Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość gość
Joanna, a wiesz że Twoja stopka Cię ośmiesza? Zobacz jakie są interpretacje tego tekstu:D Wygląda na to, żeś ani piękna ani inteligentna, jedynie wiara w to, żeś taka i taka trzyma Cię przy zdrowych zmysłach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze czesto z nich korzystasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Pamietacie ta maszynke do golenia i fakture? Wczoraj dostalam wezwanie do zaplaty - koszt faktury, odsetki i 15 zl za monit :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyzej to podszyw. Zadzwonilam tam i powiedzialam ze nic nie zamawialam, nic nie dostalam :P i skad ten monit. Facet powiedzial ze skontaktuje sie z jakims koordynatorem i sprawdza nagranie rozmowy telefonicznej jak wyrazalam niby zgode. No i oddzwonil, przeprosil ze to ich blad i ze nic nie mam placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) moje chłopaki już posprzątali swoje książki z biurka :) jaki ład i porządek tam panuje :) i tak przez wakacje :) już mam listę książek i od przyszłego tygodnia ganiam po księgarniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha a to dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwy link na właściwym miejscu:P Joanna temat quizu w sam raz dla Ciebie:P Ale zabawa przednia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie ja zrobiłaś już loda swojemu bękartowi ? ty nie dobra :D nie dość że mąż to teraz ty :D i co ustał mu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - szukasz zaczepki? Staram się trzymać język za zębami ale kurrrvoo przeginasz! Nie ja cię zaczepiam - po pierwsze nigdy nie napiszę do ciebie Joanno, po drugie nigdy nie napiszę "ty" ani "ciebie" z dużej litery, bo szacunku do ciebie nie mam żadnego. Ale jak chcesz o czymś porozmawiać, to ja jestem za tym, bo widzę znów takie zainteresowanie twoim topikiem, że szkoda gadać! Potrzebujesz go rozruszać, czy jak? Weź lepiej swoje bachory i wy.pier.dalaj na jakiś niedzielny spacer - zrzucisz parę kilo, mordę z pryszczami przewietrzysz - dobrze ci to zrobi. P.S. Najbardziej w ostatnim czasie spodobało mi się twoje stwierdzenie, że masz gęste włosy - kilka pozlepianych strąków - faktycznie zatrzęsienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jak ty się łatwo dajesz wyprowadzić z równowagi :P Ja to nawet jak się zdenerwuję to takiego słownictwa nie mam, bo nie znam :P ty nim bardzo dobrze operujesz :P ja już kiedyś ci pisałam , że mierzysz mnie poprzez swój pryzmat :P można tylko współczuć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak Aśka, bo ja mam cholernie nieudane życie osobiste w odróżnieniu od ciebie. To już czytałam - to twoja standardowa śpiewka, nic bardziej twórczego nie jesteś w stanie spłodzić. Zapomniałaś mnie jeszcze pipo pozdrowić! Ja w odróżnieniu od ciebie - pozdrawiam cię serdecznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie ja - jedna zaleznosc jak sa pomaranczki to ty jestes. nie dziwne ? czyzbys znowu pisala sama so siebie z nudow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak aśka - ja generalnie gadam sama ze sobą! bo przecież mam bękarta z próbówki, męża, który mnie zdradza, nudne życie i wszyscy mi współczują. :O Lecz się psycholko! Nudna już z tym jesteś. :O Mimo wszystko dobrej nocy ci życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bawisz się w bardzo dziwny sposób taka sobie ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aska pisze [zgłoś do usunięcia] joanna070981 Witam Jak ty się łatwo dajesz wyprowadzić z równowagi Ja to nawet jak się zdenerwuję to takiego słownictwa nie mam, bo nie znam xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx znamy znamy cie, ale spod pomaranczki, nieraz nie dwa dawalas tu popisy. wystarczy ci szmato pomaranczowy dresik i jedziesz tak tak jak cie matka wychowala. Czyli stara k***a i menel z dworca. Ps. A teraz wloz plaszczyk pomaranczowy i leeeeeeeec, matko trojki dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) JA nie muszę się przebierać, ale ciebie to najwyraźniej podnieca taka zabawa i obrażanie swojego dziecka :P różne są zboczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka - używam twoich słów, które ty szmato niewyprana kierujesz w stronę wszystkich dzieci z in vitro. Życzę ci, aby każdy z twoich bachorów musiał kiedyś korzystać z in vitro. Wtedy ty mamusiu będziesz srała na niebiesko ze wstydu (bo dla ciebie to wstyd - tylko twoje bachory poczęte po pijaku są normalne, dzieci z in vitro normalne nie są:O ) i bezsilności. Za to wszystko, co rzucasz w kierunku ludzi z problemami płodnościowymi. Nigdy nie mów nigdy zakłamana s*****! Nie każdy bywalec twojego topiku jest tak durny jak ty, co ty myślisz, że nikt nie wie, co ty potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętaj, że to że słodko pierdzisz pod swoim niebieskim nickiem nie zmieni faktu, żeś chowana w melinie i w melinie żyjesz nadal, w toruńskich slumsach! I choćbyś tapirowała te swoje tłuste włosiska, kładła na gębę tapetę, ubierała się w galeriach handlowych i brała zastrzyki odtłuszczające (:O) to nigdy menelką być nie przestaniesz. Gęba zdradza pochodzenie, a wpisy są doskonałym świadectwem na to, kim tak naprawdę jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żeś kochana po sobie pojechała :D :) nie wiedziałam że z takiej rodziny się wywodzisz :P pisz poznamy cię lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka - takich odwetów używają dzieci na poziomie 1 klasy podstawówki, wiesz? Widać twoja psycha jak zatrzymała się na czytance o Ali i Asie tak do dzisiaj nie wzniosła się ani o jeden poziom w górę:D Ale nie o mnie to świadczy. Oczywiście możemy popisać dalej, bez tego twój nędzny topik zdechnie śmiercią naturalną:P Tylko błagam wymyśl coś nowego, bo się powtarzasz kaczuszko i nudna się robisz. Oczywiście wszyscy ci bardzo z tego powodu współczujemy, z pewnością masz nieudane życie osobiste, mąż chleje i cię zdradza, twoje wpisy świadczą o tobie, pozdrawiam cię serdecznnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie ja zarzucasz Aśce niski poziom a sama niestety od niego nie odstajesz. Przeczytaj raz jeszcze swoje ostatnie wpisy....Gdyby zabrać nick trudno byłoby rozpoznać kto jest autorem niestety, poziom równie niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac po twoich wpisach jakie ty masz wychowanie wyssane z penisa ojca . Wspolczuc mozna twojemu bekartowi, ktory w przedszlolu robi za namiot a w domu za dmuchana lalke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co aśka? a właściwie to nic. ochłoń loszko i do wyrka! dobrej nocy ci życzę i miłego jutrzejszego dnia! obmyślaj strategię, a jutro nie zapomnij walnąć posta o moim nieudanym życiu osobistym, o moim dziecku i nie zapomnij zaprzeczyć, że ta radosna twórczość powyżej to twój pijacki bełkot. :P aśka coś dla ciebie na dobranoc: http://demotywatory.pl/2800120/Gdy-chcesz-komus-dosrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko przed pujsciem spac umyj te zeby bo twoj ci nie da do ciagniecia. kto ma obmyslac straategie? opisujesz swoje niedolezne zycie i naprawde nie trzeba nic wymyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×