Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

joanna - no to pobiłaś sama siebie! Nie umiesz obrażać??? Mąż chleje, a tobie szarych komórek odpowiedzialnych za pamięć ubywa? A co było kilka dni temu? Co sobą prezentowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka prawdę mówiąc nie wiem jak to jest mieć dziecko chore na mucowiscydozę , ale nie pomożesz też synkowi jak nie będziesz sama zadowolona i szczęśliwa :) wiem łatwo mówić , ale nie uszczęśliwisz i nie pomożesz nikomu, nie będąc samej zadowolonej z siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobasek - a tak na marginesie ja joannę ostrzegałam, że za chamstwo jej odpłacę pięknym za nadobne,więc ona jedna jest odpowiedzialna za to całe zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja--mamejowata leszczykowa jak sie ozeniłem to Ty jeszcze w planach nie byłaś wiec sie kurdupelku uspokój.Za słaba w uszach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty reprezentowałaś :) kochana tylko ty ! pokazałaś kilka pomarańczowych nicków i tylko nie które posty były moje, ale przecież nie tobie będę o nich mówić czy pisać :) już ci pisałam , że najlepiej zrobisz jak zajmiesz się swoją rodziną ty masz jeszcze na to czas :) więc nie popełniaj moich błędów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie porodu się też nie wypowiem.Może kiedyś :P. Witaj Bobasku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoł, łoł, łoł joanna - no a ty nie pomożesz swoim dzieciom, jak nie będziesz zadowolona z życia i szczęśliwa. A nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki...bardzo Was proszę.No kurczaki miałyście nie reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja--leszczyku o umyśle dzidziusia jesteś w gościach.Czy tak zawsze postepujesz,ze przychodzisz w realu bez pukania w brudnych butach i z śmierdzącym oddechem?O języku już nie wspominam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej nie zwracać uwagi :) i tak wyjdzie na to , że ja teraz ją obrażam i mnie ostrzega tylko problem w tym, że nie wiem w czym, ktoś coś na nią pisze , nawet nie wiem gdzie i jest na mnie :) :) to jest najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna - ty jesteś genialna! Hipokrytka i pieprzona kłamczucha!:O Teqi - na moje prośby joanna odpisała: "możesz sobie prosić". Więcej jej grzecznie prosić nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobasek - jak zaglądam do obory sprawdzić czy świnie zbyt mocno nie obesrane i gnoju nie trzeba im wyrzucić, to zwykle nie bawię się z nimi w konwenanse - nie mój poziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja----------uuuuuuuuuu takie buty są.Jak wychowano cię w rodzinie lumpenproletariackiej wcale sie nie dziwię Twojej aroganckiej postawie.Czyli szewc bez butow chodzi.Najlepiej komuś wytykać jak sie samej z patologicznej rodziny pochodzi.Jak tak chcesz bywać tutaj słuchaj co inni mówią i jak sie zachowuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema Teqi Wy sobie tutaj kobiety dyskutujcie a ja sie zabiore za tą niewyparzoną gębe.Dobrze:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu-owszem kwitnie,staram się zaglądać na tyle ile mogę :) Tymczasem mocno mnie zemdliło i niestety nie z powodu ciąży...Jak się kuźwa w końcu uspokoicie to zajrzę.Jak dzieci w piaskownicy obrzucające się psimi kupami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak przypuszczałam - właściwie nie powinnam spodziewać się inteligencji na poziomie umożliwiającym zrozumienie tego co napisałam i co mam na myśli. Nie mam ochoty na dyskusję ze starym prykiem, który kompleks małego członka próbuje leczyć pisząc z panienkami na babskim forum. Czyżbyś miał nadzieję dzisiaj na spełniony wieczór? A co niewyparzonej gęby - hmmm - za wysokie progi - zabierz się może lepiej za jakąś pannicę, która nie będzie się brzydziła zadawać się ze śliniącym się dziadziusiem: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5466018 pa zboku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi--absoluynie sie z Tobą zgadzam.spotkałem umysłowego dzidziusia i konersację jednostronną prowadze.Na razie dzidziusiek tarza sie w swoim oborniku i cieszy sie. z tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to?
Bobasek A pan starszy czemu tak brzydko sie odzywa? ,,Kto Cię upowaznił abyś tutaj popierdywała??,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie i konwersacje byki a właściwie literówki wyskoczyły.:p Dzidziusiu jedni sie rodzą z inteligencją inni nabywaja.Ty nie mieścisz sie w obu kanonach.Czas wreszcie zmądrzeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to?--musiałem jej trochę napędu zrobić aby siusiu zrobiła w majteczki house -pompy co przecieraja sie w kolanach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja--hahahaha dzienks za przemiły komplement:DNormalka osoby co za duzo % sobie wlała :DBo trzeżwa osoba sie tak nie zachowuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłem wam że przetrzepię jej skórę i zwiała.Od tej chwili kiedy się pojawisz ,bede Twoim cieniem.Przekonasz sie niebawem,ze mna nie wygrasz.Musisz sobie z kalfasa to porządnie młotkiem wybić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Bobasek* - twoje wpisy są na poziomie joanny, więc z nią sobie podyskutuj. Ja nie będę traciła swojego cennego czasu na pedofila, którego podnieca pisanie z kobietami mogącymi być jego córkami bądź wnuczkami. Jakoś nie bawią mnie wpisy starego pryka dowartościowującego się w taki sposób na portalach erotycznych. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5330972&start=0 Po prostu mnie to obrzydza. Twoje wpisy tutaj mam w dupie - chcesz im się przypodobać - to sobie pisz co ci się podoba. Ja z rówieśnikami mojego ojca się nie zadaję. Wolę sobie poczekać, aż moja ulubienica Asia wróci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to?
Drugie napisane tu i ostatnie moje zdanie: Dziadu! Jestes obrzydliwy! ,,musiałem jej trochę napędu zrobić aby siusiu zrobiła w majteczki house -pompy co przecieraja sie w kolanach,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×