Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Piękna pogoda, właśnie wróciliśmy ze spacerku :) jutro w naszym kościele jest rok rocznicowy, więc wszyscy wierni dostali zaproszenia w okrągłą rocznicę swojego ślubu, czyli 5,10,15,20lecia itd... :) Poprzednio byliśmy na 5leciu. :) po mszy jest poczęstunek i jakieś występy. My zostaniemy pewnie na mszy i do poczęstunku :) będą piękne zdjęcia robione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro w naszym kościele jest rok rocznicowy xxx przestal chlac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twój przestał molestowac syna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grammmmma
Witajcie:) Oj pomaranczki dajcie juz spokuj, moze jednoglosnie zawzyjcie wszyscy rozejm i debatujmy w zgodzie! Kurcze nie jest milo czytac tak obrzydliwych wpisow...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gramma nie jestem - taka sobie ja ani joanna wpadam tu po to wlasnie zeby poczytac jak sie zra ajaka jest pogododa czy czy co zre na obiad jest kazdemu kolo d**y pozdrawiam goronco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to załóż sobie topik i tak niech kazdy sie żre. i molestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) też proponuję założyć sobie taki topik pomarańczkom :) polecam wam sorbety z truskawek , mi wyszły przepyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) a u mnie dzisiaj festyn, upal do poludnia i jak nie zerwala sie burza :O Leje do tej pory. Dzem gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w jednej części miasta leje i jest burza , a u mnie ze trzy razy pogrzmiało lekko pokropiło i przeszło. I mam nadzieję, że nie wróci. a ja żużel oglądam z chłopakami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie 24 stopnie opady deszczu ni ma ah !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :) maiło być dziś 30 C i jest tylko 21 C ale grill będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny . bosze jak dawno mnie na kafe nie było. ale widze ze jaki syf robi molestowana taka sobie ja to robi i robic pewnie bedzie. niektórzy się nie zmieniaja. grammma gratulacje. boona jak festyn ? mimo ze padalo to sie udal ? w deszcz najlepsza zabawa dla dzieci. joanna jak kurs? ja zdalam za 5 podejsciem jezdze juz 5lat , bez zadnego wypadku. powodzenia dziwuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a podobno weronka to miała być taka sobie ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wierzysz w to? jeszcze wczesniej to podobno joanna była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wszyscy "znajomi" olali Aśkę, nikt się nie interesuje ani jej kursem, ani "rokiem rocznicowym", ani wrażeniami z Dąbek, więc sama sobie pytania zadaje, aby się pochwalić czymkolwiek na topiku i ów topik rozruszać:P Ale nic to Asia - dzisiaj przyjmę chwilowo inną taktykę, sprowokować się nie dam, poobserwuję sobie jak tam rozmawiasz sama ze sobą i zobaczę na ile ci wystarczy weny aby pokonwesrować z weronką na jakikolwiek temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńko - gdybyś była pewna, że weronka to ja, to byś nie odpowiedziała na pytanie o prawo jazdy:D Parę dni temu ja zapytałam o etap kursu i twoje prawko to jakby piorun w ciebie strzelił. I oczywiście nie odpowiedziałaś. A teraz grzecznie i kulturalnie odpowiadasz? Oj nie trzyma się ni kupy ni d**y ta twoja konsekwencja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grammmmma
Dobry wieczor Dziewczyny , bratowa dzis do mnie zadzwonila z pytaniem co jest najlepsze na potliwosc stop? Co zaklada buty ba gola stope to strasznie jej sie poca. A ja sama nie mam pojecia co na to pomaga, nigdy takiego problemu nie mialam, Wie moze ktoras z was albo ma sprawdzony sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwas borowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grammmmma
butelka jak sie bawilas? impreza udana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu przykaz pisania codziennie? Ten przyglup z bekartem uposledzonym z lewej strony znowu zaczyna. Pewnie maz pijany wrocil i dobieral sie do synka . I musi tu jad wyrzucic. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że mąż tego przygłupa dobiera się codzień nie tylko do jednego ale do wszystkich trzech jej downow! I do tego grubego szympansa też dlatego ona tutaj odreagowuje swoje frustracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jem kurrwa kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczx ze ty tu warujesz jak pies na lancuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×