Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Erotyczna sypialna

Polecane posty

Lisica, oczywiście że tak. Ale gdybyś chciała mi przypomnieć, to chętnie będę pasł wzrok tym, co mi pokażesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja praktycznie żadnych filmów nie oglądam... No, ale przyznaję, że facet miał pecha;) Ale zdarza się najlepszym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgenie, szklanki piwa nie odczuwam, niestety. Po trzech, czterech puszeczkach/butelkach moge stwierdzić, że cos spozyłam, choc na czworakach do domu nie wracam. Jak na kobietę, jestem nieekonomiczna w piciu :) A jesli towarzystwo mocno nudne, to radykalnie i płynnie zmieniam temat na seks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulli, nie byłam żadnym pomocnikiem murarza, byłam szefem... co prawda tylko swoim własnym, we własnym tylko mieszkaniu... ale znam sie całkiem nieźle na wykonczeniówce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy, ja też mam raczej mocną głowę i generalnie umiem pić. Wtedy chyba za bardzo alkohole zmieszałam. Za to piwo mnie usypia i powoduję, ze czuję się ocięzała. Do seksu wole inne trunki.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też umiem pić i dlatego rzadko mi się zdarza pozostawać trzeźwym;) Pije się przecież po to, aby być pijanym. Więc jak ktoś piję i jest trzeźwy (świadomy), to znaczy, że nie umie pić... To tak samo, jak jeść po to, żeby się nie najeść - można, ale po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, smiej sie Ulli, ale pozazdrosciłbys mi gładkich... ścian :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brahmin, ja jestem nietypowym pijakiem, lubie pic dla samej przyjemności picia, ale efekty specjalne po nadmiernym spozyciu to już mnie nie rajcują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy to trochę tak, jakby kończyć seks na grze wstępnej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdolicie Hipolicie :) To sa zupełnie inne stany świadomości. Po nadmiernym spozyciu alko sie rzyga jak kot, a po nadmiernym spozyciu seksu najwyzej krocze trochę obtarte :P Po pierwszym nie możesz prowadzic pojazdów mechanicznych... a krocza policja nie bada (jeszcze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to zależy od osobowości, i zdolności organizmu, bo ja po alkoholu rzygałem może z 10 lat temu, a stany w obu świadomościach mam podobne - mętny wzrok, wirowanie w głowie, nie do końca skoordynowane ruchy i ten tekst: "i jeszcze jeden, i jeszcze raz";) Ale na auto to już nie mam argumentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież mówię, że ja nie rzygam, chyba, że masz pluszową, różową tapicerkę - mam na nią uczulenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mętny pomarancz
,,Ja też umiem pić i dlatego rzadko mi się zdarza pozostawać trzeźwym Pije się przecież po to, aby być pijanym. Więc jak ktoś piję i jest trzeźwy (świadomy), to znaczy, że nie umie pić... To tak samo, jak jeść po to, żeby się nie najeść - można, ale po co???'' bzdury waś pleciesz! upicie mozna do przejedzenia co najwyzej porownac!:O achlapusy to żenada Foxy Milejdi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mętny pomarancz
alko ma człowiaka relaksować nie robić z niego obleśną swinię:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, pohamuj te zapędy moralizatorskie, przecież żartuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mętny pomarancz
nie są moralizatorskie. a zarty masz cienkie jak gówno żaebraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mętny pomarancz
kurewska klawiatura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam w samochodzie niczego pluszowego i niczego różowego, wnętrze mojego auta nie rózni się wiele od wnętrzności pojazdu samca, może tylko jest tylko odrobine czyściej ;) A przez dogadanie miałam na mysli, że ja prowadze z obolałym kroczem, a ty możesz krzyczeć na siedzeniu pasażera "jeszcze jeden i jeszcze raz" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty masz cienką klawiaturę;) Sam widzisz, że rozmowa nie jest poważna, więc po co być poważnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego tylko Ty masz mieć obolałe krocze - nie sądzisz, że to zbyt rażące dysproporcje?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mętny pomarancz
brzydzą mnie ochlapusy, obzartuchy i tym podobne patologie:O przegięcia akceptuje jedynie w sypialni ... moga to byc nawet przegiecia pały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, rozmawa jest mocno niepowazna i bezczelnie robimy sobie jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×