Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bazubazu

odszkodowanie za nieudaną operację

Polecane posty

Gość gość
trzymam kciuki za dziewczyny które chcą walczyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten z tego topiku nieudane operacje nie wiadomo czy jeszcze w ogole sie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie pod uwagę starą prawdę która zawsze się sprawdza. Ci którzy są totalną porażką mają reklamy na wielu forach . Jak ktoś nie ma włączonego programu do blokowania reklam, c***artacze i beznadziejne kliniki wciąż wyskakują. Nie zależy im na dobru pacjenta tylko pieniądze przesłoniły im już dawno trzeźwe myślenie. A ilu ludzi przez takich cierpi temat rzeka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia828
Szukamy do programu tv osób, które przeszły nieudaną operację plastyczną lub są niezadowolone z efektów. Jeśli chcesz trafić w ręce najlepszych chirurgów plastycznych w Polsce i poprawić to, co nie udało się innym, opisz krótko swoją historię i wyślij: programtv@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za program, przez jaką stacje nagrywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukamy osób pokrzywdzonych. programtv@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może mogłabyś napisać coś więcej? Walka o odszkodowanie może być naprawdę ciężka skoro mówisz, że lekarz nie przyznaje się do błędu. Przeczytałam wszystkie komentarze i uważam, że samemu będzie ciężko coś zdziałać. Lepiej jest zwrócić się do firmy, która w Twoim imieniu będzie walczyć o odszkodowanie. Ja korzystałam z MK Finanse (co prawda w przypadku innego odszkodowania), ale pomagają oni też w odszkodowaniach za błędy medyczne - http://www.mk-finanse.pl/oferta/odszkodowania/odszkodowania-za-bledy-medyczne/ Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie partaczysko to Żukowska w Łodzi, zniszczyła wielu ludziom życie. A ten jej pupilek pielęgniarka Halina Miskiewicz taka sama jak ona. Nikomu nie radze tam chodzić. Obydwie te oszustki są w zmowie przeciwko pacjentom, Miśkiewicz naskakuje na Ciebie jak pies wsciekły gdy tylko masz pretensje o zły efekt operacji. Straszą sądami po operacji jak coś Ci sie nie podoba. Chcą Ci zamknąc usta żeby nigdzie nikomu tego nie mówić co sie stało, tylko masz cierpieć do konca życia, a partacz zbija kase na innych i niszczy zycie ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do nisi -kasi możesz podac namiary tych prawnikow , kancelarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz udac sie do kancelarii adwokackiej. Moja znajoma kiedys dochodzila swojego dzieki kancelarii www.adwokat-lodz.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lekarz zna się na fachu i prowadzi rzetelna dokumentację medyczną to nie powinien mieć problemów z prawem. Jeśli jednak taka sytuacja będzie miała miejsce to nie powinno się zwracać uwagi na cenę usługi, lecz na profesjonalizm prawnika. Polecam: www.kplm-medica.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokumentacja taka ze hohoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem ofiarą nieudanej operacji, wiem, co czujecie, na początku nie mogłam spojrzeć w lustro. Byłam taka zła na siebie, że moja próżność wygrała i zdecydowałam się na wymarzoną operację,a teraz strasze swoim wyglądem. Jedyne co mnie pociesza to to, że zebrałam w sobie siły i skorzystałam z pomocy kancelarii, by dostac odszkodowanie. Znajomi mi odradzali walki w sądzie, bo sądzili, że nie wygram. Jednak dzięki adwokatowi brykczyńskiemu udało się. Wiem, że nie jest łatwo wygrać z klinikami, tym bardziej się cieszę, że chociaż w ten sposób mogłam zrekompensować sobie poniesione przeze mnie straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazlam kancelarie ktora zajmuje sie rowniez takimi sprawami, mysle, ze to lepszy sposob niz jakiekolwiek firmy posredniczace, sama zobacz na ich stronie www.kancelaria-temida.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temida mam ochotę z wami powalczyć w temacie o etyczne nadużycia,.Chcecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro już tyle czasu po zabiegu to różnie może być. Spróbuj udać sie do www.zco.com.pl/ może oni poradzą Ci co dalejz tym zrobić. Od poczatku implenty były na różnych wysokościach czy to się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi udalo sie odszkodowanei uzyskac dzieki www.adwokat-lodz.eu pamietajcie, zeby starac si ewalczyc o swoje, bo nikt wam nie da pieniedzy za odszkodowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurysto brakuje ci klientów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapoznałam się po krótce z dyskusją i napiszę tak. No cóż, faktycznie sprawa raczej nie najłatwiejsza. Zawsze myślałam, że ludzie po operacjach powinni brać poprawkę na to, że lekarz mógł zrobić wszystko, co było możliwe do zrobienia (To trochę jak z fryzjerem – chcemy podciąć włosy, fryzjer podcina dokładnie tak, jak opisujemy swoją wizję, a potem nam się nie podoba. I może nam się nie podobać, bo skąd mamy wiedzieć, jak będzimy wyglądać po zmianach?), ale z tego co opisujesz, nie wydaje mi się, żeby stwierdzenie „nieudana operacja” było na wyrost. Nie chcę tu bronic nikogo. Jeśli jednak jesteś zdecydowana że chcesz walczyć o odszkodowanie to w Łodzi jest kancelaria panów Andrzeja i Tomasza Krakowińskich, z tego co wiem, to specjalizują się w odszkodowaniach przy błędach lekarzy. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje walke o swoje w jakiejs kancelarii i w sadzie, moja znajoma otrzymala duzo wyzsze odszkodowanie dzieki www.kancelaria-temida.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylak085
Witam Jestem Agentem ds odzyskiwania odszkodowań firmy Europejskie Centrum Odszkodowań, oferuję pomoc w uzyskaniu odszkodowania zapraszam do kontaktu, udzielę wszelkich informacji pod nr telefonu 511464172 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiscie radzilabym Ci sie zglosic do jakiejs kancelarii, moja znajoma kiedys tez wlaczyla o odszkodowanie i pomogli jej w www.kancelaria-temida.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zrobiona plastykę powiek u lekarki , która jak się okazało nie ma uprawnień. Goiło się strasznie , operacja jest nieudana. Zrobiłam ja 12.12. 2012 r. Porażka. Już się pogodziłam. Jest tak bogatą okulistką, ze z nią nie wygram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w swojej sprawie o błąd medyczny walczyłam z kancelarią Meritum, z Panią Agnieszką Mikołajczyk, możecie zajrzeć na meritumodszkodowania.pl. Najpierw przesłałam im ksero dokumentacji medycznej z opisem mojego problemu a następnie kancelaria bezpłatnie zanalizowała moją sprawę, czy są szanse, by sprawę prowadzić. Choć trwało to trochę około 3 lat :( W końcu się udało i sprawa jest zakończona z korzyścią dla mnie. Trzeba walczyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada? Zgłoście się do Krajowego Rejestru Osób Poszkodowanych. Tam Wam powinni pomóc tak samo jak mi. Ja walczyłam z odszkodowaniem niestety za błąd, który spowodował śmierć bliskiej mi osoby. Osoby odpowiadające za takie błędy powinny ponosić za nie konsekwencje!! Nie dajcie się zbyć.. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze najlepszym wyjsciem jest wizyta w kancelarii, moja znajoma mowila, ze duzo wieksze odszkodowanie uzyskala u www.kancelaria-temida.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś się do dobrego radcy prawnego, przedstaw swoją sytuację i skoro widać negatywny efekt gołym okiem, myślę, ze spokojnie powinno się to jakoś rozwinąć na twoją korzyść. Jeśli jesteś ze Szczecina, bądź jego okolic polecam tą kancelarię prawną www.kancelaria-chmurak.pl powinni jakoś tobie tam poradzić co w tej kwestii mogła byś dalej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×