczujemy, ale my nie jesteśmy dla niej złośliwi tylko chcemy żeby się zaczął naprawdę leczyć, jego matka pracuje z ludzmi chorymi psychicznie i być może nie widzi problemu w synu, i najbardziej prawdopodobne to, to że jest źle zdiagnozowany. Jeśli zacznie prawidłowe leczenie to będzie wszystko z nim dobrze i jego zachowaniem. A szkoła boi się kontroli, bo kuratorium pierwsze co robi to prześwietla szkołę od góry do dołu. Dlatego to my mamy wszystko załatwiać a tak się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak najlepiej. Jak juz obce dziecko ma jakas niepelnosprawnosc to najlepiej zamknac go w domu, byle z dala od waszych pociech. Najpierw Aska pisala, ze dzieci z in vitro to debile, a teraz niepelnosprawne tez niebezpieczne. Wynika z tego, ze tylko jej dzieciaki sa najpiekniejsze, najzdolniejsze i w ogole cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×