Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodka słowianka

Czy są tutaj panowie 30+???

Polecane posty

Przepychanki kogo kijek bardziej prosty i dziurka bardziej okrągła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Który 19 sto latek dobrze zerznie kobietę ??? Który chwyci suczkę za włosy i zerznie jak trzeba ??? Żaden .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że żaden. 19latka może będzie chciała tego 22 - ja nie; z każdym rokiem jest się bogatszym w doświadczenia i przemyślenia - z tego chcę skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas haha z GG ;-)
cześć slodka słowianko!!! jam jest facet STOP/ póki co wolny STOP/ 34lata STOP/ ponoć całkiem nieobrzydliwy STOP/ czy pogadać możemy tak na priwie? bez STOPu ; -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie korzystaj ile wlezie :) trzeba siebie dobrze poznać żeby zrozumieć czego się chce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john40
Co znaczy nick tego The?znam niemiecki..angola niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas haha z GG ;-)
SS ;-) a mozemy na gg porozmawiać? po pierwsze nie chodzi o jakąś mega intymność ale mimo wszystko nie o wszystkim wszyscy muszą wiedzieć a po drugie mysle ze na komunikatorze jest sprawniej. nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki nick z filmu wziąłem:-) a wiesz bo niektórzy małolaci mają problem z seksem mają przedwczesny wytrysk i to jest ich problem a ja tego problemu nie mam i jest dobrze fajnie bosko a korzytaj będe cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o tytuł, tylko prawdziwe znaczenie. Bo polski tytuł ma się do niego nijak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john40
Acha..dzięki...ty niezniszczalny....kopa w dupe chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie jeśli przyjąć że to przymiotnik to blado wypada...a jak ja w temacie napisałam?czy są tutaj 30+?a 22 się odzywa - o czym to świadczy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ty taki jurny ogier niby
cukierek29 Który 19 sto latek dobrze zerznie kobietę ??? Który chwyci suczkę za włosy i zerznie jak trzeba ??? Żaden . Mam wszystko -chcę jeszcze więcej !!!? ****** nie masz mózgu kozi klocu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świadczy że jesteś dziwką john40 w sumie chce ale najpierw to przemysł i z mamusią się pożegnaj oblechu hahaha jak byś john był mądry to byś sobie mój nick przetłumaczy w tłumaczu google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas haha z GG ;-)
SS jestem z miasta odległego o 23 km na zachód od Twojego i też muzykiem jestem ;-) (przeczytałem cały temat ;-) na życzenie haha) więc znam czarno białe młoteczkowe ważone ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka a jeśli byś miała wymienić jedną cechę ,która cię najbardziej kręci u mężczyzn po 30 stce -to jaką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×