Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bazubazu

odszkodowanie za nieudaną operację

Polecane posty

Gość gość
Myślę, ze z powodzeniem możesz się ubiegać o odszkodowanie, wystarczy jedynie trochę wiedzy prawnej i dobry adwokat. Jeśli jesteś z Łodzi, polecam tę kancelarie www.adwokat-lodz.eu pare miesięcy temu sama zakończyłam jedną ze spraw z zadowalającym efektem, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.adwokat-lodz.eu byłam u nich, super kancelaria, faktycznie traktują swoich klientów poważnie i przykładają się do powierzonej im sprawy, polecam serdecznie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaD43
Miałam kiedyś proces z lekarzem, który popełnił szkolne błędy podczas operacji związanej z korektą nosa. W sprawie pomagała mi adwokat Karolina Liszka z GP kancelarii działającej głównie na ternie Krakowa i udało się wywalczyć odszkodowania na satysfakcjonującym mnie poziomie. Widać, że mają duże doświadczenie w sprawach związanych z egzekwowaniem odszkodowań, dlatego warto się tam zgłosić z prośbą o pomoc zwłaszcza w trudnych i skomplikowanych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JoannaD43 , piszesz, że ta pani to faktycznie fachowiec? Bo ja się właśnie zastanawiam, czy nie uderzyć w Krakowie do http://bhs-adwokaci.pl/ . Podobno dobrze prowadzą sprawy o odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skutecznego prawnika mogę polecić w Sokołowie Podlaskim. Mecenas marek Seroczyński jest świetny w kwestii walki o odszkodowania ;) Prowadzi sprawy na terenie całego kraju :) Tutaj masz namiary http://sokolow-podlaski.seroczynski.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepski jest skoro tutaj musi puszczać swoją reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zauważyłam tutaj żadnej reklamy. Tobie w dobie kryzysu też nie powinien nikt pomagać i nikogo nie polecać, bo uznasz że to reklama? Nie popadaj w paranoję dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×