Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bazubazu

odszkodowanie za nieudaną operację

Polecane posty

Gość gość
Na walkę trzeba mieć pieniądze na prawnika, a i ten nie zapewni, że nie stracimy?! Może znacie takiego, co kasę bierze dopiero po wygranej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawnik musi być dobry tzn. musi umieć udowodnić że ten z parteru zalał sąsiada na drugim piętrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam ze wynik operacji moze pogorszyc wygląd bo takie informacje otrzymalam na papierze. Na moj rozum lekarze po to daja papiery do podpisania o takiej tresci zeby nie sadzic się z pacjentami bo wg papierow nie ma podstaw. Moze się myle po prostu ja tak to zrozumialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, że trzeba mieć pieniądze, ja osobiście nie znam specjalisty od prawa medycznego, ale może ktoś inny będzie pomocny i podpowie, mysle że naprawde warto, te operacje niszczą ludziom życie, lekarze nie mogą być bezkarni. a wiele z nas korzysta z zabiegów medycznych i każdemu przy wyborze nieodpowiedniego lekarza może się to przydarzyć. to co mogę sama doradzić to może faktycznie telefon do rzecznika praw pacjenta, wstępne zbadanie sprawy, a potem dalej do prawnika, niestety ja w tej kwestii nie pomogę, ale jak ktoś wie to podajcie namiary, tyle dziewczyn czytam wypowiada się tu o zmarnowanym życiu po spartaczonej operacji, dbajmy o siebie, jesli korzystamy z takich zabiegów to chrońmy siebie, żeby takie procedery nie były bezkarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno się mylisz, lekarze dają papiery bo chcą się uchronić przed wieloma komplikacjami, które przy operacji mogą wystąpić, ale nie róbmy z siebie idiotów, jeśli operujesz sobie nos, masz niezbyt duży, ale mimo to chcesz go troche skrócić, a lekarz przykładowo przekrzywia ci go 2 cm w bok, to to nie jest komplikacja przy operacji, to jest ewidentna, bezsprzeczna spartaczona robota lekarza, na pewno nie na taki efekt operacji umawiał się z pacjentką. Tak naprawde luk w umowach jest sporo i wielu rzeczy można się doszukać bazując na przepisach prawa i treści samych umów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się ciesze że się mylę sama jestem przed operacją i boję się żeby lekarz mnie nie oszpecil. Jestem jednak dobrej myśli ze wszystko będzie ok w innym przypadku pewnie bym zrezygnowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy podziwiać Cię za odwagę czy za nieumyślność?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tysiące kobiet poddaje się operacji i tez nie wie jak to się skończy. Bardzo dużo osób jest zadowolonych z efektu mniej jest tych zawiedzionych. Jak nie spróbuje to nie będę wiedziała. W końcu do odważnych świat należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za nieumyślność? oczywiście, że nikt nie chciałby być ofiarą nieporządanego efektu operacji plastycznej, ale rozmawiamy tu o sytuacji co zrobić, jesli coś takiego już się stanie? rozmawiamy o pewnej świadomości prawnej, świadomości mechanizmów społecznych i prawnych, a przede wszystkim rozmawiamy o pewnych namacalnych dramatach ludzkich, nie dramatach ze strony internetowej, bo te osoby naparwde istnieją i każdego dnia zmagają się z efektem czyjegoś błędu... czy ja mam odwagę, że mówie o tym, żeby nie odpuszczać takich sytuacji, bo od tego są narzędzia prawne, zresztą nie tylko w przypadku nieudanej operacji plastycznej, ale każdej operacji czy zabiegu czy innego błędu lekarskiego? nazywanie tego odwagę jest dla mnie nieadekwatne do sytuacji, nazywanie bezmyślnością kompletnym absurdem. to raczej zwyczajna reakcja świadomego człowieka. mam też pewne związki z prawem być może dlatego kwestia odszkodowań i korzystanie z mechanizmów prawnych, żeby regulować nieprawidłowości wydaje mi się naturalna. jeśli dla kogoś komu zrujnowano życie, bo podejrzewam, że tak można się czuć po nieudanej operacji plastycznej, właściwym rozwiązaniem jest siedzenie cicho i prywatna rozpacz, to ja podziwiam taką osobę. nauczmy się wreszcie, że każdy również lekarz odpowiada przed prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrozum też, że na taką walkę i dochodzenie swoich praw przed sądem trzeba mieć pieniądze. Prawnicy nie prowadzą spraw za darmo, wiadomo, że nikt nie wykonuje swojej pracy za darmo. Poza tym nawet jeśli już znajdą się pieniądze, nikt nie wie jak zakończy się taka sprawa (stracimy czy zyskamy). Ja również jestem po takiej spartaczonej operacji i wiem jak ciężko jest żyć, ale zdaję sobie też sprawę, że walka przed sądem nie jest łatwa. Jeśli rzeczywiście masz jakąś wiedzę na ten temat, to może znasz kogoś komu można zapłacić dopiero po wygranej sprawie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się ze ciebie nie oszpecił na twarzy. Ja noszę tragedie na twarzy. Wolałabym miec spiepszone ciało bo zawsze mozna to ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien1214
Bardzo go smutne co piszesz!!! Każda operacja która jest nie udana to tragedia ale nie udana operacja twarzy to jest naprawdę już najgorsze, ja jestem po operacji piersi w Szczecinie u dr Pastuchy i mozna tylko płakać jak sie na efekt jego pracy patrzy, ale masz racje piersi mozna ukryć ale psychicznie to jest wielkie obciążenie ! Dziewczyny proszę piszcie gdzie robilyscie operacje, żeby ustrzec innych od tego co przeszłyscie same, dużo dziewczyn boi sie podawać nazwiska lekarzy z teg powodu ze chcą poprawkę u tego lekarza. Dla mnie ten temat jest zamknięty, do poprawki znajdę sobie napewno innego chirurga;-) napewno nie w Polsce !!! Pozdrawiam Vivien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanka011
Bardzo proszę wszystkie Panie, które mają jakąkolwiek wiedzę na namiary kancelarii prawniczej, która za swoje usługi pobiera wynagrodzenie warunkując je procentowo dopiero po wygranej sprawie. Ja mogłabym oddać 60 procent takiej kancelarii za wygraną sprawę. Jestem ofiarą nieudanego zabiegu laserowego na całej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołączam się do prośby. czy ktoś może podać namiary na kancelarię/ prawnika który bierze wynagrodzenie dopiero gdy prawa jest wygrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurysto pamiętaj też będziesz pacjentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , Z własnego doświadczenia wiem co przeżywa osoba której zamiast ktoś poprawić urodę to ją zmasakrował. Szukam osób które chcą odzyskać odszkodowanie za wyrządzone szkody . Czekam na maila 87misza87@gmail.com Naprawdę mogę pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko polepszyło się coś u Ciebie? Jestem po nieudolnie przeprowadzonej operacji nosa, z wieloma komplikacjami, rozważam niestety już odebranie sobie życia, nie mogę żyć jak zdrowy, przeciętny człowiek,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 44
smoże robiłeś u sankowskiego,bo niestety mnie zniszczył nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 44
co innego mówił na konsultacjach a co innego zrobił,nie daruję mu tego i będe walczyc,ostrzegam przed tą klinika ,bo partaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszą rzeczą, jaką można zrobić w takiej sytuacji jest poddanie się. Kiedy ja założyłam sprawę sądową nieuczciwemu pracodawcy skorzystałam ze wsparcia tej kancelarii - www.kancelaria-plock.pl Nawet tyle miesięcy po tej sytuacji mam świadomość, że bez nich nie udałoby mi się wywalczyć rekompensaty, dlatego Tobie również radzę skorzystać z pomocy ekspertów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123456
Po jakim czasie od operacji zalozylas sprawe o odszkodowanie? I przez jak dlugi czas toczyla sie ta sprawa? Ja tez musze to zrobic, bo ewidentnie lekarz cos spieprzyl, ale nie wiem czy nie jest jeszcze za wczesnie (jestem 2 miesiace po operacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez poprostu adwokata , firma zedrze z Ciebie poeniadze i nie masz gwarancji zadnej . Mi pomogl adwokat Rajmund Kietliński 510 456 789 mialam sprawe o nlad medyczny w postaci nieprawidlowego zszycia pooperacyjneho sprawa w toku ale wszystko idzie w dobrym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem adwokat sprawdzi się w tym przypadku lepiej niż firma odszkodowawcza. Ze swojej strony mogę polecić Ci www.adwokatszewczyk.pl/ Moja przyjaciółka rozwiązała z pomocą tej kancelarii poważny problem z dziedziny prawa spadkowego. Z tego co wiem na polu odszkodowań również radzą sobie świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny walczyć i nie poddawać się,wziąć adwokata i ustalić realne roszczenia,pamiętajcie ,że za wami stoją takie argumenty jak odpowiednia płaca za wykonana usługę,nie poszłyście do warzywniaka robić operację tylko do fachowca,więc nie naraziłyście siebie świadomie na niebezpieczeństwo,należy pamiętać że w umowach wygląd po operapo nieudanej operacji itp.cji nie może być gorszy niż przed i to jest ważny argument.wziąc zaświadczenia od laryngologa psychologa i innego lekarza ,żądać pokrycia kosztów operacji poprawkowej ,przeanalizować koszty leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uważam ze z Sankowskim nie masz szans na wygraną. Znam przypadek gdzie pacjentka z wieloma komplikacjami przegrała sprawę tylko dlatego bo partaczka miała po prostu kupę kasy na przepłacenie komu trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem was przestrzec przed tym zabiegiem. Zastanówcie się 1000 razy zanim go zrobicie, bo niewielka niedoskonałość, z którą chcecie się uporać, a która może i sprawia ze jesteście uroczy może się przerodzić w wielką traumę po nieudanej i szpecącej operacji. Wielu ludzi jest niezadowolonych z zabiegu. Jeśli nie macie naprawdę poważnej deformacji to odradzam z doświadczenia.Pamiętajcie, że fora są nadmuchane pozytywnymi komentarzami pracowników klinik chcących zachęcić do zabiegu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety trafic to nieodpowiedniego chirurga plastycznego , tego z gatunku tych,co to mają dyplom i wiedzę medyczną, ale brak powołania i checi pomocy brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co by się stało gdyby nagle wszyscy pacjenci zaczęli odmawiać podpisywania tych bzdur podsyłanych przez lekarzy tuż przed operacją ,a nawet zażądali ,aby to lekarz podpisał zobowiązanie o odpowiedzialności za operację,przecież jest kapitalizm to oni istnieją dzięki pacjentom ludzie nie mają świadomości jaką w kupie maja siłę,tak naprawdę to plastykom bardziej zależy na kliencie,więc może warto odmówić podpisania w najlepszym wypadku zwróci nam kasy,bo gdy nie jest pewien swoich umiejetności to się wycofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje ze autorka jeszcze zyje :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×