Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość gość
Cofnij sie Asienko kilkanascie stron w stecz to zobaczysz cos pisala na dzieci z in vitro. Sklerotyczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalam niepelnosprawnosc. W tym przypadku niepelnosprawnosc umyslowa, chyba co nie. Jak ci przeszkadza, ze tamten chlopak taki jest i moze zrobic krzywde twojemu dzieciakowi, to moze swojego daj na nauczanie indywidualne. xxxx A szukac nic nie zamierzam, bo nie mam na to czasu. Nie jestem tu od dzis i widzialam co piszesz, wiec sie teraz nie wykrecaj. Jak chcesz to sama se szukaj, bo przeciez i tak nic nie robisz ciekawszego od siedzenia tutaj i pichcenia obiadkow staremu pijusowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwórz sobie wikipedie i doczytaj co to jest niepełnosprawność umysłowa :P napisałam , że ten chłopczyk dobrze się uczy czyli ma dobre oceny, nie jest opóźniony w rozwoju. Niepełnosprawność intelektualna (obniżenie poziomu rozwoju intelektualnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ma ADHD? moj maly ma stwierdzona nadpobudliwosc, wczoraj dzwonilam do przedszkola i pani powiedziala ze idzie karnie na lezaczek do maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra kury domowe, poszukajcie SE, a pozniej do garow, bo chlopy wasze was wymelduja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rade, pewnie masz doswiadczenie :P Asia, co gotujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to mam ogórkową od wczoraj i może zrobię placki ziemniaczane, o ile dostanę dobre ziemniaki , bo te co tu sprzedają to się nie nadają :( może na rynek się przejdę. widziałam twój post z margarytki, kiedyś robiłaś drożdżówki z serem a ja tam znalazłam ciekawe przepisy na ciasteczka :) robiłam ostatnio tą tartę truskawkowo śmietanową , pyszna, ale dużo się nie zjadło, bardzo sycąca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przeciwienstwie do was pracuje, a nie licze na kase meza. Mam jedno dziecko i mieszkanie 80 m kw. A nie tak jak wy kisicie sie w malej klitce. A juz o Asce nie wspominajac 50 m kw. i na nich 5 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kupuje w jednym kiosku, bo te co sa w duzych sklepach to sa mokre i smierdzace. A ja zastanawiam sie nad daniem z truskawkami ale na "ostro" widzialam fajny przepis na poledwiczki z truskawkamki albo piers z kurczaka z truskawkami w sosie sojowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Aska juz wiecej ciast nie wpierdzielaj bo sie przez drzwi nie przecisniesz spaslaku ze kartoflanym nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona tak ale dużo jest rodzai ADHD ma też stwierdzoną ale tez zaburzenia i może np wyskoczyć z okna, może podpalić siebie lub kogoś , do końca nie wiemy co to jest, a może by było nam łatwiej się z tym pogodzić , a nie co dzień boimy się czy coś się stanie. Nie jesteśmy nastawieni do tego chłopca źle tylko boimy się o nasze pociechy. Teraz jest ochrona danych osobowych i nawet nauczyciel do końca nie wie co to za zaburzenia. Jak pisałam dostała tylko zaświadczenie od lekarza, że przyjmuje leki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona u mnie nie przejdzie mięso z owocami, kiedyś zrobiłam schab ze śliwką to tą śliwkę wydłubywali :P więc truskawki też odpadają , a jeszcze drogie są nie ? poczekam aż stanieją i narobię kompotu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam już nawet po 7zł hah gdzie te czasy jak były po 1,50zł hah ja na działce będę miała ale mało. Dzieciaki prosto z krzaczka zjadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanieja....ja zreszta nie przepadam za owocami, no moze czeresnie i arbuzy- to jeszcze zjem :D od soboty mam pranie na balkonie, przenioslam suszarke do mieszkania wczoraj i ciagle wszystko mokre, mam juz dosc tej pogody, a dzisiaj maja byc znowu burze. Ja juz normalnie od kilku dni chodze w gumowcach non stop heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda jest dobijająca , też mam pranie na suszarce w domu. i masę prania. nie schnie i się zbiera :P moje chłopaki teraz mają hopla na punkcie żużla i i jak idą na ogródek to biegają, że niby jadą motorem haha i każdy wiraż kończy się na trawie , domyślasz się jak spodnie wyglądają ? a nie utrzymasz ich w domu , choć pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam do sklepu i sprzatac, od kiedy jest kot to codziennie odkazanie podlog, ciagle mi czuc kotem, chociaz zalatwia sie tylko w kuwecie....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mlodego tez na dwor wyciagam- w sobote bylismy na festynie ,sciana deszczu, dopiero o 19 nprzestalo padac a ten mi sie rozszalal i bec w bloto. Dobrze ze mialam ciuchy aby go przebrac, bo do domu bylo 40 km ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No super zdjecia Marto N., czekamy na wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt za toba nie tesknil butla, porzadkuj sobie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) to juz w ten weekend?? moj ma zajecia w sobote i niedziele, no chyba ze cos sie pozmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×