Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smierc

Mężczyzno!potrzebuję porady odnośnie wieszania szafek!

Polecane posty

chciała bym kupic meble i jedna szafeczka jest wisząca. wysoka 75 cm szeroka na 50 i głęboka na 30 cm. Nie wiem czym pokryta jest ściana bo mieszkanie nie moje, wynajmuje, chyba regips na niej jakiś jest. W kazdym bądź razie jest jakiś stary kołek w niej już więc coś chyba wisiało kiedyś... Boje się czy się nic nie stanie po wwierceniu kołków:( Mozna na scianie pokrytej regipsem wieszać szafki w ogóle ? Myslę ze ona ważyła by tak z 10 ,12 kg maks. Proszę o poradę bo nie wiem co robic, jestem baba i nie chce sciany spierniczyć komus:) Ale wiem że ludzie mają regipsy i cos na nich wieszają więc jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnoł dziołszka
jezeli pod regipsem będzie pusto i po maleńkiej przerwie prawdziwa ściana wtedy musisz kupić specjalne dłuższe kołki rozporowe (w sklepie budowlanym ci poradzą), a jeśli to jest ściana ze samych płyt gipsowych to raczej nie powiesisz takiej szafki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh rany dzięki że w końcu ktoś odpisał! :) Ta samą scianę co salon ma rowniez kuchnia, z tym ze są to dwa oddzielne pomieszczenia, i w kuchni są na niej powieszone szafki, więc chyba po prostu się wwiercę na pałe uzywając tych specjalnych kołków :) Skoro w kuchni wiszą a sciana jedna to raczej nic nie powinno sie dziać.. tak mi się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil9344
Kup koniecznie kołki rozporowe, aby wszystko się dobrze trzymało. Dobrej jakości dostaniesz w sklepie mungo.biz. Ostatnio tam kupowałem i jestem bardzo z nich zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×