Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

hahah no widzisz już mogę jeździć wszędzie :P a tak na marginesie nie wierzę w to że uwierzyłaś w moje prawko w końcu :D przecież byłam taką kłamczuchą :P o matko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem aska bylas i jestes klamczucha bo na poczatku zaprzeczalas ze to kurs na prawo jazdy i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Heh jak ty dobrze wiesz ciekawe czy ci sie to przysnilo, czy sama wymyslilas. Swoj pierwszy kurs zakonczylam i tak jak pisalam na jego temat nie napisze. W kazdym badz razie nie zalezy mi zebys wierzyla w to co pisze. Czy u was tez taka pochmurna pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - no pewnie, że ci nie uwierzyłam, ale nikt ci nie gratuluje, to mi się ciebie szkoda zrobiło:P U nas na opolszczyźnie piękne słońce i gorąc. Zaraz uciekamy na jezioro nyskie. Boona wpadniesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz dostep do Aśki fb i nie widzisz papierka egzaminacyjnego? przecież był dostępny .. to ja asi wróg. jestes zakompleksiona, czarno na białym jest że zdała a ta upiera sie że nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie siedzę non stop z nosem na Aśki fejsie - bez przesady. I bynajmniej wcale się nie upieram. Ja stwierdzam tylko stan faktyczny, który obserwuję, a wierzyć jej mogę, ale nie muszę:) Coś taka agresywna:D Niedziela jest! Uśmiechnij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty zaczelas tą niedzielę bardzo koszmarnie :D siedzisz, siedzisz, bo każdy wie ze fejsa masz :D każdą nową rzecz wyjęlas tu na światlo dzienne wiec ty juz kłamczucho nie klam wiecej :D asia dobrze zrobila że wszystko zrobiła tylko dla znajomych. idz się synem majmij a nie w niedzielne poludznie czekasz na wiadomosci od ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję nieco lepiej sprawdzić kto wczoraj zamknął, a dzisiaj otworzył dzień na tym topiku:D Wg mnie nie ja:D A ty pomarańczko marnie prowokujesz. Nie ten poziom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ten poziom bo twój to tylko kurwowanie i wyzywanie wchodzi w grę. takim językiem się najlepiej poslugujesz. to ma się we krwi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja wczoraj bylam nad Slaska Harta, zrobilam fotki, potem je tu wrzuce. A przejezdzajac przez Krnov widzialam skutki traby powietrznej z 18.04, drzewa polamane jak zapalki w gorach, dachy pozrywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako ze nie mam 2 kolek to moj pojechal a ja mialam 6 godzin tylko DLA SIEBIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) dobrze że chwila bez upałów :) do piątku szkoła, a potem trzeba coś wymyślać dla dzieciaków :) już czas coś kombinować na wakacje :) Macie już plany na te lato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja pojade z mlodym w przyszly weekend do babci, ale to jeszcze nic pewnego. U mnie leje wlasnie deszcz, ale to i dobrze bo mam te doniczki wywieszone za balustrade. Te pnace okazaly sie fasola ozdobna i rozrosly mi sie ze hej, no i groszek pachnacy i cos tam jeszcze. A moj w mojej drugiej doniczce wysial sobie szczypiorek wiec mam mini warzywniak juz chyba. Ale przynajmniej nie musze podlewac dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie mamy jeszcze planów, mieliśmy jechać w góry, to pojechał tylko mój najstarszy na tydzień z chrzestną :) Dzwoni po kilka razy dziennie, taki stęskniony :P na zakończenie szkoły wróci :) boona to musisz mieć naprawdę ładny balkon, a jak kotek? czy tą siatkę już zrobiliście na balkon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, nie bylo takiej potrzeby, mamy zabezpieczony dol, a ona ani mysli wspinac sie w gore, zreszta jest mala a i tak balkon jest otwarty tylko gdy ktos jest w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze się kładzie do was ? hihih lubię kotki, ale starczy nam jeden naszej sąsiadki, co prawda kotka wykastrowana , ale i tak przychodzą pod dom kocury i sikają, a to taki smród czasem jest nie do wytrzymania. pryskamy w te miejsca specjalnymi preparatami i w sumie nie wiem czy są efekty bo znajdą nowe miejsca. ale jak dobrze pamiętam to tylko w miesiącu marcu sikają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, spi, ale juz zrobila sie mniej "czuła"- przez mlodego, meczy ja czasami, okazuje jej za mocno milosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boona tobie kazdy chlop okazuje milosc w postaci bekarta. bialy wianek uciekl, bekart jest, nastepnego bekarta nie zrobi nikt :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) fanie dał byś już spokój , ulżyj sobie w inny sposób :) takie rzeczy już na nikogo nie działają :P Ale u mnie się pogoda popsuła :( wczoraj było tak pięknie, byliśmy na działce i dziś też chciałam jechać a tu deszcze , deszcze i zimno :( masakra i taki ma być cały tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D oj fanie fanie- wypuscili juz z izolatki? u mnie tez leje od rana. ale to i dobrze, beda grzybki, beda grzybki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tatrach nie pada, synek dzwonił, że mają dobrą słoneczną pogodę :) i jakie tam wszystko drogie :P wjazd kolejką to koszt 12zł, przejażdżka bryczką nad Morskie Oko 90zł po utargowaniu i to w jedną stronę :) masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wolalabym na piechote :D moj maly ma jutro 6 urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w weekend- ale tylko my w trojke. Jakby zliczyc to ma co roku 4 imprezy- u mamy, taty, babci i w przedszkolu. Teraz dojdzie 5 o ile pojedziemy do mojej babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I NASTEPNY BEKARCIK; JAK MILO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pacz jak cie aska broni, wypruwa se flaki normalnie -----------majac ubaw po pachy, jestem pewna ze to ona pisze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×