Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Helisa

Ukrywanie uczuć, brak odwzajemnienia

Polecane posty

Gość Helisa

Witam. Moim problemem jest wielki lęk przed odrzuceniem, chociaż zawsze powtarzam sobie że wszystkiego muszę spróbować aby nie żałować. Od jakiegoś roku, kiedy poznałam pewnego, o osiem lat starszego mężczyznę, zakochałam się, czułam opiekę, męskość, dostawałam to czego potrzebowałam, lecz kiedy doszło do zbliżenia miedzy nami, za każdym razem wydawało mi się ze jestem tylko na jedną noc, lecz kiedy rozmawialiśmy On sam mówił ze to coś więcej, przez ten okres ani On nie miał nikogo ani ja. Teraz przechodzę do setna. Boje się odrzucenia ze jeśli powiem mu ze to z Nim chce spróbować coś zbudować, aby to On był moim wsparciem, opieką żebym juz nie musiała płakać przez to ze zamyka sie i na pewien czas trace z Nim kontakt. Mowie sobie ze to juz koniec, ale z kolejnym dniem potrzebuje go bardziej, ale nie mogę, boje sie, panicznie boje sie odrzucenia. Oboje przez rozna interpretacje przekazywaliśmy sobie ze coś w naszych spotkaniach jest lecz to nie było to, potrzebuje czegoś więcej. Co mogę zrobić, aby uzyskac odwagę, i czy to w ogole ma sens. Może powinam dać sobie spokój, a moze wystawić swoje uczucie emocje na możliwe odrzucenie. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×