Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 1rykoszka a a a

JAK DOPROWADZIĆ PIERSI DO ŁADU PO CAŁKOWITYM WYJĘCIU IMPLANTÓW ???

Polecane posty

Gość Ewa

Ja usunęłam 6 dni temu. Implanty były we mnie przez 11 lat. Początek był horrorem. Widząc je po narkozie (takie twarde i nienaturalne, mimo iż wybrałam najmniejszy dostępny wówczas w klinice rozmiar) wpadłam w potężną depresję, jednak nie miałam już ani sił ani pieniędzy na usunięcie.Z kazdym rokiem było co raz lepiej, zwłąszcza po urodzeniu 3 dzieci i 3-krotej laktacji. Muszę przyznać, ze teraz piersi wyglądały super, ale - tak jak napisała jedna z Was - czułam, ze mam w sobie tykającą bombę, że nikt nie da mi na nią dożywotniej gwarancji, dlatego zdecydowałam się nie na wymianę, tylko na usunięcie.

Tak więc dziś mija 6 dzień od zabiegu. Przyznam, ze jeszcze nie wiem jak wyglądają moje piersi, bo przez 3 tygodnie najlepiej non stop trzeba nosić bardzo ciasno uciskający klatkę piersiowy pas, tak, żeby zminimalizować ryzyko pozostania jakichkolwiek szczelin między mięśniem a tkanką, w któ®ych gromadziłby się płyn. Trzeba to potraktować poważnie, więc nie zdejmuję tego pasa sama, a podczas dotychczasowej zmiany opatrunku w klinice nie patrzę w lustro. Oswajam się z myślą, ze znowu będę płaska. Od skrajności do skrajności. Trudno. Inne priorytety.

Za dwa tygodnie zdejmę pas i znowu zacznę nosić push-upy. Nawet jeśli piersi wrócą do normy, zapewne na pamiątkę implantów pozostaną mi brzydkie bliznny wokół otoczki sutkowej. Trzymajcie kciuki, żeby nie pojawiły się żadne komplikacje.

Gdybym mogła cofnąć czas, chcąc przekonać się jak to jest nie być płąską pewnie i tak zdecydowałabym się na powiększenie piersi, ale własnym tłuszczem. Implanty to pomyłka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Żeby powiększyć piersi własnym tłuszczem to trzeba mieć gdzieś ten tłuszcz w nadmiarze i to sporo więc nie jest to alternatywa dla szczupłych kobiet a te zazwyczaj mają małe piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Ewa u kogo usunęłaś implanty? Czy z torebką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Mam ogromną prośbę do Was dziewczyny, które usunęłyście implant razem z torebką. OD DŁUŻSZEGO CZASU POSIADAM DUŻE DOLEGLIWOŚCI BÓLOWE A MÓJ LEKARZ U KTÓREGO SIĘ OPEROWAŁAM 20 LAT TEMU USUWA IMPLANTY ALE BEZ TOREBKI I NIE WYSYŁA PŁYNU DO BADANIA HISTOPATOLOGICZNEGO POD KĄTEM BIA AL CL. TE OBJAWY KTÓRE MAM SĄ PODOBNE DO OBJAWÓW WŁAŚNIE AL CL :( JESTEM JUZ ZAŁAMANA, JEŻDŻĘ PO LEKARZACH A ONI TYLKO ROZKŁADAJĄ RĘCE ŻE TO NIEZNANY RAK I PEWNIE GO NIE MAM. BOLI CORAZ BARDZIEJ I JESTEM PRZERAZONA WIZJA USUNIĘCIA SAMYCH IMPLANTÓW BEZ UPEWNIENIA SIĘ ŻE NIE BYŁO TAM TEGO OKROPIEŃSTWA. jestem mama i mam dla kogo żyć. proszę o jakiekolowiek informację gdzie robiłyście RM pod kątem pęknięcia implantu, kto operuje i usuwa implant razem z torebką. BYŁABYM BARDZO WDZIĘCZNA BO JESTEM JUŻ CORAZ BARDZIEJ ZAŁAMANA. SZYBKO WKŁADJĄ IMPLANTY ALE USUNĄĆ PORZĄDNIE I ZBADAĆ JUŻ NIE MA KTO. CZUJĘ SIE ZOSTAWIONA Z TYM PROBLEMEM SAMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Sara 79,

Z tego co się orientuję to Dr. Maliszewski w Gdańsku wyciaga implant razem torebka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×