Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nazia

piłyście herbatę w ciąży? jak nie herbata to co?

Polecane posty

Gość nazia

kurde właśnie wyczytałam, że herbata też jest zabroniona :O a ja piję smakowe ok. 3 kubków dziennie (bo ciągle jest mi zimno i się rozgrzewam). naprawdę to może zaszkodzić? co w takim razie pić na ciepło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlkedkjmw
moze zupy? albo ciepla wode z lyzeczka miodu na cieplo-swietna polecam no i mineralna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pije herbate
2 razy dziennie taką słabą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie takie głupoty wyczytałaś? pilam normalnie herbatę i jedna kawę dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwiwiqowjqowidhqoiwdqo
można też pić kawę zbożową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kminkuska
bez przesady , od herbaty krzywda sie nie stanie. Ja piłam normalną herbatę w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomalinA
zwykła herbata z sokiem malinowym albo z cytryna , sok żurawinowy jest wskazany....i bardzo zdrowy i już herbata jest owocowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nic nie jesc i nie pic - najlepiej czerpac energie od Slonca, wszystko inne jest toksyczne i zakazane. Ciaża to nie choroba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kminkuska
Unikałam tylko kawy i alkoholu. A cała reszta to bez przesady, można wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-D
Następna... Pije normalnie herbate,kawe zwykle bezkofeinowa,bo tej herbaty i z 4 duże kubki dziennie (nie licze owocowej),ale pije normalnie! Nie świruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oszaleć można
nie wiem jakim cudem dzisiejsze mamy w ogóle sie urodziły, skoro ich matki jadły i piły wszystko nie mając Internetu i nie wiedząc co szkodzi... Wiadomo było, że alkoholu w ciąży się nie pije i tyle. Reszta była pita i jedzona i jakoś nic wam nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piję herbatę w ciąży
i to sporo bo mi ciągle zimno się tak rozgrzewam, mimo że przed ciążą prawie w ogóle herbaty nie piłam, teraz z 5-6 kubków wypijam spokojnie. Czasem zwykła z cytryną, czasem z żurawiny a czasem melisę. Bez przesady :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ncfgkk
Herbata nie jest wskazana, bo zawiera m.in. kofeinę. Można pić za to rooibos - smaczna i zdrowa, polecana także podczas karmienia piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bardzo marzne i ciagle popijam soc goracego ja pije każda herbatem najwiecej zielonej bo odrzuciło mnie od kawy .Gdybym mogla pic kawe, tez nie odmowilabym sobie, raz ze kocham a dwa, ze mam b.niskie cisnienie. Pije tez wody mineralne, chetniej gazowana - z sokami.Przyrządzam tez sobie napój, drożdżowy, wieczorami goracą czekolade.Jedynie czego nie pije to mleko, bo nigdy nie piłam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna zdreowia
ja pilam tylko i wylacznie wode ze studni, po ktora moj maz jezdzil 2 razy dziennie do pani Józefy w Ocipce Dolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ncfgkk
Dawniej kobiety nawet alkohol w ciąży i to nie znaczy, że jak od tego ludzkość nie wyginęła, to można go pić.Po to robi się różne badania, nauka sie rozwija, żebyśmy wiedzieli, co jest dla nas dobre i świadomie sobie nutę szkodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wierzę, w to, że inteligentne, przyszłe mamy pod wpływem ciąży całkowicie oszalały? Wy na prawdę macie takie problemy, i takie pytania Was trapią? Pijemy jedną kawkę dziennie, i herbatkę jak zawsze w normalnych ilościach, ale nie mocną tylko słabą, nie dajcie się zwariować. A jak już urodzicie to zagłaskacie dziecko na śmierć i potem będzie taką pierdołą życiową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu herbata zabroniona? Ja pilam normalnie ok 2 szklanek dziennie. 1 pewnie chodzi o bardzo mocna herbate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że piłam herbatę i nie wydaje mi się żeby zwykla herbata była aż tak szkodliwa, chyba że ktoś pije strasznie mocną. Już bez przesady, trzeba by niczego nie jść i nie pić w ciąży, po ciąży zresztą też bo karmienie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piłam herbatę, a nawet zaczęłam pić kawę w ciąży. Wcześniej piłam tylko zieloną, ale jakoś mnie od niej w ciąży odrzucało. Równowaga dziewczyny we wszystkim. I nie wariujcie w ciąży ;-). Moj gin żartował "jak tak to wszystkie mądre, a wciąży wszystkie takie same głupie ;-) "/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iustka80
dostałam pozwolenie na pół kubka kawy dziennie, można kawę zbożową herbaty owocowe (ale nie czarne aromatyzowane) i gotuję sobie delikatny kompot z jabłek na zimno : soki marchwiowo-owocowe rozrabiane z wodą woda z musującym magnezem i sama woda mineralna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkalolka
Ja piję teraz bardzo dużo herbaty dziennie - ok 6-7 kubków, plus woda mineralna i często podpijam coca-colę albo fantę - wiem że to niezdrowo ale za to soków nie mogę przełknąć :o. Muli mnie po nich. A jeśli chodzi o kawkę to piję wtedy jak mam ochotę - nie piję rozpuszczalnej bo śmierdzi chemią, piję pyszniutką lavazzę, oczywiście słabą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocodrilla
Ja pijam bardzo dużo herbaty. Uwielbiam erl greya i wszystkie owocowe smaki :) W ciąży piłam żurawinę z jabłkiem Biofixu. Pyszotka :) Teraz też często po nią sięgam. Na pewno Ci nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjjjjjjjjsssssssssss
Nie piję, bo mnie od każdego rodzaju herbaty odrzuca i wymiotuję po niej. Piję wodę Muszyniankę, sok pomarańczowy i czasem nielegalnie popijam oranżadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinno się pić mocnej czarnej herbaty bo zawiera teinę no ale jak nie masz tylko problemów z ciśnieniem i nie robisz sobie siekiery to nie ma co się przejmować. Owocowe są słabsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dworek_Silesia_
Hej, w ciąży powyżej 3-mc lepiej nie pij mocnej kawy czy też tradycyjnej herbaty. Ja podczas ciąży i po niej jak karmiłam piersią piłam herbatę rooibos która jest bez teiny oraz czarne herbaty bez których nie mogę się obejść i tutaj polecam czarne herbaty bez kofeiny czy też jak ktoś woli określenie bez teiny. Sprawdź sobie sklep best-tea.pl i tam poszukaj herbat bezkofeinowych albo wpisz decaf czy inne takie określenia;-) Jak bedziesz miała już dzieci to takze lepiej ich od małego nie uzależniać od kofeiny i można im podawać tak jak już wspomniałam rooibosy, są smaczne i zdrowe. Ja polecam osobiście na wspomnianym wyżej sklepie rooibosa ze skórką pomarańczy nazywa African Rooibos albo African autumn;-) Pozdrawiam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku nie mogłam, ale z czasem jakoś zaczęłam pić, ale nie taką mocną tylko delikatną. Ewentualnie owocową. O ile dobrze pamiętam to Teekanne sweet cherry - bardzo fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piję słabą czarną herbatę, czasem zieloną i owocowe smakowe. Najwięcej piję czystej wody, filtrowanej albo mineralnej. W I trym nie piłam kawy, potem jedną na tydzień, potem codziennie słabą, a pod koniec II trym odstawiłam znowu bo wątroba była obciążona. Spytam lekarza, czy kawa ma taki wpływ na wątrobę, bo to dla mnie jedyna przyjemność w ciązy odkąd nie piję czerwonego wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszcielato
Pamiętam, że w okresie ciąży często piłam owocowe lub na laktację, ale to już po porodzie:) a zamiast nich, kiedy nic nie pomogło, musiałam brać środki na laktację, z których robiłam pyszne shake i cóż, były lepsze niż herbata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem przyzwyczajona do picia mocnej czarnej herbaty, a w ciąży piłam po prostu zielone smakowe herbatki i myślę, że nie ma żadnych przeszkód :) dodam że piłam te z teekanne i czasami zioła i meliske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×