Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RecenzjaZaReklame

Pisanie tekstów recenzje produktów na bloga

Polecane posty

Gość RecenzjaZaReklame

Jesteś osobą której pisanie nie przystwarza problemów ? lubisz wyrażać swoje opinie na temat produktów z których korzystasz na codzień, lub nowo zakupionych. Szukam, osób które będą pisały recenzje produktów lub artykuły o tematyce budownictwa, budowa domu, remont domu, urządzenie wnętrz etc. W zamian za umieszczenie dwóch swoich jednostek reklamowych w treści recenzji lub artykułu o dowolny rozmiarze. Mogą być z reklam kontekstowych (a d s e n s e, a d t a i l y etc), lub dowolne reklamy np. twojej strony, firmy etc. Nie wykluczam również jednorazowego wynagrodzenia za gotowy tekst wraz ze zdjęciami. Uruchamiam na swoim blogu - dzienniku budowy domu i jego wykończenia nowy dział recenzji. W którym chciałbym zamieszczać recenzje produktów podzielonych na trzy kategorie: -dom i mieszkanie (recenzje sprzętów agd,rtv,dekoracji,środków chemicznych, etc) -budowa i remont (recenzje materiałów budowlanych, narzędzie, środków chemicznych - farby, zaprawy, etc) -ogród i otoczenie (wszystkie produkty stosowne na zewnątrz np. meble ogrodowe,narzędzia, maszyny, rośliny , etc) Oczywiście wszystkie teksty będą podpisane Twoim imieniem i nazwiskiem (lub jak sobie życzysz) i będą twoją własnością. Możliwości silnika mojego bloga. -ocena produktu w skali 1-5 przez autora tekstu -ocena produktu w skali 1-5 przez czytelników -napisanie własnej recenzji do produktu przez czytelnika -system komentarzy i ocen każdej recenzji Mój blog nabiera rozpędu, dzieki zamieszczeniu swoich reklam w recenzjach czy artykułach zaczniesz zarabiać dzieki systemom reklamowym. Aktualny page rank mojej strony to PR3 miesięczne statystyki za styczeń: Odwiedziny: 47 200 Unikalni użytkownicy: 36 398 Odsłony: 106 596 Jak widać po statystykach oglądalność mojego bloga jest bardzo duża i z miesiąca na miesiąc coraz większa, co przekładać się będzie na Twoje miesięczne zarobki. Niestety nie mam na tyle czasu by ciągnąć rozwój bloga na swoich barkach, będę miał drugie dziecko a to oznacza że nie w stanie poświęcić serwisowi wystarczającej ilości czasu. Osobą nie posiadających wiedzy jak uruchomić swoje konto w systemie reklam kontekstowych np. a d s e n s e czy a d k o n t e k s t lub wybranych programów partnerskich oczywiście służę pomocą i radą. Na czym polega reklama w systemach kontekstowych ? Za każde kliknięcie czytelnika w twoją reklamę w treści, otrzymasz określoną stawkę za kliknięcie przez usługodawcę. Osobą zainteresowanym przedstawię najbardziej korzystniejsze rozwiązanie. Osoby zainteresowane taką formą wymiany umiejętności proszę o kontakt. Czego wymagam ? Ciekawy tekstów, wraz z multimediami (zdjęcia, filmy) Tekst musi być unikalny, nie może być kopiowany 1do1 z polskojęzycznych stron. Co oznacza unikalny ? To znaczy że jak skopiuję 2-3 zdania do wyszukiwarki google.com wyszukiwarka nie znajdzie identycznego ciągu znaków na innej stronie. Jest to bardzo ważny aspekt pod względem SEO. Wiadomo im lepszy i ciekawszy tekst tym większe nim zainteresowanie a to oznacza większe zarobki dla Ciebie. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. email: 123budujemy.pl@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yu6u
OFERTA DLA STUDENTÓW i nie tylko Hej, Oferuję Wam pracę w sam raz dla studenta lub osoby która chce dorobić ;) sama nim jestem i bardzo polecam! Wystarczy zarejestrować się na stronie: https://www.studentswatch.pl/student/rejestracja?ref=15446 nie wymagają żadnych danych osobowych! Wypełniamy ankiety w zamian za które dostajemy nagrody i GOTÓWKE którą przelewają na konto. Firma jest w pełni wypłacalna. Co prawda to nie duży zarobek, ale starczy na imprezkę, czy fajny ciuch polecam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebox
Hej, studentswatch to ciekawy serwis, jestem już tam zarejestrowany od marca. Ale ostatnio znalazłem inne ciekawe zajęcie aby stać się ambasadorem marki. Piszę, oceniam, recenzuję produkty a potem inni będą się liczyć zmoimi opiniami, bo wypełnianie ankiet mnie już znudziło. Sprawdzcie na www.rekomenduj.to czy Was zainteresuje. Bo mnie już nie interesują drobniaki ale bardziej się liczy budowanie swojego wizerunku w internecie. Dobrze dorobić to mogę na myciu okien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xpert
Sebox i inni, jest nowy nabór na www.rekomenduj.to dostaliście maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×