Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wymagania pracodawców???

Nie dostałam pracy bo nie mam nk i fb ani żadnego innego portalu

Polecane posty

Gość wymagania pracodawców???

społecznościowego. Mam 21 lat. Niedawno skończyłam technikum. Byłam dzisiaj u faceta który szuka dziewczyny do spraw administracyjno-biurowych. I co? Popatrzył na moje świadectwo, średnia 4,8 Popatrzył na moją mature: matematyka 80% język polski 94% angielski 70% polski roz. 90% polski ust. 100% ang. ust. 70% historia roz 81% wos podst. 80% Oraz zobaczył mój dyplom technika. Oraz dowiedział sięo tym że będę studiować ekonomie. Pytał się mnie oto czy mam fb lub nk. Powiedziałam mu że nie. Że dawniej miałam naszą klase, 40 znajomych, na fejsbuku 50 znajomych a on do mnie z tekstem że mnie nie zatrudni ponieważ jestem mało komunikatywna. A inna dziewczyna po liceum, bez zawodu, bez matury, weszła po mnie i dostała to stanowisko. Czy naprawde konieczne jest założenie portalu społecznościowego by dostać pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez obrazy, ale moze byla ładniejsza od ciebie ??? ja dostałam prace i tez nie mam nk i fb ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagania pracodawców???
W niczym nie była ładniejsza. Ona ma same wady - jest trochę otyła - w dodatku jest niska - i jest samotną matką Różnica między mną a nią jest taka że ona jest córką bogatych rodziców i ten pracodawca chyba ich zna. W dodatku założyłam sobie dzisiaj specjalnie fikcyjne profil na nk i na fb. Wychodzi na to że jest bardzo komunikatywna. Na nk ma 884 znajomych Na fb ma 1158 znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety znajomości się również liczą.U mnie w pracy na bardzo ważnym stanowisku jest dziewczyna,która ostatnio zaadresowała korespondencję Łuć zamiast wiadomo jakiego miasta.Błędów robi dużo więcej ale pracę dostała bo ma ojca "szychę"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niska to wada?
przeciez nie ma grac w kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest lepsza od ciebie, bo ma bogatszych rodziców, jest komunikatywna ;) i inteligentniejsza,;) 1) jak w jeden dzien ma tylu znajomych ?? skoro dopiero zalozyla nk i fb ??? 2) wiedziała ze na rozmowie bedzie pytana o nk i fb ??? poprostu jest madrzejsza od ciebie i pracodawca to wie ;) przykro mi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagania pracodawców???
Poza tym w wymaganiach miał napisane -Doświadczenie - niewymagane -Wykształcenie - średnie a on zatrudnił dziewczyne po szkole podstawowej bo miała tylko liceum bez matury -Obsługa Komputera (Ms Word , Excel) Opis pracy polegał na pracy w archiwum, segregowaniu papierów, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czeu zakladasz identyczne
tematy w 3 roznych miejscach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagania pracodawców???
Fb i nk ja założyłam tylko po to żeby zobaczyć czy ona ma na tych portalach profile i ile ma znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety znajomości się również liczą.U mnie w pracy na bardzo ważnym stanowisku jest dziewczyna,która ostatnio zaadresowała korespondencję Łuć zamiast wiadomo jakiego miasta.Błędów robi dużo więcej ale pracę dostała bo ma ojca "szychę"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagda
nie da to inna lepsza pracy :) ja jestem 3 lata na bezrobociu od ukończenia szkoły i źle mi z tym. Ale wiem co zrobię, założe sobie profil na nk i będę rozsyłała zaproszenia po obcych ludziach szukam pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tywerwww
Ja jestem z Łodzi i jak ktoś wyżej napisał, że jakaś debilka napisała: "Łuć" a jest na wysokim stanowisku, to aż ręce opadają... Ale mnie już chyba coraz mniej dziwi. Skoro filolog po studiach pisze: "wachać się" albo "bierzące sprawy", "dwuch" (a widziałam pełno takich kwiatków na różnych forach) to o czym my mówimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×