Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

ja w tym tygodniu nie gotuje obiadów, mąż na popołudnia w pracy tam jada a dla mnie samej mi się nie chce. Ale na przyszły tydzień trza będzie szukać inspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNYKOT73 a te ziemniaczki po nelsońsku to co to za przepis ? można prosić o szczegóły ? brzmi apetycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piękne panie ;) ja dziś na obiad zrobiłam placki ziemniaczane ale z czosnkowym sosem i powiem szczerze,że bardzo mi smakowało :) jutro zrobię zupę pomidorową bo z pracy wrócę dopiero wieczorem i upiekę gotowe rożki ziemniaczane a do tego reszta dzisiejszego sosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Marzeneczka miło nam , że zajrzałas :) Butelka moja szwagierka też je ser z dżemem mi to połączenie jakoś nie przypadło do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeneczka. placki ziemniaczane to specjalność mojego męża, tylko on je u nas robi. Ale wole za często mu o nich nie wspominać, bo mógłby jeść codziennie, a mojej wątrobie takie menu nie odpowiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka u mnie kolezanka zawsze tak jadła, a ja jakoś do dnia dzisiejszego nie odważyłam się spróbować. Za to moja ciotka jada pomidory z dżemem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też jest miło zagościć u was :) Ja też uwielbiam placki ale tak jak piszesz wątroba a i sporo kalorii mają a tego się obawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placki ziemniaczane są pyszne, ja smażę je rzadko , bo musze ich dużo narobić , wtedy jadę hahah na dwie patelnie :) ale z czosnkowym sosem nie jadłam , czas spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna ja kiedyś nie tolerowałam czosnku, mąż mnie nauczył bo uwielbia. Placki z takim sosem są pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam ;) Jutro będą krokiety z mięsem i kapustą , na L4 ma się dużo czasu , można coś konkretniejszego przygotować. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) krokiety uwielbiam , ja robię jedne dla męża z mielonej karkówki z przecierem i przyprawami a dla siebie z pieczarkami i ketchupem :) u nas jest tak, że ja nie jadam mięsa oprócz kurczaka , nie jem sera, pasztetu, kiełbas ani szynki :) i czasem robię dwa obiady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj męczy i czasem jak mam lenia to wolę sobie zrobić kanapkę niż ten obiadek :) a zrobię te ziemniaki po nelsońsku może jutro , ale bez jajek i kiełbasy , żebym mogła zjeść , tylo , że to już nie będą po nelsońsku ? :) :) prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieważne jaka nazwa, ważne aby smakowało :) Ja sobie postanowiłam, że będę teraz gotowała nowości jak mąż będzie miał na rano do pracy. Także zbieram przepisy i jak coś sprawdzę i posmakuje to trafi na stałe na nasze talerze. Tylko, że na razie skończyło się na wklejaniu prepisów do do notatnika, a za gotowanie nie moge się zabrać. Może od niedzieli :D w co sama nie wierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nie wiem , po prostu mi nie smakuje, mam zawsze mi mówiła , że już od małego robiłam wianki za około talerza :) :) miałam dziś robić te pierożki co wczoraj, ale nie chce mi się robić ciasta , trochę roboty z nimi jest, a mam teraz lenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×