Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka-Joanna

Ubezpiecznie mieszkania - gdzie najlepiej?

Polecane posty

Gość Agnieszka-Joanna

Nie wiem , czy to istotne przy załatwianiu ubezpieczenia - mieszkanie jest na 4 piętrze - ostatnie.Blok z lat 70 -tych.Jakie ubezpieczenie wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna Agentka
Z firm najbardziej polecam PZU. Mają najszerszy zakres, choć cenowo nie są najtańsi. Jeśli mieszkanie jest Twoją własnością warto ubezpieczyć sam lokal, a dodatkowo to co masz w środku. No i warto dobrać sobie OC w życiu prywatnym. To w razie jakbyś zalała sąsiadów z dołu. Jakby co służę pomocą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alks-andrra
Allianz,Compensa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna Agentka
Nie liczcie na żadnych kalkulatorach, bo na tym bzdury wychodzą. Szczególnie jak czlowiek jest laikiem i nie bardzo się zna. Potem może się okazać, że nie macie wielu opcji, które chcieliście mieć. Z doświadczenia najbardziej polecam PZU mimo wszystko. Pamiętajcie, że nie zawsze liczy się tylko cena, ale przede wszystkim zakres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieagentka
Zobacz w Aviva, albo Warcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama razy trzy
Bez przesady, kalkulatory nie są złe, zawsze jakieś wstępne rozeznanie można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek8342
Warto korzystać z kalkulatorów, ale trzeba też spojrzeć na opinie o tych ubezpieczycielach. Ja mam ubezpieczenie w liberty direct (łącznie z komunikacyjnym, dzięki czemu mam zniżkę 5%), w pełnym pakiecie. Nie płacę dużo. Włamań, czy innych zdarzeń losowych jeszcze nie miałam, ale jakiś czas temu miałam stłuczkę i pieniądze z lc wpłynęły bardzo szybko. Polecam przejrzeć sobie ofertę, ja mam ten pakiet - https://www.libertydirect.pl/mieszkaniowe/wyposazenie-mury-oc-z-assistance.html Rzuć też okiem na ich promocje przy zawieraniu umowy, bo można sporo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wychowawczym bo tak chcę
Kalkulatory, multiagencje takie jak CUK to zawsze lepsze niż chodzenie od okienka do okienka różnych ubezpieczycieli.Ja za miesiąc też muszę kupić polisę i już sobie zrobiłam taką wstępną kalkulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna Agentka
Ok, może kalkulatory coś wstępnie pomogą. Ale laik może się nieźle przejechać. Bo możecie się zdziwić. Będziecie przekonani, że macie wszystko w danym ubezpieczeniu, a okaże się, że macie kupę wyłączeń, o których nie mieliście zielonego pojęcia. Pamiętajcie, że cena nie bierze się znikąd. I moim zdaniem ważniejszy jest zakres, niż zaoszczędzenie 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek8342
Fakt, że kalkulatory to tylko dodatek. Tak jak pisałam wyżej warto sobie o tym wcześniej poczytać. Liberty ma np. bardzo jasno opisane na swojej stronie, co wchodzi w skład ubezpieczenia mieszkania (w każdym z pakietów). Poza tym zawsze warto też zadzwonić do konsultanta i się po prostu upewnić, co i jak funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PZU! kalkulatory...:O ehh, chcesz ubezpieczyć tanio czy dobrze? bo to rożnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak ubezpieczenie tanio i dobrze, bo ubezpieczenie to towar deficytowy jest. Wyjściem jest skorzystanie z pomocy brokera, ja byłem u http://www.ptdfinanse.pl/ubezpieczenia – oni pomogą coś wybrać, bo ofert mnogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie najwiekszy wybor ma generali, sama mam u nich swoje mieszkanie ubezpieczone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie zgadzam się z powyższą opinią - kalkulatory absolutnie niet ;) znajdź gdzieś w swoim mieście "Kancelarię Finansowo-Ubezpieczeniową" lub "Multiagencję ubezpieczeniową" i tym sposobem będziesz mogła sobie sensownie, przy dużej pomocy Agenta porównać oferty z wielu Towarzystw. Jeśli przypadkiem jesteś z Podlasia to również się polecam ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wamrolka
Mnie dobrze wyszło w generali, w sumie po zalaniu dostałam jeszcze więcej kasy niż się spodziewałam. Drugie mieszkanie wynajmuję to wzięłam ubezpieczenie Lew Lokator to mam szkody wyrządzone przez lokatorów z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co roku gdzie indziej się ubezpieczam, bo oferty się szybko zmieniają, w tym roku jak porównywałam oferty http://www.helios-ahu.pl/ wybrałam PZU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Njakorzystniej jest polaczyc ubezpieczenie nierychomosci z ubezpieczeniem auta w jednej firmie i miec jeszcze taniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×