Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wysyłałem i rozniosłem

Złożyłem skarge na panią dyrektor z urzędu pracy w starostwie

Polecane posty

Gość wysyłałem i rozniosłem

Właśnie złożyłem doniesienie do starosta na panią dyrektor z urzędu pracy. Powiedziała mi że nie obchodzi ją to czy dostane staż i żebym nie zawracał jej d**y, że powinienem chodzić codziennie do urzędu pracy i się pytać o staże. A utrzymuje ze stażami(urząd pracy kontakt telefoniczny). Powiedziałem jej że pracy nie ma a najlepsze przekąski dają swoim znajomym dla innych mają resztki z pańskiego stołu. Zaczęła podnosić do mnie głos... to mnie wyprowadziło z równowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga prawda to jest...
A starosta to jej szwagier, stryjek, brat, kuzyn, albo inny spowinowacony :D Wszystkie urzędy do po prostu ranczo Wilkowyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgt56o
kiedys nikt nie chcial na panstwowa posade, dzis by za sdarmo pracowali aby sie dostac tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewererrer
dobrze zrobiles!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urząd pracy jest od pracy dla..urzędników,a ty tylko przeszkadzasz,jak śmiesz? Szczytem było-gdzieś czytałem-jak urząd pracy wynajął prywatna firmę do szukania pracy bezrobotnym-to jest cyrk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga prawda to jest...
Jedna z gmin wstawia taką oto formułkę uzasadniającą przyjęcie "swojaka" Brzmi jak ironia ale oni się tym nie przejmują :D "W trakcie rozmowy Pani Xxxx potwierdziła dobre przygotowanie do realizacji zadań planowanych na danym stanowisku. Przekonała członków komisji o swojej umiejętności analitycznego i szybkiego myślenia , dużej otwartości w kontaktach interpersonalnych oraz chęci poznawania nowych zagadnień związanych z wykonywaną pracą."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga prawda to jest...
Stan zatrudnienia urzędu w ostatnich latach uległ podwojeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dndnndndndndndnddndn
a jakie to miasto ? U nas tez kumoterstwo, dyro z PUP to znajomek starosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram cię autorzeeee
dobrze zrobiłeś ale ja bym ją podała do mediów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×