Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam prawo do własnego zdania

Nie wyobrażam sobie bycia z kobietą, która jest za aborcją

Polecane posty

Gość Mam prawo do własnego zdania

W kobiecie nie ma mi pasować tylko ładna buzia, ale także intelekt oraz poglądy i wiele innych cech. Kobieta, która dokonała aborcji albo jest za jej legalizacją (w sensie aborcji na życzenie) nie ma u mnie szans, nie jest dla mnie potencjalną partnerką. Mam prawo do takie zdania. Za szowinistę wtrącającego się w sprawy kobiety się nie uważam. Dziękuję za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei kumam jaki masz z tym
problem że aż temat zakłądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam prawo do własnego zdania
Bo ciężko dziś poznać kobietę, która nie jest za aborcją, a nawet jak nie jest to uważa, że facet w ogóle nie powinien się na takie tematy wypowiadać i poznając moje poglądy szufladkuje mnie jako szowinistę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef Ptaszyna
Chce po prostu sprowokować małe, kafeteryjne piekiełko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem przeciwna aborcji, a spotykam samych facetów, którzy są za aborcją, w sumie ogólnie olewają sprawę, tak jak wszytsko w życiu, że to faktycznie nasz kobiet problem, po prostu cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Francesca
rozumiem Polecam Fiedlera, bo to chyba on napisał powieśc o dziecku zostawionym przez matkę na mrozie grenlandii Grenlandczycy bowiem nie mieli mozliwości robienia skrobaneh w inny sposób :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei kumam jaki masz z tym
osobiście mimo niechęci do posiadania dzieci aborcji bym nie zrobiła jednak nie wypowiadam się w sprawie legalizacji, wręcz nie mam zdania, to pewnie mnie "skreśla"?:D po prostu nie uważam bym mogła narzucić komuś moje sumienie, nie jestem w jego sytuacji i nie wiem co on czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannarosaaa
ja nie jestem za aborcją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szumi gaj
A ja jestem kobietą i mam w dupie aborcję... niech się skrobią, ale nie skrobią, co mnie to obchodzi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem czy zdecydowalibyście się zostać matką/ojcem dziecka z poważną ułomnością (np.z zespołem Downa). W sytuacji gdy dowiedzielibyście się na samym początku ciąży gdy płód to jedynie mały zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szumi gaj
albo*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaszlam w nieplanowana ciaze... bylo to dla nas wielkie zaskoczenie i teraz naprawde nie jest dobry czas na dziecko. pierwsza reakcja partnera bylo "idz do lekarza i zapytaj czy mozesz cos zrobic" w pierwszym momencie przytaknelam ze zrobie to... ale nie bylam w stanie pojsc chociaz wiem, ze tu jest mozliwosc usuniecia do 3 miesiaca-legalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Francesca
jest wiele powazniejszych wad niż zespol dawna, tym bardziej że czasami testy sie mylą ja mam inne pytanie: matka czy dziecko jesli mozna uratowac tylko jedno z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef Ptaszyna
Znam taką anegdotkę: Kobieta rozmawia z facetem o macierzyństwie: -A wiesz, Jacek, co byś zrobił, jakbyś "wpadł" ze swoją dziewczyną? - weź przestań, rzuciłbym ją, uciekł, zapadłbym się pod ziemię, cokolwiek!! Jestem za młody na babranie się w pieluchach, chcę korzystać z życia, na bachora nie będę łożył!! -No w sumie racja, ja też bym chciała się jeszcze wyszaleć, usunęłabym pewnie. - COOOO??? Ty nieczuła, podła, nieodpowiedzialna morderczynio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei kumam jaki masz z tym
"Ciekawa jestem czy zdecydowalibyście się zostać matką/ojcem dziecka z poważną ułomnością (np.z zespołem Downa). W sytuacji gdy dowiedzielibyście się na samym początku ciąży gdy płód to jedynie mały zarodek. " zespół downa to nie taka straszna rzecz z kolei (choć zależy jak duża ułomność intelektualna). ale są gorsze jednak nie wypowiadam się, nie byłam w takiej sytuacji liczę że nigdy nie będę. a za innych decydować nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i słusznie
ja też jestem przeciwna aborcji, to zwykłe zabójstwo, trzeba nie mieć uczuć by to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i słusznie
a gadanie, że to zarodek nie ma najmniejszego sensu, bo nie ważne jak wyglada, czy jak zarodek czy jak płód bo to JEST DZIECKO POCZĘTE! które ma duszę, a jej odebranie równa się zabójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef Ptaszyna
Gówno mnie to obchodzi, czy ty uważasz, że ma duszę, więc zajmuj się własnym zarodkiem, nikt nie będzie decydował np. o zarodku mojej dziewczyny, jeśli kiedyś będzie w ciąży jak zechce to usunie (choć chciałbym mieć z nią dziecko, ale jeśli będzie np. zagrożenie jej życia to wolę by ona przeżyła) i nikomu nic do tego, ani mi ani wam, gorliwi katolicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRALLLALAAAA
aj ajestem za aborcją KOBIETA MNA PRAWO DECYWDOWAĆ , A DZIECKO W NIEKOCHANEJ RODZINIE JEST NIESZCZEŚLIWE A ŻYĆ JAKO NIEDOROZWOJE W DOMACH OPIEKI TO ŻADNA PRZYJEMNOŚĆ ..... A DZIECI Z GWAŁTU .... PO CO TO ABORACJA TAK !!!!!!JESTEM ZA ABORCJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia
daga2307 i chcesz urodzić tego bękarta? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei kumam jaki masz z tym
ja pierdolę, też jestem przeciwna ale wbijcie sobie do łba że nie każdy w ogóle uznaje istnienie duszy. mnie wkurza jak ktoś ocenia innych i chce za nich decydować. to świadczy o totalnym braku uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRALLLALAAAA
POZDRAWIAM JEDYNEGO MĄDREGO TU PISZĄCEGO W TYM WĄTKU JÓZEFA PTA. a reszta mochery spadać na modły !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia
Ja też jestem za aborcją, a to to inni myślą na ten temat to mi koło du­py lata, ch­uj z obrońcami życia, ja jak wpadnę to usunę i koniec gadki, zj­e­by 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRALLLALAAAA
ps i pozdrawiam też osobę "nie kumam jaki masz " a inne tumany katolickie nie pojmą tego o czym my tu piszemy dajcie sobie luz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze byłam przeciwna aborcji...pewnie dlatego, ze nigdy nie musiałam wybierać. Moja dobra znajoma wyjechała do pracy w UK. Ma partnera od kilku lat, ale ciąża była nieplanowana, z całą pewnością w złym momencie. On zasugerował aborcję, ona sama z dzieckiem nie dałaby sobie rady finansowo, a myśl, że miałaby urodzić i oddać była jeszcze gorsza. Sama była zawsze przeciwna i to bardzo. Podsumowała to krotko...nie oceniaj, do czasu, aż nie znajdziesz się w podobnej sytuacji. I tego wszystkim życzę. Jeśli chodzi o gwałty czy prawdopodobieństwo choroby dziecka uważam, że kobieta sama powinna o tym zadecydować. Ale dla młodych gówniar, które lekkomyślnie zachodzą w ciąże i domagają się skrobanki aż szkoda klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczlala
Mała strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRALLLALAAAA
i pozdrawiam Cię Terenia :) mądra kobieta jesteś .... i masz prawo wyboru chcesz usunąc to usuniesz i bardzo dobrze w takim kraju rodzić bachory to trzeba być zjebem totalnym!!!!!! JESTEŚMY ZA ABORCJĄ TEŻ JAK WPADNE TO USUNĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRALLLALAAAA
HA HA wielcy mi obrońcy życia .... nienarodzonego płodu a po narodzeniu każdy ma w d u p i e człowieka który żyje tylko pojeby walczą o to żeby przyszłeo na świat dziecko a potem każdy odsuwa problem od siebie [ mam na myśli tych niby obrońców życia ] debilna masa mocherów ... koszmar że takiego typu przygłupy chcą decydować o czyimś życiu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam prawo do własnego zdania
Szkoda, że facet który jest przeciwko aborcji uchodzi za męskiego szowinistę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×