Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodka słowianka

Czy są tutaj panowie 30+???

Polecane posty

Panowie będę jutro - w sobotę jadę do Niemiec, nie popijemy...dziękuję za wspólny wieczór...zapraszam do Kalisza - spotkanie w realu byłoby super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sum sum sum sum
z pendziorem? przeca od ruchac nie umie, jego zonka od 15 lat kwiczy bez orgazmu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymam zone pedala pendziora
Kwiczy ale jak jej tylek swidruję srrrrrrrrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzała na 'nas' z pożądaniem i już wiedziałem, że razem zjemy śniadanie... Obudziła mnie jeszcze w południe, lodem pysznym przecudnie... Trening mi wtedy poszedł wyśmienicie, i gdyby nie kolejna nocka, skończylibyśmy o świcie... Ale za to w pracy, miałem mnóstwo energii do zbierania kołaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sum sum sum sum
jak zacznie cie posuwac to jego zonka juz nigdy nie dojdzie :( bo ona spi z rekami na koldrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona pędziorka
A co ty tu robisz??? Cholera, spuscic cie ze smyczy a juz za babami latasz??? Do body! Tzn do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredymak
Jak zwykle a moze jak przewaznie na forum-znajduje sie jakas oswiecona seksualnie,o jakichs wymaganiach,po fakultetach,dlatego kazaca zgadywac-bo przeciez ona to taka inteligentna.No zgadujcie co jej w glowie siedzi.Czyste science fiction.Od gadania i czytania takich farmazonow rzygac mi sie chce.Zamiast dzialania-kretynskie dyrdymaly.Oczywiscie wszystko oprawione w intelektualizm egzaminatorski.Co madrzejsi faceci uciekaja czym predzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrazaj krolewny mojego serca! Bo cie natrzepie fiutkiem po twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredymak - uśmiałam się do łez...każdy pisze,o czym chce - nie podoba się, załóż własny...uważam, że piękne jest, kiedy kobieta jest choć trochę tajemnicza i intrygująca...a dzwonicie przecież, piszecie...chcecie maila, rozmowy na skype...więc mi nie mów, że nikomu się nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgniłe śliwki są wyśmienite... Jako śliwowica oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz zonaty
Napisze jakaś kobieta do mnie na gg 39376572

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na foch'a odpowiadam- proszę, częstuj się... Jeśli wiesz co to Foch...? Hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Zwłaszcza słowianke. Pewnie dalej nie wierzysz w mój wiek hahahahah. Powiem Ci ze dawno nikt mi nie powiedział takiego niezamierzonego w istocie komlementu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedzior - wiem co to foch, ale nie było - postarałam się... Lukas - a myślałam że to dla mnie... Witaj uległy - na dźwięk jestem szczególnie wyczulona...ale wolałabym się pomylić niż mieć do czynienia z młodzikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz haha z gg
dla Ciebie tez przecież Ty urodziwa sikorka jestes ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak słowianko, pomyliłas sie, niestety. Choc tak jak napisałem ta twoja pomyłka i niewiera w to ze mam juz 40 wiosen była bardzo przyjemna. A może chcesz jeszcze raz mnie usłyszeć, a moze zobaczyc, na poczatek zdjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×