Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Erotyczna sypialna

Polecane posty

Hmmm, no cóz, ja widze tylko jeden kompromis, ja będe robinsonem, a Ty cruzoe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja, niedobitkom łózka nie oddam, chyba jednak zrezygnujemy z katastrof. Wystarczy małe trzęsienie ziemi podczas orgazmu i niewielkie tsunami podczas wylewu płynów ustrojowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się... mam sie trzymac parapetu? :) Ja nie mam parapetu w tej sypialni, ale reszta gadżetów z cała pewnością zrekompensuje ten brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu...;;;
Kolejny topic, na którym ciągle te same osoby i tak robią off top. Gadacie ciągle o tym samym, nie wiadomo po co rozpoczynając nowy wątek. Dalej jedzcie sobie z dziobów.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy, że mam spiertalac z własnego topa? :( Poza tym to nie offtop, testujemy bajery w mojej erotycznej sypialni, przyłaczysz sie mandarynko, czy może jednak mój sprzęt przerasta Twój? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny sfrustrowany pomarańczowy, który nie może się przebić na kafe. Wyrazy współczucia z powodu bycia fujarą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, mamy all inclusive sprzet, a żadnych "momentów" nie było. A ja juz jakas taka... niespokojna jestem i chciałabym wreszcie wykorzystac ten sprzet. Ktoś chętny potestowac ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można byłoby do tej sypialni zamontować drążek do podciągania, poręcze i kółka gimnastyczne. No i jeszcze hantle i sztangę z obciążeniami. Tak by można było z rana trening zrobić dobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andro, a nie możesz trenowac na mnie? Moge byc sztanga i obciązeniem jak robisz pompki, z podciaganiem bedzie gorzej, więc drążek jest konieczny... ale nada sie tez do innych celów, więc zamontowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulli, to miło, że nie odmawiasz... ale bedziesz tak siedział i czekał? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisica, ale treningi podnoszą poziom testosteronu. Musze być silny by Cię utrzymać przy ścianie na moich nogach i jeszcze wykonywać ostre pchnięcia, co? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wam też wyskakujo te torby
a torby też mosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wam też wyskakujo te torby
te osiłek zrób cos z tymi torbami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja idealnie nadaję sie do porannego treningu. Drążek montuję, sam sie chetnie podciagne raz na czas, a reszte z rańca załatwie za zbędny złom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba powinienem być smutnym człowiekiem - nigdy w życiu nie miałem swojej sypialni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie taka ilość gadżetów, by tylko rozpraszała i skutecznie zniechęciła do igraszek. Kamery i mikrofony, to już jakiś horror! Kojarzy mi sie ze zmorami dzisiejszych czasów- inwigiliacją, brakiem prywatnosci i sprzedażą własnych bebechów na pokaz... to nie dla mnie! Oczędność w szczegółach, wygodne łóżko z fajną poscielą, moze jakaś lampka( ta świecaca i z dobrym winem;)) i sprzęt grający, i przede wszystkim partner do zabaw, to wszystko czego mi do seksu w sypialni trzeba.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wam też wyskakujo te torby
foksy dziadu ty jeden złom zostaw biedniejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci dam dziada... wpierdol dostaniesz i w proch sie obrócisz szkodniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wam też wyskakujo te torby
foksy dziadu nie ośmieszaj sie i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, może ktoś mi wyjaśni, co jest takiego erotycznego, nastrojowego w winie, bo ja już od 10 lat ni chuja nie mogę pojąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się jest żonatym to się nie ma swojej sypialni?;) Słyszałem taki pogląd, ale nie wiem, czy w niego wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×