Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam prawo do własnego zdania

Nie wyobrażam sobie bycia z kobietą, która jest za aborcją

Polecane posty

to i ja sie tu wypowiem : uwazam, ze lepiej zapobiegac ciazy, ale aborcja powinna byc legalna . To kobieta przede wszystkim powinna moc zdecydowac, co chce zrobic z ciaza , ktorej nie moze donosic z obiektywnych przyczyn . Jestem absolutnie za legalizacja aborcji + darmowe tabletki anty dla kobiet przed 18 rokiem zycia + jak najbardziej rozpropagowana akcja pouczajaca "bezpieczny seks" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRALLLALAAAA
bardzo mądra wypowiedź Eleene.. Jednak jest wiele mądrych ludzi na kafe .. trzymajcie sie i pozdrawiam wszystkich szanujących prawo wyboru kobiety .. jestem tego samego zdania co TY ... zdrówka dużo życzę Ci mądra inteligentna i tolerancyjna osobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam bardzo głęboko w dupie
wasze zdanie, i tak jesteście internetowe śmiecie, co w realu też są nikim. Ciao buraki i buraczyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem matką 5-cio
letniego chłopca. kocham go nad życie. mam kochającego męża. tworzymy szczęśliwą rodzinę.nie chcemy mieć ięcej dzieci. gdybym zaszła w ciąże, to na 99% bym ją usunęła- rozmawialimy o tym nieraz i to ja jestem właściwie bardziej za abrocją, niż mąż. ale on też to popiera, by była na życzenie, bo to sprawa każdej osoby, indywidualna... każdy potem ewntulanie dźwiga cieżar wyrzutów sumienia (jeśli je ma bo na 100% nie każda kobieta miałaby). jednak, w kwestii gdy aborcji chce poddać się kobieta, która zaszała na imprezie bez gumki, z kimś kogo ledwo zna i zaszła w ciążę - to potępiam. bo to czysta głupota i nieodpoweidzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurr durrrr
i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKORO JESTEŚCIE ZA TO POLECAM
Polecam zobaczyć filmik o kobiecie, która przeżyła własną aborcję, tzn aborcję, której poddała się jej matka.... Co ona ma do powiedzenia jest kluczowe w tej dywagacji, bo jej to najbardziej bezpośrednio dotyczy.... v http://www.youtube.com/results?search_query=prze%C5%BCy%C5%82a+aborcj%C4%99&oq=prze%C5%BCy%C5%82a+aborcj%C4%99&gs_l=youtube.3..0l4.3916.33283.0.33788.29.21.1.1.1.1.362.3827.2j13j3j3.21.0...0.0...1ac.1.OecDeNaP6Z8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurr durrrr
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booolijak
Aż dziw bierze, że w dzisiejszych czasach przy tak bezproblemowym dostępie do antykoncepcji, aż tak wiele kobiet zmaga się z problemem nieplanowanych ciąż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knokknok
Lepiej usunąć niż sprowadzać na ten świat nową istotę tym bardziej jeśli miałaby nie być kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokilka22
Myślę, że jest mnóstwo kobiet, które są przeciwko aborcji, jak ja. I nie jestem katoliczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werawiki22
Elenee - twoje propozycje przyczyniliby sie jedynie do propagowania rozwiazlosci seksualnej wśród młodych - darmowe tableki anty dla osob poniżej 18 roku życia? ? Toż to jakiś absurd - Po pierwsze seks jest dla dorosłych, więc dzieci poniżej 18. roku życia nie powinny byc zachecane do seksu poprzez rozdawanie im tabletek..A pomijajac już to, powszechnie znanym jest fakt iż tabletki anty w tak młodym, rozwijajacym sie przeciez jeszcze organizmie moga wywołać niemałe spustoszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sra.tatata
A co np z partnerem lub rodzicami skłaniającymi dziewczynę do aborcji, często nawet szantażem? Jak takich potraktować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy filmikk
Jeśli aborcja jest dla Was obojętna, to zastanawiam się, gdzie Wasze serce się podziało. Czy same chciałybyście być wyskrobane przez Wasze matki, bo "jej już wystarczy 1 dziecko". Czy to jest argument? Ja rozumiem, że jak ktoś nie chce dziecka, to się zabezpiecza, ale jak już się dziecko pocznie, to jest po fakcie i trzeba być odpowiedzialnym za konsekwencje współżycia, no przecież tylko dojrzali ludzie powinni brać się za seks. v To tak samo jak z przestępstwem, można je popełnić i myśleć, że nie będzie konsekwencji, ale sąd ma prawo tę osobę ukarać, bo w końcu wiedząc, że czyn może mieć ciężkie konsekwencje, jednak się na niego zdecydowali. Chcielibyście by w ogóle każdy przestępca udawał, że nic nie zrobił i to policja/sąd jest zła? No ludzie, gdzie tu jakaś dojrzałość?! v Poza tym, widziałyście kiedyś jak przeprowadza się aborcję i wyrywa się dziecku rączki i nóżki, miażdży mózg?? To robi człowiek z sercem? A tym bardziej, czy takie coś potrafi zrobić matka WŁASNEMU (bezbronnemu) dziecku z JEJ WŁASNEJ KRWI?? Ono nawet nie ma możliwości by się obronić. Co by powiedziało, jakby się je zapytało czy chce umrzeć? co myśli o tym, że matka najpierw mu daje życie, a potem chce je zabrać?? Chyba życia ludzkiego nie można przeliczać na pieniądze, na wygodnictwo. Życie to najwyższa wartość. v Dałaś komuś życie, to go nie zabieraj, oddaj komuś, kto je będzie kochał, wiele małżeństw chciałoby mieć własne dziecko, a nie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werawiki-źle myślisz.Ja się zgadzam z Eleene.Lepiej dawać darmowe tabletki niż robić aborcje albo oddawać dzieciaki do Domów Dziecka.W jakim świecie Ty żyjesz(bez obrazy)?Naprawdę myślisz,że osiemnastolatki są skromne,grzeczne i śpią z raczkami na kołderce? ;). Wiadomo,że lepiej obniżyć koszty antykoncepcji niż żeby młode dziewczyny "szły na żywioł" albo tak jak tutaj niektóre kobietki pisały-zapobiegają ciąży myślami lub stosunkiem przerywanym a później bum i szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety będące za aborcją to
nie kobiety tylko zwykłe babochłopy bez uczuć wyższych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppp
popieram wpis powyżej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam prochoice no ale
W tym momencie, po przeczytaniu tego topiku nawróciłam się i jestem przeciwko mordowaniu dzieci i w ogóle nie miałam pojęcia że mogę stracić szansę na tak zajebiaszczego partnera przez moje poglądy - natychmiast zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za aborcja mimo ze sama mam 2 dzieci. Kazda kobieta powinna decydowac co jest lepsze dla niej i obecnej komorki.Lepsze takie rozwiazanie niz historie madzi,szymonka i chlopczyka z wersalki [zgłoś do usunięcia] Eleene to i ja sie tu wypowiem : uwazam, ze lepiej zapobiegac ciazy, ale aborcja powinna byc legalna . To kobieta przede wszystkim powinna moc zdecydowac, co chce zrobic z ciaza , ktorej nie moze donosic z obiektywnych przyczyn . Jestem absolutnie za legalizacja aborcji + darmowe tabletki anty dla kobiet przed 18 rokiem zycia + jak najbardziej rozpropagowana akcja pouczajaca "bezpieczny seks" . podpisuje sie pod postem Eleene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×