Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czytelnicka

Mamuski co czytacie fajnego?

Polecane posty

Gość Czytelnicka

Poczytalabym cos lekkiego wciagajacego dla koniet, cos w stylu Sagi o Ludziach Lodu jesli kojarzycie... Ale co? Mozecie cos fajnego polecic?- moze byc tasiemiec. Kryminaly mnie nie interesuja juz troche ich w zyciu przeczytalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solejka32
saga o ludziach lodu..ze co??? litosci:D literatura dla kobiet to niekoniecznie przyglupawy shit w stylu tej sagi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat coś z kryminału :P Asa Larsson " W ofierze Molochowi". Czytałam wszystkie jej książki i ta akurat wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj na miasto
nie jestem mamuśką ale myślę że będziesz zachwycona http://lubimyczytac.pl/ksiazka/6753/nierzadnica ogólnie ma to 3 grube tomy i jest super, jak podobała Ci się saga to i to Ci się spodoba {czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goonies
polecam "Tysiąc wspaniałych słońc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło ludzie :p reklamują teraz w tv jakiś nowy badziew w stylu sagi o ludziach lodu dla gospodyń domowych to sobie kup i czytaj, tylko sie nie chwal bo wstyd :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama czytała sagę o ludziach lodu :o oprócz tego czytywała harlequiny... więc takie samo zdanie mam o tej sadze jak i o harlequinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam kiedyś sagę nastolatką będąc i podobała mi sie;) coś ambitniejszego, ale w tych klimatach (poniekąd) i też dobrze się czyta - seria 'Oko jelenia' Philipiuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KingaStefankaFanka Zawsze jak Cię widzę w jakimś temacie to mi się przypomina, że nie skończyłam czytać "Sklepiku z marzeniami" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfikowaaa2
a ja czytam ksiazke Felicjanskiej "wszystkiie odcienie czerni" póki co ostre :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 TWARZY GRAYA CZYTAM a niedawno czytałam mrówkę w wiekim mieście tez fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to co czytaj?
posty na kafeterii od rana do wieczora a 3 letnie dzieciaki w pieluchy kupy sadzą bo nawet nie mają czasu dupy im podetrzeć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghtjykk
A moze cos ambitniejszego?Moze któras powiesc J.Picoult?Moze Lisa scottoline "spójrz mi w oczy"?Podobały mie się bardzo tez "Kwiaty na poddaszu". Ostatnio tez czytałam Griffin "7 lat pózniej",tez ciekawa.Seria pisane przez życie też ma fajne historie.Podobno "cukiernia..." jest fajna.nie wiem co ci polecic bo ja troche ambitniejsze ksiazki czytam niz jakieś sagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bóg rzeczy małych"Arundhati Roy przecudna książka, czytam ją już drugi raz, wróciłam po latach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wścieła mrówa
Picoult, griffin jako ambitna literatura ? ale że serio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomba tuj
Fakt, SE, Demotywatory, Lansik, Pudelek i Kozaczek! Nie ma niczego bardziej zajeeebistrzego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blimppmlimppt
Mezczyzni ktorzy nienawidza kobiet + 2 kolejne czesci Sklepik z marzeniami W glebi lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź sobą
Ja po obejrzeniu filmu Marley i ją wzięłam się za książkę o tym tytule. Mnie wciągneła. Łatwo się czyta i wciąga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podczytuję mojemu facetowi Mannish ;P mimo że to męska gazeta, fajne rzeczy można tam znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czytam z przeskokami takie książki: -cykl Xanth A. Piersa, -serię o dr T. Brennan K. Reichs, -Grę o tron -ostatni wydany tom -Gabaldon serię Obca -a konkretnie Kość z kości. Nie wszystkie naraz ale tak sobie przeskakuję -zależy co mnie wciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubie kryminaly i mocne thillery np. karin slaughter, simon beckett, camila lackberg. ostatnio czytalam ksiazke autora hans koppel pt. ona juz nie wroci. bardzo mi sie podobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sage o Ludziach Lodu czytałam jako nastolatka i bardzo mnie wciagnęła - może nie była super ambitna, ale fajnie napisana, i skoncentrowana na kobietach - silnych kobietach, a tego mało jest w literaturze. lepsza Saga niz Harlequiny albo 50 twarzy Greya!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J.Picoult? to ambitna literatura/ Ho ho, nie wiedziałam. LOL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak coś ambitniejszego to Ursula K. LeGuin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie "Mężczyźni, ktòrzy nienawidza kobiet" Stiega Larssona, polecam ròwnież ksiàżki Camilli Läckberg, zwłaszcza "ksiezniczka z lodu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem po co na siłę namawiacie dziewczynę na coś ''ambitniejszego'' jak, co poniektóre, same nie wiedzą co to znaczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z lomzyyyyyyyyyyyyyyyy
nie wiem czy gustujesz w fantastyce autorko bo bym mogla polecic ci duzo fajnych ksiazek;)a sage o luidziach lodu przeczytalam cala w wieku 12 lat hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×