Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szklanka wody raz

co myślicie o Szkocji?

Polecane posty

Gość travelwithhead
Często po kilkudniowych wakacjach ma się wrażenie: wow, tu jest super, wolałabym tu mieszkać, nie to co w Polsce. A potem nadchodzi refleksja, że wakacje a mieszkanie gdzieś to dwie różne rzeczy. Jednak np. w Glasgow - 2 dni to było wystarczająco. Nawet nie zastanawiałabym się, czy tam mieszkać. Więcej o moich wrażeniach w poście https://wp.me/p8X2DV-6B . Pozdrawiam, travelwithhead! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkocji pokoj kosztuje 1000 funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szkocji pokój 1000 funtow, no nie debil podbija tematy, teraz się z \Londynu na Szkocję przerzuci? ale polew z przegrywa wuefisty/bingola. w najdroższych miejscach w Szkocji miesieczny koszt wynajmu mieszkania 3 bed - CAŁEGO MIESZKANIA - to max 1200/mies. a np ja wynajmuję w Edynburgu mieszkanie 68 m kw, balkon, 2 bed + spory livingroom, duża kuchnia, lazienka z wanną i osobno w sypialni en-suite, dwa schowki - to wszystko tylko za 815/mies. 10 minut autem od Princes street, budownictwo nowe. podwójne okan ,jedne kurek w łazience, nowe podłogi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe podlogi ale tabuny islamistow w gratisie zapomniales dodac :D wole jesc suchy chleb i zyc u siebie wsrod bialych w PL niz kawior w uk z islamistami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:28 jak widać islamiści to twóþj jedyny kontrargument, po tym jak Ci opadła szczęak, że ktoś obnażył Twoje idiotyzmy o kosztach życia w Szkocji. :D nie pozostały ci inne argumenty, no to huzia islamiści. tak, jest ich na peczki wiesz?? ;) a swoją drogą - wiesz co to hinduizm może/ bo dla 90% Polaków w Polsce to synonim islamu, a to cos zupełnie innego i jest tu dużo hindusów/ sikhów itd, a islamistów mało. mam na mysli Edinburgh. miłego dnia idę do pracy (Twojej ulubionej - w biurze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie Sikhów, proszę oto ane z Wikipedii, jakbyś chcial sie douczyć "Religia ta jest przeciwna wojnom o podłożu wyznaniowym. Nie chce dzielić ludzi na muzułmanów, hinduistów, chrześcijan itp. Uważa, że Boga można czcić, nazywając go Allahem, Jahwe, Kryszną czy też inaczej." papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa na pewno szczeka mi opadla:D a o sikach to nie opowiadaj na czacie bo to wulgarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkocja jest spoko. Można znaleźć dobrą pracę, jak się ma umiejętności, doświadczenie i język. zwykła praca też jest. Wiem, bo sama niedawno zmieniłam pracę z dobrej na lepszą. ;) aplikowalam o jakoś 10 prac, zaproszono mnie na 3 interview i na tym trzecim dostalam pracę (tzn zaoferowlai ja kilka dni po). potem mialam dalsze zaperoszenia na rozmowy i na jendo nawet jeszcze poszłam, bo to była jeszcze lepsza praca, ale juz mialam nową i tak (w tamtej "jeszcze lepszej" pracy potem mi odmówili , dostalam maila że przyjeli jednak kogos innego, jednak ale wychwalali moje umiejętnosci itd. miłe). Jest tu taniej na pewno niż w Londynie. poza pracą to tak - ludzie przyjaxni, wiaodmo dziwaki/ debile się trafią tak jak wszędzie, ale ogólnie szkoci sa mili, friendly, tacy naturalni bardizje jakos niż np Anglicy. powietrze czyste. w Highlandach jest m e g a czyste i woda też. widoki w s pa n ia ł e ja tam Szkocję kocham. Polskę też - żeby nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie lepsze polskie zamki a nie wklejasz jakies szkockie ruiny na zad/upiu :D pewnie jeszcze grzybem bo w szkocji goowniany klimacik, bo POlacy walczyli o Europe pod Wiedniem a brytole mieli wszystko w doopie wiec my tez ich dzis mamy w doopie. A ja polecam ten z Malborka cud miód palce lizac https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/CGektkpTURBXy85NTMzODlhOTYwNjRkNzY1ZDM4N2ZjOGUxYTViY2EwMS5qcGeSlQMBBM0ITs0Eq5MFzQMgzQHC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie dlatego szkocie zamki sa goowno warte a polskie pokazuja historie 2 tysiacleci wtedy szkoty jeszcze w jaksiniach mieszkali kiedy silna Polska juz powstawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:19 & 01:21 lecz się :O :O Szkocja rules

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sie lecz debilko :D pokazalas ze masz ZERO argumentów :D 🖐️ antypolska dzido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani ruiny, ani na jak to piszesz zadu/piu (a ten polski zamek z Niedzicy co ktos wrzucil to akurat tez na za/dupiu, wiesz? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbieraj sie i wyp/ierdalaj z polskiego forum na szkockie, tu jest Polska a nie szkockie gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:40 ojjjj, zabolało kogoś :P Popatrz wyżej - to jest forum "Poza POlską" jak nie zauważyłeś/aś, zatem to ja mam większe prawo tu pisac, w tym dziale, niż Ty :P A na anglojęzycznych forach piszę, bez obaw - bo w przeciwieństwie do Ciebie, mój mówiony i pisany angielski jest na świetnym poziomie. moja praca tego wymaga a jeden z moich obowiązków to korektra pism, więc ... rozumiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa piszesz na angielskich forach skoro jezyka nie znasz ofiaro losu:D idz daj du/py swojemu alfonsowi w domu bo na rent znowu cie nie bedzie stac hahhahahha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Twojej wypowiedzi bije frustracja i złośc taka że pewnie nieźle Cię brzuch boli ... :O A pracuję dla SSE, w biurze, duża firma brytyjska - piszę mnostwo maili dziennie, też czase proofreadin robię, i telefony, więc moj angielski jest znakomity.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja korekta pism jest tak goowniana jak ilosc bledow ortograficznych ktore tu popelniasz :D ale angole sa tak glupi ze najwyrazniej zatrudniaja same polglowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×