Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość old fashion man

poszukuję serialu z 92 albo 93 roku

Polecane posty

Gość old fashion man

Witam, szukam tytułu zagranicznego serialu ktory lecial w polskiej tv 92 albo 93 roku, w jakis dzien powszedni, raczej wieczorem poznym, dla doroslych. Pamietam ze byl to raczej kryminalny, sensacyjny itp , i jedynym motywem jaki tam pamietam był grubszy facet w srednim wieku, jeden z bohaterow, przebierający sie za kobiete w okreslonych sytuacjach. Pamietam tylko ten motyw, że zaczynało się coś dziać, to ten gosc zarzucal na siebie jakies kiecki, cholera wie co jeszcze. probowalem odszukac go w starych ramowkach tv ale nie znalazłem. Byl to raczej mini serial, kilka odcinkow. Na poczatku myslalem ze to może "na krawędzi mroku" albo "morderstwa w midsomer" ale to nie to było. pozdrawiam i prosze o pomoc. szukam tego juz jakis czas po necie, pytam ale nikt nie wie, a moze cos mi sie pomyiliło? moze ogladajac go jako 9 latek ne rozumialem co sie tam dzieje i po prostu cos pokrecilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neeh33i2
pewnie "zmiennicy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość old fashion man
haha nie, to nie te seriale ;) Miło że ktoś odpisał w ogóle. Ale naprawde, nie moge sobie za bardzo szczegołów przypomniec, mozliwe ze ten serial lecial np pod koniec 91 r też. Może coś pokręciłem? bylem wtedy mały, z 8 lat miałem i moglem nie rozumiec o co chodzi w tym serialu ,wiadomo, jak to dzieciak. Ale pamietam ten motyw ze jakis gosc sie przebierał, zakładał jakieś narzuty ;) I potem udawał jakąś panią w srednim wieku . Ten serial był na bank zagraniczny. Nawet szukałem w starych ramowkach tv krążących po necie, z tamtego okresu ale nic nie moglem przypasować. Pytalem już wielu ludzi, z mojej rodziny też ale nikt nie pamieta. Wiem ze mozna by dojsc do tego, sprawdzając własnie wszystkie ramowki tv z tamtego okresu. Mialem nawet gdzies stronę, bodajże pomorskiej biblioteki cyfrowej i tam byly archiwalne gazety regionalne ktore drujoaly codziennie ogolnopolski program tv ale teraz nie umiem tam juz niczego znalezc. jak cos to ta strona bodaj http://pbc.gda.pl/dlibra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość old fashion man
nie to nie zorro ;) no probowalem, jako serial kryminal, lub sens. ale na filmwebie jest masa tego, a poza tym nie wiem jaka to produkcja byla (ang, usa, franc,albo np kanada?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podali ale ta mala to
poszukiwany, poszukiwana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może "Tootsie"? ale to nie był serial, tylko film... zaintrygowałeś mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no masakra
Toostsie to super film i dustin hoffman w jej roli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto zbierać na emeryture
idź na forum filmweba tam ci od razu napisza co to za serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość old fashion man
no dzięki wszystkim za rady, chyba spróbuję na filmwebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość old fashion man
tak, z tego co wiem, to tylko w tym okresie. Nigdy potem go nie widziałem ani nie słyszałem. Zresztą w ogóle ten początek lat 90-tych w tv to był taki, że po okresie PRLu braliśmy garściami różne rzeczy z tzw zachodu. Seriale, filmy itp I były to często seriale które pojawiały się tylko raz, a później już tego nie emitowano. Tak samo z filmami, puscili raz i do dzisiaj nie puscili powtórnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×