Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zafrasowana swoim brzuchem

foto - jak oceniacie moj brzuch - 5 mies po porodzie

Polecane posty

Gość jest ok ale
można by go wyrzeźbić bo tak to jest trochę 'zalany'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie widac na tym zdjęciu
zrób fotę z troce wiekszej odległości, bo tu mozna jedynie ocenić czy dobrze sie umyłaś :o Poza tym najlepeij widac jak pokazrzesz brzuch na tle całej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaa
troche cwiczen i bedzie jak ta lala ;) poweim Ci ze wiele kobiet pozazdrościłoby Ci takiego brzucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafrasowanaciaza
5miesiecy po porodzie? dziewcyzno zartujesz? swietny brzuch!!!!!!! niektorzy maja gorszy i przed zajsciem w ciaze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachamrycha
Nie jest źle. Ale ćwiczenia konieczne i będzie piękny :D Ile przytyłaś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDFSAAFSDSAFF
GRUBIUTKA; ale liczy sie ze dziecko zdrowe, a brzuch to tylko miejsce spuscizny dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafrasowana swoim brzuchem
w ciazy przytylam 16 kg, ale praktycznie wszystko poszlo mi w brzuch - przed porodem był bardzo duzy (duzo wód itd). Po porodzie wygladał fatalnie, wielki balon, myslalam, ze nic juz z nim sie nie da zrobic. A teraz jest jak jest - nie jest jeszcze super, ale w porownaniu ztym co bylo tuz po porodzie to i tak jestem zadowolona w miare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokarda81
dobrze ze nie masz roztepow :) a brzuch jak na moje oko jest w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dillajlla
Ja tam brzucha nie zazdroszcze:) w pierwszej ciąży przytyłam 20kg i po ciąży miałam płaaaaaski brzuch bez grama tluszczu i obwisłej skory...mam jeszcze zdjęcie na pamiatke :)...w drugiej ciazy przytylam 10kg i mimo ciutke wiszacej skorki nad pępkiem mam super brzuch i nikt mi nie wierzył że tak wyglada brzuch po 2 ciazach dopoki moich dzieci nie widzial.... Ja bym autorko na twoim miejscu nad tym brzuchem popracowała,chyba ze ci on nie przeszkadza. Skóre masz ładna wiec wszystko fajnie się wciagnie po utracie paru cm i nic nie bedzie wisialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie spokojnie
masz skórę naciągnięta i trochę tłuszczyku, nie jest źle :) Mój po drugiej ciąży wyglądał podobnie. Ćwicz, masuj się szorstką gąbką, wklepuj sobie balsamy i po jakims czasie wróci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem czemu 5 razy
zakladasz ten sam topic na roznych forach - juz Ci ludzie pisali ze musisz pocwiczyc i po co do tego wracac? jak dla mnie brzuch musi byc lekko umiesniony i nieotluszczony a ty takiego niestety nie masz - ale masz jeszcze czas tylko go nie zaniedbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×