Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwariowana Mama....

"Kupon na..." prezent dla Męża

Polecane posty

Gość Zwariowana Mama....

Niedługo mamy rocznicę ślubu, po tych już ładnych paru latach razem powoli wyczerpują mi się fajne pomysły na prezenty, 2 lata temu urodziło nam się dziecko i od tego czasu jakoś w "tych" sprawach u nas chłodno, stwierdziłam więc, że zamiast jakiegoś wyszukanego prezentu zrobię takie kupony na różne rzeczy, no ale niestety po paru skończyły mi się pomysły... Ratujcie, co jeszcze ciekawego można wpisać?! Mam - striptiz - seks też się znalazł w kilku odsłonach - masaż - ulubiony obiad dla żartu też kupon na wyłączenie "gniewam się na Ciebie" i tu skończyły mi się pomysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminaaaaa
kupon na... seks analny :P seks oralny z polykiem :P wieczor tylko we dwoje (restauracja, kino i dzikie igraszki lozkowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminaaaaa
jeszcze moze ulubiony wieczor ( w zaleznosci to co maz lubi- piwko mu donosisz czy drinki, a on sie czuje jak pan i wladca:D ) sorry z tym seksem nie doczytalam o tych kilku odslonach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama kategoria seks daje wiele mozliwosci :D seks pod prysznicem, seks w aucie, wycieczka za miasto itd ;) troche wyobrazni :) kajdanki w lozku + opaska na oczy dla meza i moze jakas milosc oralna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminaaaaa
prawdziwa kobieta musi byc dla swojego mezczyzny dziwka w lozku, kucharka w kuchni i sprzataczka w domu nie znaczy to dla mnie, ze mam latac ze sciera non stop, moj maz tez w domu swoje obowiazki ma, ale gotowac potrafie, sprzatac tez umiem, a doopy daje mu tak, ze nie w glowie mu inne kobiety czy wyjscie do burdelu :) Pozdrawiam autorko moze jeszcze jakies masaze? czegokolwiek :D albo wszystkiego na raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny cholpaczek
zamów mu lepiej ekskluzywną prostytutkę. ucieszy się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camerun
kupon na: - sex z psem - zabawa w sikanie na siebie - zabawa w robienie kupy na siebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwariowana Mama....
Trochę jesteśmy ograniczeni przez dziecko, nie mamy z kim zostawić więc raczej seks w aucie i tym podobne odpadają :D Masaż już mam, chociaż nie pomyślałam, że może być jeszcze masaż pojedynczych miejsc :D Camerun - za Twoje pomysły serdecznie dziękuję ale nie wykorzystam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vixary
nie lepiej zdecydować się na jakiś prawdziwy kupon prezentowy i niech wybierze sobie sam coś ciekawego, np. z oferty: http://prezentmarzen.com ? Wydaje mi się, że dużo większe prawdopodobieństwa trafienia czegoś naprawdę ciekawego i interesującego jest/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobaw się w ciepło zimno. Weź przygotuj sobie kostki lodu i gorącą herbatkę niech się położy na kanapie zakryj oczy opacką weź do ust lud i zacznij miłość oralną po chwili przerwij i weź herbatę i znów zacznij aż do finału. Nieziemska zabawa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×