Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tarja666

psychiatra czy psychiatryk?

Polecane posty

czy jak pojde do psychiatry,to czy on moze bez mojej zgody dac mnie do szpitala pychiatrycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxvictorxx
a co ci sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite141
bez twojej zgody nie moze nic zrobic ..Chyba ze jestes niebezpieczna dla otoczenia . Wtedy moga cie wyslac do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite141
czy ja sie zglosze do psychiatry to czy bede miec zielone papiery? nie bedziesz miec zadnych papierow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo. Co sie dzieje? Mam depresje,nerwice i nieradze sobie,wyniszczam sie.To chyba wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite141
jesli wynosisz na przyklad sprzety z domu albo przynosisz do lodówki zepsute jedzenie ze smietnika , to maz moze cie wyslac do szpitala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to to nie.Ja nie chce iść tylko pytam bo tak apropo to już tam byłam i nic mi ten pobyt nie dal.Moze pojde tylko do psychiatry jakies leki na uspokojjenie i depresje sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HCJ
ja się lecze u psychiatry i jestem zadowolona ... nie radziłam sobie z tym ze stracilam dziecko w 9tc. Pani doktor ze mna rozmawia i dużo daje mi nadzieji, wiec jeśli masz nerwice, depresje, zapisze Ci leki po których poczujesz się lepiej, a nie uzaleznia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu projekt :/:/
jesteście strasznie tępi skoro odpowiadacie poważnie na posty projektu kafe:o a ludziom z prawdziwym problemem napierdalacie, że jest pojebany albo spamujecie podszywami:o pojebani ludzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cswecesfef
Tarja to idz do lekarza po leki i juz, ja tez mam nerwice i deopresje ale radze sobie sama, tereaz mam okres ze chcialabym umrzec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×