Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość blondwygatoja

Ponarzekajmy na swój seks!!

Polecane posty

Gość blondwygatoja

wiadomo, że w każdym związku seks jest rzeczą ważną, ale nie w kazdym jest udany. tutaj możecie trochę ponarzekać na swój seks. ja zacznę: mój już były,o dwa lata starszy. Niestety ja i on mieliśmy jeszcze przed sobą swój pierwszy raz. 20 lat i żadnego zbliżenia działały na mnie jak czary dlatego już po pierwszym miesiącu zdecydowałam się na jakieś pieszczoty z jego strony.....i tu zaczelo sie piekło. palcówka na pierwszy ogien - miał takie długie i twarde paznokcie.. nie dziwię się, że za każdym razem gdy próował mi"sprawic" przyjemność to kończyło się bólem i infekcjami.. ale im dalej w las....... seks oralny- ZDZIWIŁ SIE ŻE KAZAŁAM MU WYGOLIC miesca intymne! jak już to zrobił efekt był dosłownie oszałamiający - tylko nie które włosy były wygolone, reszta miała długość niezmeinioną od 22 lat. moge dodać że zawsze penis i okolice byly pograzone w nieprzyjemmnym zapachu wiec odechciewało mi się jakichkolwiek pieszczot. Jednak walczyłam sama ze sobą - pytałam się go co robić, żeby doszedł, ale on mówił że jest ok - robiłam mu "loda" czesto przez ponad godzine, ale on ani nie dochodził, ani nic.... seks sam w sobie na szczęscie tylko 3 razy. on jako stary chlop nigdy nie zadbal o zabezpeczenie. oczywiscie NIGDY przy nim nie doszłam. wiec dziewczyny..nie narzekajcie jeżeli facetowi nie wyjdzie, tylko cieszcie się, że ni trafiłyście na takiego jełopa jak on ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×