Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 1rykoszka a a a

JAK DOPROWADZIĆ PIERSI DO ŁADU PO CAŁKOWITYM WYJĘCIU IMPLANTÓW ???

Polecane posty

Gość 1rykoszka a a a

myślę ,że taki temat tu sie przyda bo jeszcze nie widziałam a pewnie nie jedna kobieta z biegiem czasu myśli o całkowitym pozbyciu sie wkładek albo po prostu nie akceptuje siebie po operacji. chodzi o oczywiście o poprawienie elastyczności skóry i w ogóle wyglądu piersi. dlatego kobietki piszcie wszystko co mogłoby pomóc każdej kobiecie po zdecydowaniu sie na wyjęcie implantów. Maści nie maści, zabiegi, jakieś wypełnienia. Piszcie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felciakowa
jak wkladki byly male to nic nie trzeba robic. gorzej jak byly duze to raczej tylko podniesienie wchodzi w gre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1rykoszka a a a
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia010
Tylko plastyka wchodzi w grę czyli liftin piersi. Chirurg doprowadzi Ci piersi do pieknego kształtu. Ja w marcu wybieram sie na taki zabieg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1rykoszka a a a
sonia może coś więcej ??? u kogo będziesz robić ? to jest ten zabieg co są takie brzydkie blizny pionowe po wycięciu nadmiaru skóry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1rykoszka a a a
czy jest jakiś sposob zeby te pinowe blizny byly minimalne :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia010
Blizny są,ale jeżeli zaczniesz je w odpowiednim czasie smarowac maścią na blizny (ale dobrą) to po dwóch miesiącach pozostaje małowidoczna kreska - innej rady nie ma jak blizna pod piersią,bo mozna jeszcze zrobić liftink wokół brodawki ale wówczas pierś nie jest taka ładna,a tak to lekarz ładnie piersi wymodeluje. Nie chcę robic żadnemu lekarzowi reklamy i dlatego na Twoja prośbe odpisze ja wykonam zabieg u prof. Kobusa wg. mnie jest najlepszy,ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez mysle ze Kobus
to strzal w 10 pod kazdym wzgledem. I nie jest wcale drogi. Partacze ktorzy nie dorastaja mu do piet czesto gesto zdzieraja duzo wiecej.:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to samo implant pod miesniem na swoim miejscu a piers pod nim masakra po paru latach od operacji cos takiego mi sie zrobilo na poczatku piers byla wyzej obrzydliwe wybrzuszenie mam u gory i twarde bo wiadomo miesien jest twardy a pod nim implant tez zaluje bo mialam pelne b i zachcialo mi sie wiekszych cycoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka 40
może po prostu zrobiła ci się torebka w górnej części piersi,skoro jest twarda.Po tylu latach wszystko jest możliwe....Proponuję wybrać się na usg albo rezonans piersi,wtedy będzie wszystko widoczne,co tam się zrobiło... Sama jestem po usunięciu implantów to będzie już 6 tydzień,usunęłam ponieważ utworzyła się torebka i zniekształciła pierś, poza tym były za duże i bolał mnie kręgosłup.Cieszę się ,że wróciłam do stanu z przed operacji,nie muszę robić żadnego liftingu piersi,skóra sama się świetnie zregenerowała,napięła i uelastyczniła.Martwią mnie tylko blizny w okół otoczki,są jeszcze bardzo widoczne. Nie rozumie, dlaczego boicie się usunąć implanty? Nie bałyście się ich włożyć ,więc teraz nie boicie się ich usunąć? Naprawdę ,bólu po operacji w ogóle nie ma ,czuje się lżejsza,nie trzeba na każdym kroku uważać.Dopiero teraz człowiek docenia to co kiedyś miał ,nie ważne- małe,duże ,obwisłe ale swoje"NATURALNE"także więcej odwagi dziewczyny i myślcie pozytywnie. znalazłam to na jednej ze stron,obejrzyjcie sobie jak to wygląda http://www.realself.com/Breast-implant-removal/reviews

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o implantach pośladków? To dopiero musi być uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna z was napisała: "niestety nie zdawalam sobie sprawy, iz wkladajac implant pod miesien piersi zawsze po pewnym czasie opadna (jesli ktos nie jest zupelnie plaski) a implant podostanie na swoim miejscu........." też pierwszy raz o tym słyszę, mam włożony implant pod mięsień, ale w sumie wyjściówkę miałam zerową, więc chyba nie powinna mi skóra opaść za implant - tak to sobie przynajmniej wyobrażam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trza było nic nie wsadzać w cyce co sobie myślałaś że ten efekt będzie zawsze cudny jak na 5 lat po OP?? trza się liczyć z tym że kiedyś implant trzeba wymienić albo zrobić lifting coby to lepiej wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sai CW
ja również usuwam implanty...opiszę Wam wszystko, może komuś pomogę w podjęciu decyzji pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania o
Jaki jest koszt usunięcia?? Zabieg robi się prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po operacji już 3 mies. i planuje wyjęcie implantów .Bardzo prosze o kontakt,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cz może jest któraś z was po wyjęciu implantów i może napisać jak wyglądają wtedy piersi ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaRadziwił
Zabieg usunięcia implantów silikonowych piersi jest wyższą szkołą jazdy. Powiększenie piersi to przy tym pikuś. Problem polega na tym, iż po operacji każda wkładka obrasta kapsułą - coś jak blizna, ponieważ organizm próbuje ochronić się przed ciałem obcym, obudowywuje ją, żeby oddzielić wkładkę od reszty organizmu. I w takiej kapsule przez lata gromadzi się silikon i wszystkie substancje chemiczne używane do produkcji wkładek silikonowych (mam nadzieję, że nikt z Was nie wierzy w bajki, że silikonowa wkładka jest wykonana z silikonu czyli krzemu, wkładki silikonowe produkuje się z silikonatów czyli chemicznie zmodyfikowanego silikonu (jest nikt np. aceton, platyna etc). Te wszystkie substancje przedostają się latami z wkładek przez pory (każda wkładka ma mini pory w obudowie i poci się kiedy poci się nasz organizm (sauna, plaża, gorączka etc) i wtedy silikon, platyna i inne toksyczne substancje idą sobie do naszego organizmu (makrofagi transportują je do wątroby, węzłów chłonnych etc). Kapsuła zatrzymuje większość z nich, ale czasem i tak przeciekają, w końcu tkanka miękka nie jest nieprzepuszczalna. W takiej kapsule rozwija się też grzyb i czasami pleśń. I dlatego BARDZO WAŻNE jest aby usunąć wkłądki metodą EN BLOCK czyli wyjąć całe kapsuły, i dopiero na stole operacyjnym wyjąć z nich wkładki. Jeśli chirurg przetnie kapsułę i wyjmie wkładkę w naszym organiźmie, to wszystkie te bakterie i toksyny zatrują organizm co wyjdzie po latach, bo latami będą sobie rosły i odkładały się w narządach. Nie można też pozwolić, aby lekarz zostawić choćby kawałek kapsuły w organiźmie, ponieważ nasz system immunologiczny będzie ją atakował. Poczytajcie wywiady z Dr. Kolb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość dobrze to opisałaś , ale wyjęcie całej torebki nie jest dużym problemem chirurgicznym. W tym znacznie przesadziłaś. Howgt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka 40
ja mam tylko kawalek kapsuly usuniety wraz z implantami.I to juz minął ponad rok .Najgorsze już za mną :-) Regularnie co 3 miesiące robie usg piersi i na cale szczęście nic niepokojącego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inaaaaaa
Ja również planuję usunąć wkładki. W przyszłości chciałabym mieć implanty ale mniejsze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi po usunięciu implantow wyglądają koszmarnie. Skóra pomarszczona, wisząca i rozciągnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wyjęciu implantów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasamosia234
Dziewczyny w najbliższym czasie będę mieć wyjmowane implanty, bo coraz gorzej się nimi czuje, a ostatnio nawet mam problem normalnym poruszaniem się mam takie uciski w klatce piersiowej. Dziewczyny piszcie o swoich odczuciach i doświadczeniach związanych z wyjęciem implantów, może jakieś rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia ile lat nosisz implanty? Jaki masz rozmiar? I co sie z nimi dzieje ze chcesz usunac. Pytam bo jestem przed operacja powiekszenia i troche przerazaja mnie Wasze wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasamosia1234
Wczoraj sprawdziłam dokładnie i mam je już ponad 7lat. Będe je wyjmować bo coś złego się dzieje. Przedewszystkim piersi mnie pieką a jedna z nich strasznie, ze aż idzie to do ręki, bardzo dziwne nieprzyjemne uczucie. Mam ciągłe bóle kręgosłupa, ale co najgorsze czuje się jak kaleka bo każdy już ruch , wstawanie z łóżka i cokolwie innego przychodzi mi z trudem, z bóle z uciskiem w klatce piersiowej jakby przy mostu, dużo by pisać. Strasznie się boję , czekam na stanowisko lekarza który mnie operował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 4 miesiace po operacji i caly czas mam bol.tez mysle o usunieciu implantow ale jeszcze nie mam odwagi tego zrobic. Mam wlozone 225.nie mialam wogole piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudyRudyRydz
Witam, początkiem stycznia minie 6 lat , jak noszę implanty i wszystko wskazuje na to, że początkiem tego roku będę je usuwać. Od ponad 2 miesięcy odczuwam dyskomfort. Przez te wszystkie lata wszystko było ok, aż do teraz. Jestem po badaniu przez ginekologa i radiologa... Jest podejrzenie rozszczelnienia implantu , stwierdzono również stan zapalny piersi. Ból jest coraz częściej odczuwalny...Radiolog zaleca usunięcie...Jeśli któraś z Was usuwała implanty , proszę o informację, jak długo dochodzi się do dobrego samopoczucia, normalnego funkcjonowania, praca, ćwiczenia, itd. Jak wygląda sam proces rekonwalescencji i gojenia , no i jak wyglądają piersi po wyciągnięciu protezy, co z nadmiarem skóry, elastycznością, rozstępami, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Radziwił Większość lekarzy zostawia kapsułę. usunięcie kapsuły wiąże się z jj pewnego rodzaju oderwaniem od otaczających tkanek co może być bardzo traumatyczne, bo zostaje wyrwane nasze ciało. gruczoł, włókna mięśnia. Jeżeli kaspuła to nasz własna tkanka łączna to jak może być toksyczna dla naszego własnego ciała? Stan zapalny to stan zapalny, jeśli Dr zainfekuje otwartą przestrzeń to będzie infekcja niezależnie od tego czy kapsuła zostanie. Czemu po wyjęciu implantu kapsuła miałaby stać się nagle toksyczna skoro razem z implantem znajduje się w nas i być może nawet na całe życie lub kilkanaście lat. Teoretycznie implanty są dożywotnie. Zgodnie z twoją teorią implanty i kaspułe należałoby wyjąć co kilkanaście lat z uwagi na toksyczność samej kapsuły. Wielu Dr w ogóle nie usuwa kapusły, wkładają nową wkładkę w starą kapsułę, wskazując na zbyt dużą traumatyzację otaczających tkanek. Ok można usunąć kapsułę, ale jeśli zrobi się to całkowicie to wytnie się też otaczające tkanki, to co przyrosło nam do kapsuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Traumatyczne jest to jak takie jak ty przychodzą na zabieg z wiadomościami które wyżej podajesz, Śmiać się czy płakać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×