Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 1rykoszka a a a

JAK DOPROWADZIĆ PIERSI DO ŁADU PO CAŁKOWITYM WYJĘCIU IMPLANTÓW ???

Polecane posty

Co Ty na to, że większość lekarzy Polsce takie informacje podaje? I tak zabieg wykonuje Zamiast pisać jakieś nic nie znaczące pierdoły napisz coś konkretnego, ale taki troll forumowy to i tak nic sensownego nie powie, to lepiej uciekaj i nic już nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasamosia1234
RudyRudyRydz tutaj masz link do strony, na której znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania: http://www.realself.com/Breast-implant-removal/reviews, a reasumując to u każdej z nas może być inaczej, gdyż wszystko jest zależe od wielu czynników i w naszym ciele i w sposobie wykonania operacji itd. Abigail222222 a kto powiedział, że większość ma rację ? A z drugiej strony wiesz, że za granicą naszego kraju najlepsi specjaliści usówają kapsuły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny napiszcie proszę co zrobić aby zapobiec powstawaniu kapsuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapsuła zawsze się zrobi Kwestia tylko, żeby nie przerosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ufałabym tym co usówają kapsuły...... No comment.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, że większość lekarzy nie usuwa kapsuły. A te co nie są w temacie proszę się nie wypowiadać, bo siejecie zamęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wierzyć badaniom to są tez takie które wskazują, że posiadanie implantów jest szkodliwe bo silikon wycieka przez mikro pory i żadna kapsuła go nie zatrzymuje....on przenika przez naszą tkankę łączna. Także lećcie sobie wyjmujcie wkładki wszystkie mądralińskie baby i po kłopocie, a nie głupoty wypisujecie że to wina przecietej kapsuły, haha Jeśli silikon przecieka przez mikropory implantu to tak samo może przenikać przez naszą tkanke łączną tj. kapsułę Halo, czy sa badania na ten temat, czy silikon moze przenikać przez kapsułę nie? to znaczy, że jest to więc możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
En block metoda polegająca na usunięciu implantu oraz całej kapsuły z kieszeni wymyślona przez znanych amerykańskich Dr którzy stwierdzili, że tym sposobem będą mogli zdecydowanie podnieść cenę prostego zabiegu i uczynić go znacznie bardziej skomplikowanym i kosztowniejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny niewiem co mam robic. Prosze doradzcie mi.jestem 5 miesiecy po operacji powiekszania piersi. Bylam plaska .wsadzili mi mentor 225 ml pod miesien. Ja caly czas czuje bol i ucisk na klatke piersiowa.jak leze bez biustonosza to jest w miare ok..ale jak mam sie ubrac zaczyna byc koszmar .nosze lekkie staniki nie uciskajace.sutki sa bardzo bolace.na dole piersi rowniez bardzo bola .z piersiami niby jest wszystko ok. Co robic? Wyciagac ten cholerny silikon czy czekac az bedzie lepiej? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co robiłaś operacje a teraz cierpisz.Implanty sa nie zrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończym nabór modelek na szkolenia medycyny estetycznej. Zapisy tylko do 27.01.2015r. Następny w panelu jesiennym. Zapraszamy osoby zainteresowane do zarejestrowania się w Bazie Modelek na szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Poszukujemy modelek/modeli na szkolenia z Warszawy, mazowieckiego oraz modelek, kórym nie przeszkadza odległość. Prosimy o jak najszybszy kontakt przez formularz kontaktowy lub przesłanie bezpośrednio maila na info@bazamodelek.com W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz dodania numeru telefonu. Pozdrawiamy Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do idiotki wyzej!! Nie tobie mnie oceniac!! Jak bym wiedziala ze tak bede cierpiec to w zyciu bym sobie tego gowna nie wsadzila!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaproofsaro1987pztrd
trza było nic nie wsadzać w cyce co sobie myślałaś że ten efekt będzie zawsze cudny jak na 5 lat po OP?? trza się liczyć z tym że kiedyś implant trzeba wymienić albo zrobić lifting coby to lepiej wyglądało Jasne http://www.web-gis.co.uk/phurl/ccBj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za debilki tutaj siedza!!!!!!! Do nastepnej debilki powyzej.ty umiesz czytac matole???, , jestem 5 miesiecy po operacji nie 5 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lekarze namawiają i biznes medyczny tak sacheca że wystarczy operacja i kobieta ma sliczne,jędrne i o idealnym kształcie piersi.Niestety rzeczywistość jest troche inna a przekonuja sie o tym niestety dopiero po zabiegu.Liczy sie kasa a nieświadome kobiety niszcza swoje zdrowie bo wierzą w tą bajkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itizdere1982kubum
Cz może jest któraś z was po wyjęciu implantów i może napisać jak wyglądają wtedy piersi ? Pozdrawiam Jasne http://jasonchua.me/7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veydistamy1977xcgzi
myślę ,że taki temat tu sie przyda bo jeszcze nie widziałam a pewnie nie jedna kobieta z biegiem czasu myśli o całkowitym pozbyciu sie wkładek albo po prostu nie akceptuje siebie po operacji. chodzi o oczywiście o poprawienie elastyczności skóry i w ogóle wyglądu piersi. dlatego kobietki piszcie wszystko co mogłoby pomóc każdej kobiecie po zdecydowaniu sie na wyjęcie implantów. Maści nie maści, zabiegi, jakieś wypełnienia. Piszcie ! Jasne http://i.ven.bz/eGFq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam moje impanty mam tydzien, ale odrazu po przebudzeniu wiedzialam ze to byl bląd. Przy najblirzszej okazji chce je usunac. Robilam piersi w Usa , tutaj zeby je usunac trzeba odczekac od 3-6 miesiecy ( a noz moze ktos sie przyzwyczaji w tym czasie do nich) . Mialam male a, ale wole je niz zyc z mysla ze mam silikon . Robiac piersi skupilam sie tylko na wyglondzie, nie wiedzialam ze po operacji wpadne w depresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli chcialabysie popatrzec jak piersi wyglondaja po osunienciu implantow to wejdzie na strone realself.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej, podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom. Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia. http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, ze teraz jest wiele lepszych, bardziej naturalnych sposobów na ładne piersi niż implanty. Ja byłam na modelowaniu piersi w tej klinice w Wawie http://www.drchecinski.pl i bardzo polecam, bo mają świetnych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich serdecznie :) Ja mam implanty silikonowe od 21 lat , w tym czasie urodziłam troje dzieci, ostatnie karmiłam piersią prawie trzy lata ...oprócz tego że pierś "zjechała z implantu i jeden 9 lat temu zmienił swoją strukturę z płynnej na grudkowatą wszystko jest ok. , mimo to teraz postanowiłam implanty usunąć ... kiedy je zakładałam nikt nie mówił o tym że należy je wymieniać co 6-7 lat, że materiał się zużywa, że mogą się rozszczelnić a w końcu i tak pękną , że silikon może krążyć po całym organiźmie kobiety, że mogą pojawić się choroby z autoagresjii, że nie będzie możliwe wykonanie mamografii, a jedynie rezonans z użyciem specjalnych nakładek na piersi, że żyje się ciągle jak na tykającej bombie i że możemy kiedyś zwyczajnie nie mieć pieniędzy na wyjęcie, lub wymianę ... to nie jest koszt zakupu pralki... nic nie jest na wieki, a w gwarancje dożywotnie zwyczajnie nie wierze, bo co jak firma po 5 latach przestanie istnieć to co wtedy? do kogo pójdziemy z pratensjami ??...kiedyś się nad tym wszystkim nie zastanawiałam, bo jak się ma 20 lat to myślimy że jesteśmy nieśmiertelni... dlatego piszę te słowa żeby dziewczyny które zamierzają zaaplikować sobie takie ciało obce do organizmu przemyślały to dokładnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie lepsza alternatywa jest powiekszanie piersi wlasnym tluszczem.implantu nigdy bym sobie nie wsadzila bo to jest cialo obce i niewiadomo jak organizm zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jestem sześc miesięcy po usunięciu implantów piersi.Miałam je 10 lat.tobyło stanowczo za długo.Od razu po operacji chciałam je usunąć,ale lekarz straszył mnie wyglądem piersi po zabiegu.Mimo to usunęłam.Dziewczyny ,piersi są zupełnie normalne.Nie wiszą i nie są pomarszczone..Jak strasznie oszukują nas lekarze...Nie bójcie sie usuwać tego świństwa.Skóra się zregeneruje ,piersi są zwykłe,naturalne.Jak przed zabiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u kogo usuwałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up Ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciąć zwusającą skóre po silikonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melay
Ja tez zastanawiam się nad usunięciem implantów. Minęło ponad 8 lat po zabiegu, a mnie coraz częściej bolą plecy, co jakis czas odczuwam tez rwący ból w jednej piersi, szczególnie jak podniosę coś ciężkiego. Co miesiąc odkładam myśl o zabiegu na kolejny miesiąc, ale coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że może przydało by się już tego pozbyć. Chociaż jak sobie pomyśle że znowu czeka mnie operacja to wcale się z tego nie cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

https://www.realself.com/breast-implant-removal/before-and-after-photos#page=6&tags=&location=0

tu można zobaczyć galerie zdjęć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×