Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Looooser

Ile kobiet powinien mieć facet?

Polecane posty

Tak dochodzę do wniosku, że nie jest łatwo mieć tylko jedną kobietę, przecież fajnych jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890hgfhf
Im więcej facet miał kobiet tym lepiej jest widziany w oczach kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton
Tyle ile może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dziś zjadłam
" Im więcej facet miał kobiet tym lepiej jest widziany w oczach kobiet." powiedział prawik, znawca kobiet który jedyne kontakty z kobietą miał ze swoją matką XD dla mnie im mniej tym lepiej, szukam osoby która ma do seksu podobne podejście co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton
A cała chujnia z tego wyszła. Jakoś ochota na związki mi przeszła. Może kiedyś znowu spróbuję. Na razie sobie odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12395
ja dziś zjadłam "dla mnie im mniej tym lepiej, szukam osoby która ma do seksu podobne podejście co ja" ­ Nielogiczne. Wszakże to nie chodzi o samą liczbę - liczba jest wypadkową powodzenia u płci przeciwnej. Dlatego facet, który ma "im mniej, tym lepiej" nie będzie miał u Ciebie szansy, gdyż polecisz na tego 'fajnego', czytaj 'z duża ilością partnerek'. ­ Wszakże taki Luzer nie miał żadnej, a nie zgłaszasz na niego chęci. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton
Chociaż, jak na ex-prawika... 2 miesiące to i tak nieźle wyszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak umie rozmawiać po ludzku z kobietami to ma powodzenie, logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton
było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa spod siódemki
Nie ważne ile facet powinien mieć kobiet, ważne jak trafi na swoją kobietę i ją kocha i szanuje, nie ważna jest ilość , liczy się jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dziś zjadłam
facet ma być atrakcyjny dla mnie, nie dla stada, więc co w tym nielogicznego? Ty wybierasz tylko te kobiety które mają tabuny facetów bo to oznacza ich atrakcyjność? Luzer jako niezaradny 30latek szukający sponsorki nie jest atrakcyjny dla mnie :) obojętnie ile mężatek "przeleci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton
A i powiem więcej. Szału nie było - jeden raz mi wystarczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12395
Przecież prawik nie staje się "ex-prawikiem" bez 'ruchanka'. :classic_cool: ­ A jak rozmawia się z kobietami NIE po ludzku? Szczeka się do nich? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
a obciąganko było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12395
ja dziś zjadłam "facet ma być atrakcyjny dla mnie, nie dla stada, więc co w tym nielogicznego? Ty wybierasz tylko te kobiety które mają tabuny facetów bo to oznacza ich atrakcyjność?" ­ Znowu jesteś nielogiczna lala. :) ­ Już dawno zostało naukowo udowodnione, iż zdecydowanej WIĘKSZOŚCI podoba się specyficzny typ wyglądu. Nawet Ty mając do wyboru Devito, a Brata Pita, to wybierzesz tego drugiego, tak jak niemal wszystkie inne. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dziś zjadłam
zresztą, nie muszę na kafe nic udowadniać, oczywiście że nikt nie jest bez skazy, ale ważne by z popełnionych błędów wyciągnąć naukę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton
Z babami trza ostro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12395
Nie musisz udowadniać lala, ale też nie musisz rzucać bzdurami. :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton
offerma "a obciąganko było?" full serwis, a wrażen tyle że mi wystarczy. ekstra babka była, no ale cóż- róznica charakterów, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12395
Trent Easton "Z babami trza ostro" ­ Ma się rozumieć, że posypało się, gdyż byłeś "zbyt miły"? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dziś zjadłam
świetna argumentacja z podawaniem skrajności, długo nad tym myślałeś? chcesz mi udowodnić że tylko Ty masz racje a kobiety są złe paskudne? proszę bardzo. ja się o takie coś kłócić nie zamierzam :) to co mi się podoba niekoniecznie idzie z gustem większości, a czy w to wierzysz czy będziesz rzucał "naukowymi" faktami to już Twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dziś zjadłam
popracuj może nad swoim ego i nad schematycznym myśleniem, kolego, zarozumialstwo i oskarżanie z góry każdej kobiety (a widać to też w Twoich innych wpisach) raczej odstraszy ewentualne zainteresowane niż je zachęci pozdrawiam :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa spod siódemki temat wyczerpała, ale prawiki z ich wyobrażeniami i chorymi urojeniami nadal będą się rzucać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton
IMO, coś w tym stylu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12395
Ależ lala - czemu starasz się mnie ukrzyżować za przedstawione fakty? :P ­ Nie musisz czuć się atakowana, to jest naturalne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa spod siódemki pisze za
siebie ale tak czy siak większość kobiet znacznie lepiej widzi faceta mającego mase kobiet na koncie niż takiego co nie uprawiał seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton
Luzer, ty tak nie podchodż tylko działaj jak chcesz i to zdecydowanie! Bo tym ple-ple na kafeterii to i do 60-tki się nie wyrobisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×